Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Avi i Gibbs prezentują „30 stopni”

Raperzy promują „Dopehouse mixtape”.

Opublikowany

 

„Dopehouse mixtape” miał swoją premierę pod koniec tegorocznych wakacji, zatem fani Gibbsa i całego kolektywu wytwórni Dopehouse mieli już okazję zapoznać się z jego zawartością. Raper, wokalista i producent, który ostatnimi czasy bije rekordy popularności zaprosił do współpracy w ramach projektu swoich bliskich muzycznych kolegów.

Na kanale Dopehouse Records, do tej pory mogliśmy zobaczyć teledyski m.in. do utworów z Opałem, Oliverem Olsonem, Kiełasem, Paluchem, czy tercetem Fonos. Teraz teledysku doczekał się również numer „30 stopni”, który powstał w wyniku połączenia sił Gibbsa z Avim. Klip z filmowym sznytem zrealizował King Yeti,,Dopehouse Mixtape” jeszcze przed oficjalną premierą uzyskał status złotej płyty i zajął pierwsze miejsce na OLiS, ogólnopolskiej liście najlepiej sprzedających się albumów muzycznych w danym okresie. Współzałożyciel Dopehouse Records i osoba blisko związana z labelem QueQuality jest aktualnie numerem jeden według listy najpopularniejszych artystów na YouTube.24 komentarze
24 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Bezrobotny
2 miesięcy temu

Szukam pracy na glamrapie gdzie moge cv wyslac ?

Chuligan z Kibice.net
2 miesięcy temu
Reply to  Bezrobotny

Na kibice.net szukają admina może tam aplikuj, stawka 10 gr/h

Szczaw
2 miesięcy temu
Reply to  Bezrobotny

Do redakcji. Tam każdego byle debila przyjmą.
Wymagania:
-rozeznanie w rapowym świecie debili
-pisać tak by trafić do debili
-poprzedni punkt to żart bo i tak nikt nie czyta artykułów tylko wchodzi tu dla komentarzy
-być debilem
-być tolerancyjnym dla osób homo

I coś mi się zdaje że spełniasz te wszystkie wymogi

Bartłomiej Ciepłaciota, Maksiu Pozer, Jop i spółka
2 miesięcy temu
Reply to  Bezrobotny

Zapraszamy do nas 🙂

Ziominho
2 miesięcy temu
Reply to  Bezrobotny
Metodyczny człowiek
2 miesięcy temu

Chciałbym zalać Maje Staśko

Biggie
2 miesięcy temu

Takie gówno nazywane jest rapem?Ten kraj naprawdę nisko upadł.

Chuligan z Kibice.net
2 miesięcy temu

W roku 1997 przeprowadziliśmy się z rodziną do Krakowa i traf czy tam pech chciał że zostaliśmy sąsiadami michalskich. Po kilku miesiącach od przeprowadzki paweł przyszedł do mnie i zapytał czy nie mamy pożyczyć szlifierki na kilka godzin bo jego ziomek Krzysiek przywiózł z Niemiec kradzioną beemkę i muszą w dziupli numery na silniku opie.rdolić.
Minęły 3 dni a szlifierka do mnie nie wróciła więc poszedłem na osiedle rozpytać i udało mi się trafić do samego Krzyśka. Powiedziałem mu co i jak i powiedziałem że chcę moją szlifierkę a on z mordą na mnie że nie ma żadnej beemki a w Reichu nigdy nie był, zresztą dopiero co wyskoczył z puchy a miśka to zna tylko z widzenia

Chuligan z Kibice.net
2 miesięcy temu

Udałem się więc do mieszkania michalskich ale okazało się że paweł kogoś pobił i ma ciepło z psami więc musiał urywać się z osiedla. Plotki krążyły że chciał iść do zakonu bo tam go nikt nie będzie szukał. Wiele miesięcy zajęło mi pogodzenie się ze stratą szlifierki ale w głębi duszy nigdy tego nie zaakceptuję. miśka spotkałem po jakimś czasie ale wtedy miał już kolejne przypały i zapewnił tylko że się ze mną rozliczy jak wyjdzie na prostą. Później się wyprowadziłem ale spotkałem go przypadkiem po kilkunastu latach na Rynku, odburknął tylko co ty p********* jaka szlifierka i odszedł. Po kolejnych kilku latach wyszło jaki to z niego lojalny kolega a mogłem wtedy ostrzec niektórych ludzi z Wisły i być może inaczej by się jego życie potoczyło.

żENADA (GIMBAO33)
2 miesięcy temu

a potem obudziłeś się w wannie rafalali

LIŻ MI ŁYNTĘ
2 miesięcy temu

KAROLAKI POLSKIEGO RAPU.

ZARA Z LODÓWKI WYSKOCZĄ, MIĘDZY BATONAMI KIZA A KORNISZONAMI.

Rudolf Hess
2 miesięcy temu

Kupa jak polskie kino gangsterskie.

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
2 miesięcy temu

Pozerka jak się patrzy, ale pod celą kiszka, by pękła równo.

Ziominho
2 miesięcy temu

Avi wyglada jak typowy wujek

Zdzichu robi siku
1 miesiąc temu

30 stopni cerslusza ja czyli Zdzichu wajchom rusza

Edzio tiktokownik śpiewa
2 miesięcy temu

Una paloma blanka, ten hit spiewamy caly tydzień. A dzisiej pospiewamy: Nie graj ze mną w ch.ja bo cie obserwuja, tak więc łaki do zabawy do spiewania lecgoł.

Popularne