Sprawdź nas też tutaj

teledysk

aylona alyona z mocnym apelem do ludzkości

Premierowy singiel od reprezentantki Def Jam Recordings Poland.

Opublikowany

 

Wszyscy przyszliśmy na ten świat, aby mu służyć i uczynić go lepszym. Ale teraz, nawet to, co nie wymaga poprawy, niszczymy bez myślenia o konsekwencjach.

Raperka aylona alyona, jakiś czas temu odbyła podróż na Bali, gdzie pracowała nad swoim nowym albumem. Obraz, który na miejscu spotkała Ukrainka, zainspirował ją do nagrania mocnego protest songu, w którym porusza temat szkodliwego wpływu człowieka na losy planety.

101 komentarzy
101 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Sokista z Rembertowa
2 lat temu

„Wszyscy przyszliśmy na ten świat, aby mu służyć i uczynić go lepszym. Ale teraz, nawet to, co nie wymaga poprawy, niszczymy bez myślenia o konsekwencjach”

Jedyne co niszczy ten świat to bezmózgie lewaki i marksistowskie kundle.

Nina
2 lat temu

zapraszam panów na stronę – https://xdojrzale.pl

Oyche Doniz
2 lat temu
Reply to  Nina

Jak Twoje koleżanki nie mają kutasa to nie zajrzę nawet.

JANUSZ KINDYBAŁ
2 lat temu

ALIOSZKA POWINNA MNIEJ JEŚĆ I TO BĘDZIE KROK KU LEPSZEMU ŚWIATU. POZA TYM ALIOSZKA POWIEDZ NAM CZY TWÓJ DZIADEK NIE ROZBIJAŁ GŁÓWEK POLSKICH DZIECI SIEKIERĄ.

!!!!
2 lat temu

Masz coś do niej? To że ma trochę więcej ciałka bnie powinno Cię obchodzić bo liczy się serce to po pierwsze, a po drugie skąd wiesz czy jej dziadek był jednym z tych co mordował ludzi w XX wieku cepie. I się od niej odwal!

Gardzewami
2 lat temu

Typowy pożyteczny idiota, czytanie książek to dla ciebie też marksizm?

EJ TY KOZO!
2 lat temu
Reply to  Gardzewami

Gdyby marksiści i lewacy czytali książki nie byli by tym kim są.

PIES FAFIK!
2 lat temu
Reply to  EJ TY KOZO!

KURWA!!!!!! JESZCZE NIGDY NIE NAJADŁEM SIĘ TYLE WSTYDU!!!!! WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE WCZORAJ, PIERWSZY RAZ SPRÓBOWAŁEM SEKSU Z MOICH PANEM EJ TY KOLO! . TAK NA MARGINESIE,
EJ TY KOLO! JEST DUŻYM DEBILEM O JASNYCH WŁOSACH. NO I TERAZ NAJLEPSZE – PRZY PRÓBIE POKRYCIA EJ TY KOLO! ZAKLESZCZYŁ SIĘ SWOJĄ KUŚKĄ W MOIM ODBYCIE. STARY FAFIK MUSIAŁ WEZWAĆ POGOTOWIE I TAK ZŁĄCZONYCH PRZETRANSPORTOWALI NAS DO SZPITALA. KURWA! JESZCZE DO TERAZ CZUJĘ NA SOBIE DRWIĄCE SPOJRZENIA WETERYNARZY.

EJ TY KOLO!
2 lat temu
Reply to  PIES FAFIK!

EJ CHUJE DO SZCZANIA, BOY TO PO ANGIELSKU CHŁOPAK, A JAK JEST CHŁOPISKO? BOISKO. HAHAHA DOBRE CO NIE?

Marley
2 lat temu
Reply to  EJ TY KOZO!

Duda lewak nr 1

Pan Paweł
2 lat temu
Reply to  Marley

A ty już po dniówce na szklarni

Sokista z Rembertowa
2 lat temu
Reply to  Gardzewami

Tobie już gnojku napisałem gdzieś, żebyś spierdalał na drzewo więc się podczłowieku dostosuj do wytycznych i wypierdalaj.

