Sprawdź nas też tutaj

News

ASAP Rocky skazany. Szwedzki sąd ogłosił wyrok

Raper został uznany winnym pobicia innego mężczyzny.

Opublikowany

 

Dzisiaj, 14 sierpnia szwedzki sąd ogłosił wyrok w sprawie A$AP Rocky’ego i dwójki jego przyjaciół. 30 czerwca raper i jego towarzysze zaatakowali innego mężczyznę, który doznał m.in. ran ciętych rąk i głowy. Wszystkich trzech oskarżonych uznano za winnych.


Wyrok w zawieszeniu i odszkodowanie

Chociaż Rocky’emu groziły maksymalnie dwa lata więzienia, zgodnie z przewidywaniami ekspertów otrzymał on wyrok w zawieszeniu. Szwedzkiego sądu nie przekonali adwokaci rapera, którzy twierdzili, że działał on w obronie własnej. Dodatkowo będzie on musiał wypłacić ofierze ataku odszkodowanie w wysokości 12 500 koron szwedzkich, co w przeliczeniu wynosi ponad 5 000 zł. Podobne wyroki otrzymało dwóch towarzyszy Rocky’ego.

Sąd w uzasadnieniu podał, że A$AP Rocky i jego koledzy zaatakowali ofiarę, bili ją i kopali nawet wtedy, kiedy leżała na ziemi, co przeczy wersji o obronie koniecznej.Zwolniony z aresztu A$AP Rocky nie pojawił się na sali sądowej

Raper spędził w szwedzkim więzieniu kilka tygodni. Wyszedł na wolność dopiero 2 sierpnia, po czym natychmiast udał się do Stanów. W czasie ogłoszenia wyroku rapera nie było na sali sądowej. W niedzielę dał on koncert w Kalifornii, podczas którego krótko skomentował incydent w Szwecji. – To było przerażające, ucząc pokory doświadczenie. Ale jestem tu teraz, z wami. – powiedział ze sceny.

 
17 komentarzy
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
skarpetkazdrowanieuciskowa
3 lat temu

2 MIECHY POBYL W SZWECJI I JUZ BURKE ZACZAL NOSIC… PRZEKABACILY GO TE MUZUMANY JEBANE…

Karma
3 lat temu

Elo mordy. Mam mieszane uczucia. Z jednej strony czarnuch najebał aroganckiemu ciapakowi, który nawiasem mówiąc powinien zostać wychłostany za bezczelność, tak jak w kraju ojców. Z drugiej strony szwedzcy komunistyczni totalniacy zamknęli bambusów żeby tresować białe bydło w uległości do kozojebczych kolonizatorów. Moi informatorzy ze Skandynawii donoszą że rdzenni mieszkańcy gotują się i cichy bunt narasta. Czekam na konfrontację w której emigranci z PL niechybnie wezmą udział. Z fartem!

Dzban
3 lat temu

NA POLSKIE REALIA TAKI RAPER BY MIAŁ PRZEJEBANE XDDD 5 KOA KUURURURUUUURRWA

Piotr "Magik" Tłuszcz
3 lat temu

Jestę bogię

Chuj ci na kurwe
3 lat temu

„Uczące pokory doswiadzczenie” a nie „uczac” banda jełopow z redakcji.

luczjano
3 lat temu

Prawilnie przypominam że Psorek ma rozdwojenie jaźni, a jego stara to KURWA. Z fartem.

BeImondo Informator
3 lat temu
Reply to  luczjano

luczjano zmień nick na pizda w necie frajer w świecie.
A twoja stara to KURWA

Belmondo Informator
3 lat temu

ty kurwo jebana myslisz, ze jestes smieszny? Ze jak zmienisz duze „i” na małe „l” to nikt się nie zorientuje? Jak smutnym cwelem trzeba miec zeby zycie spedzac na takich podszywach? Chuj, rezygnuje z tego nicka i cala zabawa w pizdu pajacu. pojawie sie z innym.

Poznań
3 lat temu

Kilka tygodni w szwedzkim pierdlu,w dodatku na ochronce i już się kurwa zesrał.To są ci wielcy gangsterzy z tych wielkich kurwa gangów.Pluje na te małpy.

Ol'dirty Bastard
3 lat temu

Jebać cweli tego czarnego i teko konfidenta mahmeda

XYN
3 lat temu

Co za pizda. Jakiej pokory, jak ktoś do ciebie startuje to spuszczasz mu wpierdol i to jest słuszne, naturalne zachowanie. Z drugiej strony nie dziwię się, ma wyrok w zawieszeniu więc w każdej chwili mogą go zamknąć.

Niemiecz
3 lat temu
Reply to  XYN

Szwecja jest cywilizowany kraj, a nie jakaś polska dżungla dla słowiańskich troglodytów.

Konrad
3 lat temu

Szalona kaszanka

Rucham Was
3 lat temu

Jebac Murzyna!

Popularne