Sprawdź nas też tutaj

News

Asfalt i Coca Cola ruszają ze wspólnym projektem

Co zrobić, by zyskać rozgłos i zostać znanym artystą?

Opublikowany

 

asfalt coca cola

12 obiecujących artystów, 12 debiutanckich singli i teledysków, 12 szans na powiew świeżości w polskiej branży fonograficznej. Rusza projekt Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT – program dla młodych talentów, powstały przy współpracy marki Coca-Cola i wytwórni Asfalt Records. To pierwsza taka inicjatywa w 23-letniej historii znanego, warszawskiego labelu, który stoi za sukcesami takich artystów jak O.S.T.R., Taco Hemingway, Otsochodzi, Sarius, czy Fisz i Emade. Kto będzie następny? Właśnie ruszyły zgłoszenia!

Co zrobić, by zyskać rozgłos i zostać znanym artystą? Ta droga nie zawsze jest prosta. Poza talentem wymaga wiele wytrwałości, wiary w siebie i wsparcia środowiska. Jak zapewnia Marcin Tytus Grabski, szef i założyciel Asfalt Records, program Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT stwarza doskonałą okazję dla młodych twórców, którzy choć już wiele potrafią, wciąż napotykają na bariery w dotarciu do szerszej publiczności.

Nasz plan jest prosty – we współpracy z Coca-Cola Zero Cukru, co miesiąc, przez najbliższy rok prezentować będziemy debiutanckie single obiecujących, najczęściej kompletnie nieznanych artystów. Nie pozostawimy ich jednak bez merytorycznej pomocy czy promocyjnego wsparcia. Wręcz przeciwnie, uczestnicy programu pod okiem specjalistów będą mieć możliwość pracy nad swoim debiutanckim materiałem muzycznym, wizerunkiem, a także teledyskiem zrealizowanym w charakterystycznej dla akcji konwencji – wyjaśnia Tytus.

Pierwszym artystą biorącym udział w projekcie Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT jest pochodzący z Wrocławia, 22-letni RAAW. Jego przepustką do programu stało się nagranie „Do teraz”.

RAAW nie boi się eksperymentować i w bardzo udany sposób miesza ze sobą gatunki. Równie swobodnie czuje się w rapie jak i w popie. Podczas rozmów wpadliśmy na pomysł, aby to Pawbeats podjął się produkcji i instrumentalizacji jego pierwszego singla – opowiada Bartek Okrój, producent wykonawczy w Asfalt Records.

Rafał podobnie jak większość naszych artystów wysłał swoje nagrania i od pierwszego odsłuchu stał się uosobieniem słowa NEXT. Jest utalentowany, pracowity i ma swój oryginalny styl. Dlatego zdecydowaliśmy, że to jego utwór otworzy stawkę projektu.

Program realizowany będzie przez cały rok, aż do kwietnia 2022 r. W każdym miesiącu przedstawiony zostanie singiel kolejnego młodego artysty, który prześle swoje zgłoszenie za pośrednictwem strony www.asfaltnext.pl. O tym, kto trafi do finałowej dwunastki, zdecydują przedstawiciele Asfalt Records i Coca-Cola Polska.

Wiele młodych talentów wciąż czeka na odkrycie, a w Polsce brakuje programów, które mogłyby stać się trampoliną dla szukających swojego miejsca w świecie hip-hopu. Postanowiliśmy to zmienić! W ramach Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT, wpieramy, rozwijamy i pchamy do przodu zdolnych twórców po to, aby stali się nowym głosem swego pokolenia – komentuje Klaudia Pac, Coca-Cola Digital Project Manager

Formularz zgłoszeniowy, a także wszystkie utwory realizowane w ramach Coca-Cola Zero Cukru Asfalt Next publikowane będą na stronie www.asfaltnext.pl

13 komentarzy
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Profesooooooooooor Trapppppppu
1 rok temu

KURWY SPRZEDAJNE NA CZELE Z TYM USZATKIEM NA LIŚCIA SOKOŁEM, CHODZĄCE BILLBOARDY JEBAĆ ICH TYLKO #SENTINO

MOJA NOWA ZWROTKA (W KOŃCU STWORZE PIOSENKE)

LIVIN LA VIDA LOKA
W NOSIE CIEPŁA KOKA
COLA-
MASZ RYJ JAK INTRUZ
I TPSA ZAKOLA

CO O TYM SĄDZCICIE? NIEZŁY TRAP I DRILL NIE?

Profesor_Nauk
1 rok temu

Ej Ty! Strapon! Jaki masz stosunek do pracy w charakterze opiekuna starszych osób gdzieś za granicą?

Alberto
1 rok temu
Reply to  Profesor_Nauk

O, zlot kurew hahaha

Alberto
1 rok temu
Reply to  Alberto

Też tak uważam

Pppppppprooooofessooor Trrraaaaapu Mówi Jak Jest
1 rok temu

TRAPOW I DRILLOWY BENDŻER PROSTO Z BIEDNYCH OSIEDLI I APARTAMENTOWCÓW NA MOKOTOWIE 220 M^2

(NA RAZIE 2 ZWROTKI)

LIVIN LA VIDA LOKA
W NOSIE CIEPŁA KOKA
COLA-
MASZ RYJ JAK INTRUZ
I TPSA ZAKOLA

A ZE MNA EWA SCHWESTA
I PROSI BYM NIE PRZESTAŁ
PRYCZYĆ-
JĄ W BRĄZ I KAKAŁO
SPERMY LITRÓW JUŻ SIĘ ROZLAŁO

Alberto
1 rok temu

To cwelisko jebane jest

Odb
1 rok temu

Bambus i tesco cola napój gazowany ruszają ze wspólnym sextejpem

Cipka żabsona
1 rok temu

A po nagrywkach zapraszam do mnie na male nieco nieco tranzole i panie 🙂

Odbycik
1 rok temu

Analfalt i Cocka Cola ruszają ze wspólnym pornolemCo zrobić, by zyskać rozgłos i zostać znanym tranzolem?

paluch w dupie grzebaluch
1 rok temu
Reply to  Odbycik

Cocka Cola XDDDDDd

Mam zakola jak TPS
1 rok temu

Same lamusy w tej wytwórni Murzyn Records

tome
1 rok temu

o kurwa
dojebali

Sokół PROSTO
1 rok temu

Sprzedajne korpo dziwki za kasę zrobią wszystko.

Popularne