Sprawdź nas też tutaj

News

ASAP Rocky skazany. Szwedzki sąd ogłosił wyrok

Raper został uznany winnym pobicia innego mężczyzny.

Opublikowany

 

Dzisiaj, 14 sierpnia szwedzki sąd ogłosił wyrok w sprawie A$AP Rocky’ego i dwójki jego przyjaciół. 30 czerwca raper i jego towarzysze zaatakowali innego mężczyznę, który doznał m.in. ran ciętych rąk i głowy. Wszystkich trzech oskarżonych uznano za winnych.

Wyrok w zawieszeniu i odszkodowanie

Chociaż Rocky’emu groziły maksymalnie dwa lata więzienia, zgodnie z przewidywaniami ekspertów otrzymał on wyrok w zawieszeniu. Szwedzkiego sądu nie przekonali adwokaci rapera, którzy twierdzili, że działał on w obronie własnej. Dodatkowo będzie on musiał wypłacić ofierze ataku odszkodowanie w wysokości 12 500 koron szwedzkich, co w przeliczeniu wynosi ponad 5 000 zł. Podobne wyroki otrzymało dwóch towarzyszy Rocky’ego.

Sąd w uzasadnieniu podał, że A$AP Rocky i jego koledzy zaatakowali ofiarę, bili ją i kopali nawet wtedy, kiedy leżała na ziemi, co przeczy wersji o obronie koniecznej.

Zwolniony z aresztu A$AP Rocky nie pojawił się na sali sądowej

Raper spędził w szwedzkim więzieniu kilka tygodni. Wyszedł na wolność dopiero 2 sierpnia, po czym natychmiast udał się do Stanów. W czasie ogłoszenia wyroku rapera nie było na sali sądowej. W niedzielę dał on koncert w Kalifornii, podczas którego krótko skomentował incydent w Szwecji. – To było przerażające, ucząc pokory doświadczenie. Ale jestem tu teraz, z wami. – powiedział ze sceny.

 
22 komentarze

22
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
skarpetkazdrowanieuciskowa

2 MIECHY POBYL W SZWECJI I JUZ BURKE ZACZAL NOSIC… PRZEKABACILY GO TE MUZUMANY JEBANE…

Karma

Elo mordy. Mam mieszane uczucia. Z jednej strony czarnuch najebał aroganckiemu ciapakowi, który nawiasem mówiąc powinien zostać wychłostany za bezczelność, tak jak w kraju ojców. Z drugiej strony szwedzcy komunistyczni totalniacy zamknęli bambusów żeby tresować białe bydło w uległości do kozojebczych kolonizatorów. Moi informatorzy ze Skandynawii donoszą że rdzenni mieszkańcy gotują się i cichy bunt narasta. Czekam na konfrontację w której emigranci z PL niechybnie wezmą udział. Z fartem!

Dzban

NA POLSKIE REALIA TAKI RAPER BY MIAŁ PRZEJEBANE XDDD 5 KOA KUURURURUUUURRWA

Piotr "Magik" Tłuszcz

Jestę bogię

Chuj ci na kurwe

„Uczące pokory doswiadzczenie” a nie „uczac” banda jełopow z redakcji.

luczjano

Prawilnie przypominam że Psorek ma rozdwojenie jaźni, a jego stara to KURWA. Z fartem.

ProfesoorNauk

Jeszcze dupsko piecze? Mam udowodnić jak wczoraj wykorzystałeś chwilę atencji i pisałeś 4 komentarze pod rząd jako Ty sam i jako podszyw?

ProfesoorNauk

Zresztą chuj Ci w srake bura suko. Zniszczyłem Cię tym podszywem a Ty nadal się łudzisz że jesteś tu popularny dzięki swoim bezbeckim wypocinom. Cieszę się że przynajmniej w ten sposób po części spełniłem Twój mokry sen o chwili uwagi tutaj. Swoją drogą jakim kurwa niedojebem trzeba być żeby się przejmować opinią ludzi z internetu i próbować stać się sławnym na portalu dla zjebów. Przecież Ty byś matke sprzedał za dwa plusy pod komentarzem chuju do szczania.

CiasnyOdbytek

Ja pierdole co za czasy, hip hop się zjebal i jeszcze tu jakieś pedalskie bezbeki. Kiedyś to było… zajebiste memy w komentarzach, dupeczki.. Gdzie jest korasek

BeImondo Informator

Najbardziej to brakuje gifów z tranzolami i przeróbek od Koprobo i Leona

BeImondo Informator

luczjano zmień nick na pizda w necie frajer w świecie.
A twoja stara to KURWA

Belmondo Informator

ty kurwo jebana myslisz, ze jestes smieszny? Ze jak zmienisz duze „i” na małe „l” to nikt się nie zorientuje? Jak smutnym cwelem trzeba miec zeby zycie spedzac na takich podszywach? Chuj, rezygnuje z tego nicka i cala zabawa w pizdu pajacu. pojawie sie z innym.

Ol'dirty Bastard

Jebać cweli tego czarnego i teko konfidenta mahmeda

XYN

Co za pizda. Jakiej pokory, jak ktoś do ciebie startuje to spuszczasz mu wpierdol i to jest słuszne, naturalne zachowanie. Z drugiej strony nie dziwię się, ma wyrok w zawieszeniu więc w każdej chwili mogą go zamknąć.

Niemiecz

Szwecja jest cywilizowany kraj, a nie jakaś polska dżungla dla słowiańskich troglodytów.

Poznań

Kilka tygodni w szwedzkim pierdlu,w dodatku na ochronce i już się kurwa zesrał.To są ci wielcy gangsterzy z tych wielkich kurwa gangów.Pluje na te małpy.

Konrad

Szalona kaszanka

ProfesoorNauk

NOWA ZABAWA NA GLAMRAPIE!
Co to za użytkownik?
„Buuu oddaj mi mój login.. Mamo! Zabrali mi login! A byłem już taki rozpoznawalny! Chciałem tu stworzyć coś ponadczasowego! Chciałem być znany na glamrapie!”

luczjano chuju do szczania, co za dwa plusy pod komentarzem byś gałe ojebał! Pamiętaj co mówiłeś wczoraj! Hasełko ma być ogólnie dostępne!

INFORMATOR

Krolowie Glamrapu:

1. Rzecznik Prasowy
2. ProfesoorNauk
3. Iuczjano (przez i)
4. luczjano (ten znany)

ProfesoorNauk

Miejsca 2 i 3 to ta sama osoba czyli ja. luczjano ten znany ze swojego niedojebania? Tuż za mną w rankingu? Chyba jakiś żart.

Odb

ASAP Cocky zruchany w szwedzkim sądzie na wyrku.

Rucham Was

Jebac Murzyna!

Popularne