EJ TY KOLO!
2 lat temu

KURWA!!!!!! JESZCZE NIGDY NIE NAJADŁEM SIĘ TYLE WSTYDU!!!!! WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE WCZORAJ, PIERWSZY RAZ SPRÓBOWAŁEM SEKSU Z MOICH PSEM FAFIKIEM. TAK NA MARGINESIE, FAFIK JEST DUŻYM LABRADOREM O JASNYM UMASZCZENIU. NO I TERAZ NAJLEPSZE – PRZY PRÓBIE POKRYCIA FAFIK ZAKLESZCZYŁ SIĘ SWOJĄ KUŚKĄ W MOIM ODBYCIE. STARY MUSIAŁ WEZWAĆ POGOTOWIE I TAK ZŁĄCZONYCH PRZETRANSPORTOWALI NAS DO SZPITALA. KURWA! JESZCZE DO TERAZ CZUJĘ NA SOBIE DRWIĄCE SPOJRZENIA LEKARZY.

EJ TY KOLO!
2 lat temu
Reply to  EJ TY KOLO!

-CZYM SIĘ RÓŻNI EJ TY KOLO! OD GÓWNA?
-GÓWNO MNIEJ ŚMIERDZI!
-HAHAHAHAHAHA

Pan Paweł
2 lat temu

Sokista z Rembertowa zamknij pizdę , wypierdalaj do pasa, nawąchasz się kutasów

Yataman
2 lat temu

Ten hipopotam ma taki ślad węglowy że to ją może upominać elektrociepłownia Włocławek.

btw. ukraina nie ma swojego oddziału Def Jam? Żarcik XD

EJ TY KOLO!
2 lat temu

– CZYM SIĘ RÓŻNI EJ TY KOLO OD CIPKI?
– CIPKA MA MNIEJ W SOBIE SZMATY DO JEBANIA

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

polska to GÓWNO
2 lat temu

#tatuaze u młodych #p0lka to już prawdziwa plaga. Teraz spotykając się z dziewczyną w wieku 20-24, nie ma sensu pytać, czy ma tatuaż, tylko od razu: jaki i gdzie, bo to, że jakiś ma, to niemalże z góry wiadomo. Jasne, że czasy już nie te, że tatuaż z automatu równa się kryminał, ale że tatuaż = niedojebanie mózgowe już jak najbardziej tak. Nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek nastała jakaś bardziej debilna i obrzydliwa moda. W dodatku pełna absurdów. Często się mówi, że tatuaż ma wyróżnić, ale co to za wyróżnienie, skoro więcej młodych dziewczyn ma tatuaż niż go nie ma? Dbają o siebie i stosują te wszystkie kosmetyki, żeby mieć delikatną gładką skórę, a potem dobrowolnie zadają jej rany (jakby nie było tatuowanie polega przecież na okaleczaniu skóry). Uważają, że nie można założyć tej samej sukienki dwa razy z rzędu, ale jednocześnie nie przeszkadza wizja chodzenia z jednym wzorem na skórze do końca życia. Starają się prowadzić zdrowy styl życia, jogi, fitnessy, siłownie, bieganie, chuje muje, a potem idą wstrzykiwać sobie tusze, które z prawnego punktu widzenia są zwykłymi chemikaliami i coraz więcej wskazuje na to, ze mogą mieć bardzo szkodliwy wpływ na organizm. Podobnie jak liczne źródła potwierdzają, że tatuowanie się jest często skorelowane z zaburzeniami psychicznymi. W końcu komu normalnemu potrzebna jest taka ostentacyjność? A już najbardziej śmieszy mnie stwierdzenie, że to nie moda, tylko „robią to dla siebie”. To ciekawe, dlaczego popularność tatuaży rozwija s

polska to GÓWNO
2 lat temu

To ciekawe, dlaczego popularność tatuaży rozwija się równolegle do popularności mediów społecznościowych? Przecież 10 lat temu też istniały studia tatuażu, a jakoś tatuaże u kobiet były czymś rzadko spotykanym. Potem dopiero rozpowszechniły się te wszystkie facebooki, instagramy i inne snapchaty i zaczął się owczy pęd, bo przecież nie można być gorszą do Dżesiki i jej znaku nieskończoności. Tak samo ciekawe, dlaczego te wszystkie tatuaże wyglądają tak samo – róże, jaskółki, mandale… To już się zrobiło komiczne.

