Sprawdź nas też tutaj

News

Art Brut 2: „Mistrz Ping-ponga to kontynuacja „BMK”

„Lirycznie miało być prosto i treściwie”.

Opublikowany

 

Kolejna dawka informacji od PRO8L3MU o ich najnowszym wydawnictwie. Duet opowiada o kolejnych kawałkach znajdujących się na płycie „Art Brut 2”. Geneza „Mistrza Ping-ponga”.

Ten numer w zamierzeniu miał być bezpośrednio połączony z poprzedzającym go BMK, ale z uwagi na długość obydwu, postanowiliśmy je rozdzielić. Sampel pochodzi z kawałka “Koty” z drugiego albumu zespołu Klincz. W oryginalnej kompozycji możecie usłyszeć wokale Urszuli, która w latach osiemdziesiątych zyskiwała popularność m.in. za sprawą współpracy z Budką Suflera. – informuje DJ Steez.

Kontynuowałem historię zaczętą w BMK. Parę kwestii, o których Kazik wspomniał nie zostało wcześniej poruszonych, więc wziąłem je na warsztat. Lirycznie miało być prosto i treściwie, taki też był zamysł na flow. – dodaje Oskar. 


14 komentarzy
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
TWOJA STARA
3 lat temu

W JAKIMS KAWALKU NAWIJA ZE W 91 ROKU ROZKRECAL KRADZIONE SAMOCHODY Z WUJKIEM. CHUJ ZE WTEDY MIAL 8 LAT. W INNYM MOWI ZE MATKA ZMARLA JAK MIAL 5 LAT, A POTEM GO ZEGNALA JAK OPUSZCZAL GNIAZDO. CHUJ WIE O CO MU CHODZI.

hmm
3 lat temu
Reply to  TWOJA STARA

Jak Ty wierzysz w dukanie jakiegoś cymbała, to wolę nawet nie myśleć o Twoim zaufaniu do obietnic wyborczych.

ProofesorNauk
3 lat temu
Reply to  TWOJA STARA

On tak pierdoli. Nie od dziś wiadomo że Oskar i Steez to banany ze strzeżonych osiedli. A OSTR jest z Teofilowa a Tede ma flaka elo!

Fufacz
3 lat temu
Reply to  TWOJA STARA

POLSKI HIP HOP = WANNA

Mia
3 lat temu
Reply to  TWOJA STARA

Debilu to ze nawija z pierwszej osoby to nie znaczy ze nawija o sobie

kanalia
3 lat temu
Reply to  TWOJA STARA

TWOJA STARA ty kurwo cofnij sie do podstawowki i naucz sie sluchania i czytania ze zrozumieniem bo cos ci to w dupe pierdolony cwelu nie wychodzi. oskar nawija w 1 osobie i przedstawia sie jako jakis „zdzisław” głupia tepa dzido wypierdalaj bo sie tylko kompromitujesz analfabeto zajebany

Tom
2 lat temu
Reply to  TWOJA STARA

Oskar rzadko nawija jako on sam…

Maryla Rodowicz
8 miesięcy temu
Reply to  TWOJA STARA

Debilizm w czystej formie się z komentarzy wylewa. Posłuchaj „tata dilera” stary kawałek bodajże z lat ’80 albo obejrzyj „Najmro” i mów dalej że Oskar nawija o sobie
Miałam nadzieję, że młode pokolenie ciemnogrodu nabierze trochę pokory po „patointeligencji” Maty i późniejszych spiewkach o „licencji literackiej” ale jak widać niektórzy w dalszym ciągu potrzebują zobaczyć ten dokument‍♀️ choć wystarczy obejrzeć MaturaToBzdura o tekstach rapsow, żeby się przekonać, że nawet popularnych artystów nie rozumieją, nie mówiąc już nawet o Avim czy właśnie problemie

Warszawa lat 90
3 lat temu

Naczelni farmazoniarze i banany polskiej sceny. Nawet na jednym klipie widać ich zdjęcia za dzieciaka to bananostwo sie wylewa, wakacje na domkach nad jeziorami ze starymi gdzie wiekszosc ulicy marzyła wtedy żeby mandarynke dostać. Piszą sobie te bajeczki o rzeczywistości lat 90 choć widzieli ją tylko za bramy strzeżonego osiedla. Od hajsu w dupie się poprzewracało to kreują się na chłopaków z miasta, miasto to oni widzieli jak stary ich wiózł do przedszkola. Wykreowali sobie wizerunek jakiś topowych alternatywnych gwiazd to całe bananostwo z bananowych osiedli ich słucha i spuszcza się nad tym ich wymyślonym życiem i głębokimi rozkminami choć rogal nawinie w jednym kawałku więcej wartościowego przekazu z ulicy niz ci bajkopisarze przez cala plyte.

SZCZERA PRAWDA
3 lat temu

Mefedron to szmata, suki nie chce znać
Yebać!

Mattew
2 lat temu

Pojebie’ nuty Problemu to nie biografie…o huj co za ameby umysłowe…

Odb
3 lat temu

Art Brud 2: „Mistrz kąpieli to kontynuacja „BDSM”

Szaka Laka Ciągnij Ptaka
3 lat temu

Jak grasz w ping ponga to kurwa odbij

Areczek
3 lat temu

Stop narkotykom. przestancie promowc cpanie i chlanie.

Popularne