Sprawdź nas też tutaj

News

Asfalt Records zdradza plany wydawnicze na 2021 rok

„Nie ilość się liczy, a jakość” – mówi Tytus.

Opublikowany

 

Jako pierwsze z planowanych przez Asfalt Records wydawnictw ujrzy światło dzienne “36,6” – drugi duży album duetu Miętha, którego premiera z powodów około pandemicznych została przełożona na 23 kwietnia 2021 roku. Najnowszy singiel zapowiadający płytę ukaże się jeszcze w styczniu, a zważywszy na pierwsze reakcje, czujemy, że ma spore szanse nieźle namieszać w polskiej rap-grze.


Z powodu przełożonej premiery, przez ostatnie miesiące mieliśmy możliwość ponownie przyjrzeć się z bliska projektowi “36,6”. Czas pozwolił nam na dodanie do tracklisty solidnej porcji nowości, a “36,6” tylko na tym skorzysta – mówią artyści.

Na obecnej wersji “36,6” znajdzie się łącznie ponad 20 utworów, co już teraz czyni “36,6” jednym z większych projektów w historii Asfalt Records” – zapowiada Tytus, szef i założyciel wytwórni. – Na tak dużym albumie nie zabraknie gości, których zdradzimy w późniejszym okresie. – dodaje.Kolejnym projektem zaplanowanym na 2021 rok jest drugi duży album formacji Lordofon. Po świetnie przyjętej przez słuchaczy i krytyków płycie “Koło”, Lordofon zaszył się w swoim studiu pod Łomżą i intensywnie szykuje się do kolejnych ruchów. Pierwszy singiel zwiastujący nowy krok w karierze zespołu ukaże się wczesnym latem, a premiera płyty przewidziana jest na jesień 2021 – o czym Maciej Poreda i Michał Jurek powiedzieli w niedawno udzielonym Radiu Kampus wywiadzie.

Wreszcie, dobre wieści czekają na fanów Meek, Oh Why?. Artysta podpisał właśnie z Asfalt kontrakt na nowy album, którego premierę zaplanowano na czwarty kwartał przyszłego roku. Po umacniającym jego pozycję krążku “Zachód” zawierającym m.in. świetnie przyjęte przez fanów hity “Nów” czy tytułowy “Zachód” (powstały w duecie z Sarsą), przyszła kolei na nową erę w twórczości Meek’a.

 Kontrakt z Meek, Oh Why?
Kontrakt z Meek, Oh Why? / fot. Asfalt Records

Nasze butikowe i jednocześnie kompleksowe podejście do współpracy z artystami skłania nas coraz częściej ku zasadzie “nie ilość się liczy, a jakość”. To drugie zwykle weryfikuje rynek, ze słuchaczami na czele, więc na opinie zapewne nie będziemy długo czekać. – mówi Tytus.

Obserwując pracę naszych artystów, a także pierwsze efekty kiełkujących projektów, o których niebawem będziemy Was informować, rok 2021 już teraz zapowiada się dla Asfalt Records wyjątkowo ekscytująco. – dodaje.

 
7 komentarzy
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
ProfesorNaukk
2 lat temu

„Nie ilość się liczy a jakość – mówi Tytus” – to znając całe rapowe środowisko będzie jeszcze więcej starego gówna, nowego gówna a także zapowiedzi nadchodzących gówien. Jak ja się cieszę że już z miesiąc czasu nie słyszałem ani jednej rapowej piosenki. Od razu czuję jak mi IQ wzrosło. Wesołych świąt rapowe debile!

Teej
2 lat temu

Oby ostry nic już nie wydał bo się powtarza od blisko 10 lat

Gorzka Prawda
2 lat temu

Huj cały dzień wisi news i nawet nikt nie chce zbytnio tego komentować, i to jest chyba najlepszy komentarz na temat tego całego asfaltu gówna.

Odb
2 lat temu

Bambus Records zdradza plany wydawnicze sextejpów na 2021 rok

Robert Lewandowski
2 lat temu

Część, tu Robert Lewandowski

Janek
2 lat temu

tak, a zobaczcie ten materiał
https://www.youtube.com/watch?v=RR4o3E-H9aE

Facio od krabów
2 lat temu

Co kogo obchodzi ta lewacka wytwórnia o nazwie murzyn records?

Popularne