Errdo
2 lat temu

Pizde w opór mam z tego. Pokaz mi kasjerki w biedrze czy w maku bez tatuaż. Kumasz? Zarabiasz najniższa krajowa i musisz ją wydać na tatoo bo nie jesteś osobą wartościowa i chcesz żeby o twojej wartości świadczył tatuaż. Chcesz być osoba wyróżniającą się chociaż tak naprawdę już się nie wyróżniasz, bo wszyscy mają to gówno na sobie xD.

EJ TY KOLO!
2 lat temu
Reply to  Errdo

PIZDE W OPÓR TO JA MAM Z CHŁOPTASIAMI Z TATUAŻAMI

EJ TY KOLO!
2 lat temu
Reply to  EJ TY KOLO!

A DZIŚ RANO PRZYJĄŁEM W OPÓR KAŁU NA TWARZ I SIEDZĘ PRZED KOMPEM CAŁY W ZASCHNIĘTEJ SKORUPIE. W SIERPNIU PRZYJADO WUJKI NA CAŁY MIESIĄC. O KURWA! ALE BĘDZIE SRANIE! MMMM

Generał Dajmos
2 lat temu

Polska to piękny kraj, a twoja matka to bladź. Tylko szlaufmoże wysrać takiego oszołoma.

Pan Paweł
2 lat temu

Może feat z Palcem?

Fufacz
2 lat temu
Reply to  Pan Paweł

Chyba ze Smalcem

Pan Paweł
2 lat temu
Reply to  Fufacz

Palec + Smalec= CCCP :DD

Mariusz Jop
2 lat temu
Reply to  Fufacz

Zjem cie

CCCPaluch
2 lat temu
Reply to  Pan Paweł

Palec tego wyzwania mógłby nie udźwignąć 😀

Odb
2 lat temu
Reply to  Pan Paweł

kałona kałona z mocnym analem dla transów

Aylona
2 lat temu

Mesiu zostawiłeś u mnie swoje spodnie wiesz które te do których się zlałeś i zdjęcia krążą po necie jak będziesz na Ukrainie to daj znać

Kundek
2 lat temu

Alelocha alelocha z przekazem dla grubasów

Fufacz
2 lat temu

ewelona ewelona z zacnym skalpelem do podludzkości
Premierowy dzyndzel od reprezentantki Death Ham Fastings Hochland.

Papamobile
2 lat temu

Hahaha gruuuuba baba, a tak serio to typiara wciąga dupą (hahaha a ona ma wielką dupeeeee) polskich kastratów na autotiunie albo innych prawilniakow, co to robią szpagat na komendzie po znalezieniu u nich grama jarania

ProfesorNauk
2 lat temu
Reply to  Papamobile

Taki komentarz że nia wiadomo czy dać plus czy minus. Props za beke z grubasa ale minus że niby lepsza od gejów na autotunie bo wszyscy siebie warci czyli gówno.

Papamobile
2 lat temu
Reply to  ProfesorNauk

Typiara jest przynajmniej propsowana za granicą, o polskich raperach to jest głośno dopiero jak wylądują w wannie tranzystora

Zbuku88
2 lat temu
Reply to  Papamobile

Dobry kawałek naprawde daje radę

ProfesorNauk
2 lat temu

Serio nic nie mam do grubych ludzi. Nawet szacunku. Mało co mnie tak wkurwia jak grubasy. I to ich użalanie że to nie ich wina, grube kości itp. Miałem kiedyś laskę. W sumie to była moja pierwsza dziewczyna. Katowała mi dupe z rok czasu. W sumie to było fajne że to ona się starała o mnie a nie na odwrót, mogłem się poczuć jak te roszczeniowe polskie kurwy księżniczki dzisiaj. No ale w każdym bądź razie biegała, jeździła na rowerze i jak zaczęliśmy być razem to mieściła się w normie, dalej odrobina sadełka ale chuj, dało się złapać za psite. A z czasem wyszła natura lochy i jak osiągnęła cel automatycznie tryb keniwca i coraz większe dupsko. Jeszcze kiedyś odprowadza mnie pod klatkę i mówi że dzisiaj jej tak smutno i chyba pójdzie ze mną kawałek dalej to se czekoladę kupi. Następnego dnia została pogoniona. Dzisiaj dalej ma tłustą dupe ale zapierdala na siłkę. Zmieniłem jej życie bo teraz to by mogła mieć z tonę.

