Sprawdź nas też tutaj

News

Asfalt wydaje płytę w nakładzie tylko 500 sztuk

To ręcznie numerowane wydanie.

Opublikowany

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom słuchaczy wytwórnia Asfalt Records uruchomiła przedsprzedaż fizycznej wersji minialbumu “Plastelina EP” duetu Lordofon, zeszłorocznego debiutu cyfrowego. Epka została wytłoczona w ściśle limitowanym, ręcznie numerowanym nakładzie 500 egzemplarzy, co stanowi nie lada gratkę dla kolekcjonerów.

Lordofon “Plastelina EP” wydanie fizyczne jest dostępne na asfaltshop.pl.

„Plastelina EP” to składający się z sześciu utworów pokaz możliwości duetu. Każdy z utworów na epce jest nieco inny: „Unabomber” i „Skały” to napędzana zniekształconym wokalem agresywna trapowa jazda, ale „2012” jest już lirycznym i pełnym melancholii wyznaniem miłości. Z kolei „16mm” łączy imprezowy bit z gorzką refleksją na temat współczesnych związków i tego, jak bardzo potrafimy być przewidywalni. Ogółem minialbum „Plastelina EP” wypełnia na wskroś współczesna muzyka miejska stworzona przez artystów, którzy nie starają się na siłę ukrywać swojej wrażliwości.

Każdemu utworowi z epki towarzyszy oddzielna animacja. Autorką każdej z nich jest Martyna Koleniec, jedna z najzdolniejszych polskich animatorek młodego pokolenia, na co dzień mieszkająca w Pradze. Wszystkie animacje wprost korespondują z tytułem minialbumu – artystka wykorzystała technikę plastelinowej animacji poklatkowej. Martyna jest także autorką okładki płyty.

Lordofon – warszawska formacja założona dwa lata temu przez Macieja Poredę (MC) i Michała Jurka (producent). Prezentuje oryginalną mieszankę rapu, muzyki miejskiej i gitarowej alternatywy. Inspiracje duetu rozciągają się od Nirvany poprzez Kendricka Lamara i artystów związanych z kolektywem Odd Future aż po współczesny trap. Jak twierdzą sami twórcy, na „Plastelinie” chcieli zaprezentować przelot przez wszystkie swoje muzyczne zainteresowania, pozostając przy tym całkowicie spójnym zespołem.

Odsłuch

Tracklista

  1. Unabomber*
  2. Harakiri
  3. 2012
  4. 16mm
  5. Poliester
  6. Skały
 
11 komentarzy

11
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Odb

Afroamerykanin wydaje płytę w nakładzie tylko 5 sztuk

glamściek

‚Dlatego po przenosinach zrobiliśmy anonimowe wpisy. Jedna osoba może tu wypisywać głupoty pod różnymi nickami, racja. Mobilne IP i tak się robi. Takie pseudo forum, a debile to czytają i myślą że ktoś tu zagląda, oprócz samych debili. Liczy się tylko ruch na stronie.’

– glamrap.pl 2.0

kutaskozla69

aha

mapquest driving directions

The content of your post gives me a message worth learning. mapquest driving directions

Precedens

lodofon zrobi loda na asfalcie

DJ FLAKK

Wczoraj miałem najgorszy dzień w szkole. Spóźniłem się na lekcje wchodzę do klasy, siadam z ziomkiem (wiadomo kim, pozdro). Wszyscy szepczą za moimi plecami. Moja dziewczyna się czerwieni, nie patrzy na mnie. Kumpel mnie szturcha i pokazuje mi telefon.
Wstyd. Stronka roksa.pl Widzę tam profil jakiegoś milfa, kumpel się odsuwa na bezpieczną odległość ale przybliża mi ekran i rozszerza palcami zdjęcie.
Tam moja stara! Na przerwie ten sam ziom z ławki skrzyknął kumpli i mi wpierdolili 🙁 Krzyczał:’Wszystko na mój koszt!’ Nie wiem co to znaczyło..

Nocowałem u brata… wstyd. Tak było, nie kłamie….

DJ FLAKK

I uprzedzę tą kurwę mongolską co się podszywa – ziomek to mój nick i moja mama, spierdalaj!

Te-de-ef ziom

Spokój już, ziom.

glamściek

‚Dlatego po przenosinach zrobiliśmy anonimowe wpisy. Jedna osoba może tu wypisywać głupoty pod różnymi nickami, racja. Mobilne IP i tak się robi. Takie pseudo forum, a debile to czytają i myślą że ktoś tu zagląda, oprócz samych debili. Liczy się tylko ruch na stronie.’

– glamrap.pl 2.0

Rabi abu dabi

Najkosherniejsza wytwornia w Polinie

Carrioner

Polaczki wyjebane jajca w wasze
nic nie warte rapsy, Sprawdźcie mój najnowszy odcinek: https://youtu.be/jDx-UwjV_oA

Popularne