Sprawdź nas też tutaj

News

Asfalt Coffee & Vinyl – zobaczcie jak tam jest

Wideo promujące nową inicjatywę Asfaltu na Tamce 37 w Warszawie.

Opublikowany

 

Winyl i kawa to naturalne połączenie – mamy nadzieję, że nie musimy przekonywać o tym nikogo, kto już miał okazję wpaść do Asfalt Coffee & Vinyl na Tamce 37 w Warszawie. Tych, którzy jeszcze tam nie byli, niech przekona do odwiedzin krótki filmik promujący sklep muzyczny i kawiarnię w jednym. Nakręcił go Łukasz Bernaś (@bernaslukasz), a na ekranie pojawiają się Kuba, Karol i Oskar z ekipy Asfalt Coffee & Vinyl.

Przy okazji przypominamy, że na Tamce 37, poza ogromną liczbą zacnych i często rzadkich winyli, mamy też sporo innych fajnych rzeczy. Co najważniejsze – paloną ze świeżych ziaren kawę, za którą odpowiada headbarista i entuzjasta kawy Jakub Świątek, współpracujący m.in. z warszawską palarnią HAYB. Zarówno kawę, sprzęt do jej parzenia, jak i ceramikę do jej wypijania od AniAni Studio można zresztą także kupić i zabrać ze sobą do domu. Do kawy na miejscu polecamy słone i słodkie wypieki (m.in. kanapki i drożdżówki z Piekarni Aromat i ciasta z pracowni cukierniczej Formy Proste).

Coś jeszcze? W Asfalt Coffee & Vinyl mamy także wyselekcjonowane przez nas okołomuzyczne książki i albumy, gramofony i sprzęt DJ-ski dla tych, którzy chcą postawić pierwsze kroki w miksowaniu… oraz całą ścianę ze wszystkimi wydawnictwami Asfalt Records, które są na dziś w sprzedaży! Dodatkowo na Tamce 37 można odebrać osobiście wszystko, co zostało zamówione przez https://asfaltshop.pl/. Za redesign znaków graficznych odpowiada agencja Kommunikat.

Między kawą, ciastem, a winylem w Asfalt Coffee & Vinyl nietrudno natknąć się na jedno z wydarzeń, które jest organizowane. W najbliższym czasie odbędą się tam: kolejna część Spinlab Scratch Jam (12/01), Niedziela z pączkiem (19/01; dużo pysznych pączków od Dawida i Dominiki z tygrysxtygrys!) i spotkanie z duetem Miętha (01/02). Zapraszamy i na każdy z eventów, i dowolnego dnia – po prostu na kawę i po płytę!

 
10 komentarzy

10
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Jan Paweł z Ursynowa

ekologiczną, fair trade’ową, świeżo zajebaną ze śmieciarki kawę dostarcza dystrybutor wienio coffee

Odb

Afroamerykanin Coffee & Bathtub – zobaczcie jak tam jest

KANARek

Typowa pedałówka, bardzo fajnie…

Prawda

13:57 17
Opublikowany 45 minut temu 10 stycznia 2020 Przez Redakcja

ok jebac cie

jest mleko owsiane do kawy? czy tylko zajebane z cyca torturowanej krowy

dzontrawolta

PO CHUJ MAMY PATRZEĆ JAK WYGLĄDA W MELINIE?

wkurwiony huj

Wolę starbaksa.

ProofesorNauk

Śmieć.

Fufacz

O prosze, prosze. wkurwiony huj i profesorek pojawiają się na glamrapie w jednym czasie po dłuższej absencji. W ogóle nie podejrzane. Obstawiam że zaraz odezwie się też proptesto, wnuk i syntedego oraz odb i inni.

ok jebac cie

sa jakies weganskie ciasta? jak nie to wypierdalac

Popularne