ProfesorNauk
2 lat temu
Reply to  ProfesorNauk

A tak w ogóle to siorbałem Rafalali knagę świeżo wyjętą z czekotubki Belmonda. Mmmm czekoladowa pycha.

ProfesorNauk
2 lat temu
Reply to  ProfesorNauk

No i siorbałem i co? Nie można?

ProfesorNauk
2 lat temu
Reply to  ProfesorNauk

Moszna

PAZURY CEZARA
2 lat temu

APEL DO LUDZKOSCI KOJARZY MI SIE AUTOMATYCZNIE Z GRETA… HOW DARE YOU? GLOD TO PROBLEM LUDZKOSCI… GDYBYS TAK 1/3 TEGO CO DZIENNIE POCHLANIASZ W SWOJEJ PASZCZY BEZ DNA WYSLALABYS DO NP SOMALI TO DZIS BYSMY MIELI MNIEJ GLODNEGO PIRACTWA… JESZCZE NIEDLUGO ZACZNIE NAM WMAWIAC ZE BYCIE OTYLYM JEST PIEKNE… TAK WIEC MOJA DROGA… BYCIE OTYLYM JEST NIEZDROWE I PROWADZI DO WIELU POWAZNYCH CHOROB KTORE KONCZA SIE SMIERCA… BYCIE OTYLOSC TO SAMODESTRUKCJA… NIC CO JEST SAMODESTRYKTYWNE NIE MOZE BYC PIEKNE…

EJ TY KOLO!
2 lat temu
Reply to  PAZURY CEZARA

A NA JAKI CHUJ JA MAM COS WYSYŁAĆ DO SOMALI KURWA MAĆ?MNIE TO KTOS WYSYŁA DO CHUJA PANA COŚ ZA DARMO DO ROBOTY LEWACKIE KURWY A NIE W DUPACH WAM SIĘ JUZ POPRZEWRACAŁO OD TEGO ŻE MACIE WSZYSTKO POD DUPE PODSTAWIONE….

EJ TY KOLO!
2 lat temu
Reply to  EJ TY KOLO!

ZA DARMO DOSTAJĘ TYLKO KAŁ NA TWARZ OD MOICH OJCÓW. CZASEM NAWALI NA MNIE MÓJ PIES FAFIK I WTEDY JEST FAJNIE.

Pies fafik
2 lat temu
Reply to  EJ TY KOLO!

Dbam tylko o to by Ci było cieplo.

Ziom
2 lat temu
Reply to  EJ TY KOLO!

Ciężko się nie zgodzić, Afryka przepierdoliła już tyle hajsu i innych darów że głowa mała. Nawet kiedyś pokazywali jakieś bojówki z plecakami ONZ-tu które miały trafić do biednych dzieci. Wiadomo, są tam biedne rejony i dużo złego się dzieje ale w końcu te dzikusy powinny same się ogarnąć a nie tylko daj a jak nie dasz to przypłynie do Europy (skąd ma kilka tysi euro na podróż?) i sam sobie bierze.

Ziom
2 lat temu
Reply to  Ziom

Dodam jeszcze, że znam kilku czarnych którzy faktycznie przybyli tu za pracą i zapierdalają w chuj zajebiście ale to niestety jednostki. Tu cytat znajomego Nigeryjczyka: wyjebałbym większość czarnych z powrotem do Afryki bo się do niczego nie nadają. Chyba nic więcej nie trzeba dodawać

Pissing Cock
2 lat temu
Reply to  Ziom

Fajnych masz znajomych…

Bezel SLU
2 lat temu

Czyli to nie ADAM i EWA byli pierwszymi ludźmi, tylko PALUCH i AYLONA (czyt. PIERWOTNYMI)

Mariusz Jop
2 lat temu

Kto zabrał Ciepłocie leki zamiast klawiatury?!

333
2 lat temu

Big chungus from upa land

Stalin OG
2 lat temu

Kurwa ten kto propsuje te skillsy jest tak samo głupi jak ta ajlona i def jam frostiego rege

Popek z firmy
2 lat temu

Proponuję zrzucić najpierw z 50 kg, a dopiero później wypowiadać się o tematach dotyczących losów tej planety.

WAKACYJNY
2 lat temu

Jestem z rodzicami we Włoszech na #camping ogólnie spoko prawie sami Niemcy dookoła. Rano Pojechaliśmy pozwiedzać okolice zostawiając pranie na lince aby wyschło jak nas nie będzie. Wracamy i kurwa linka pusta kurwa prania nie ma zajebali wtf.exe . Wchodzimy do naszego super fancy namiotu patrzymy a tu pranie leży suche ładnie poskładane. Okazało się że podczas naszej nieobecności była ulewa i nasz sąsiad Niemiec zdjął pranie i poskładał jeszcze przyszedł potem pogadać zapytał gdzie byliśmy pełna kulturka a w p0lsce to kurwa #p0lak by zajebał i jeszcze kurwa nasrał na środek namiotu.

ProfesorNauk
2 lat temu
Reply to  WAKACYJNY

No kurwa polak to by te pranie zajebał i uciekł jak zbity pies, nawet nie patrząc co kradnie. Potem co lepsze by schował a co gorsze wyjebał. Nie miał by odwagi nasrać bo za bardzo by się bał. Nawet by na to nie wpadł bo on by już kalkulował ile za te zajebane rzeczy będzie wódy i browarów.

EJ TY KOLO!
2 lat temu
Reply to  ProfesorNauk

JA BYM CI NASRAŁ W NAMIOCIE I NA CIUCHY A POTEM BYM SIĘ WYTARZAŁ W GÓWNIE RAZEM Z FAFIKIEM.

Sidney Polak
2 lat temu
Reply to  WAKACYJNY

Kurwa gimbusie ze starymi na wakacje jeździsz? Jebac cie przegrywie

Pan Paweł
2 lat temu
Reply to  Sidney Polak

No ja pierdole że starymi jeździ pod namioty i jeszcze musi patrzeć jak ciapak jebie jego stara. Nic dziwnego że Gimbus ma skrzywdzona PSYche

Hans
2 lat temu
Reply to  WAKACYJNY

A po wszystkim ojebałeś mu z połykiem knagę i zaśpiewałeś: „Langsam, langsam uber alles”. Szkoda, że Helmut nie odstrzelił ci twojego pustego łba i nie zakopał w dole z wapnem. Ech! To takie niemieckie! Następnym razem zapytaj kolegi, kiedy Niemcy oddadzą nam zrabowane mienie, które leży sobie na muzealnych wystawach. Chuj ci w dupę bajkopisarzu.

Pan Paweł
2 lat temu
Reply to  WAKACYJNY

To był Turas, któremu Twoja stara obciągała. W zamian poskładał wam ubrania i nawet je upral w Renie. SZCZESCIARZE

EJ TY KOLO!
2 lat temu
Reply to  Pan Paweł

CHYBA UPRAŁ Z RENĄ TYM RAPEREM ZE SZCZECINA.

Analna Galadriela
2 lat temu

AHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHA

wiecej komentarzy nie trzeba 😀 To jakas kucharka z baru mlecznego dla studentow?

Mlodyp
2 lat temu

Chciałbyś mieć tak ładną kucharke?

Eldo 2117
2 lat temu

Protest to może nagrać… Mniej jeść i mniej wydalanego CO2.

Pan Paweł
2 lat temu

Teraz trochę z innej beczki. Wszyscy nie tak dawno pisali HST TO KONFIDENT!!! TYLKO MORDY KOCHANE GDY ON,RZEKOMO ROZJEBAŁ SIĘ NA PSACH MIAŁ 16LAT!!! TERAZ 50 LETNI,,GANGSTERZY”GIMBAZY ROZPIERDALAJĄ SIĘ NA YOUTUBACH I GLAMPRAPACH I INNYCH POPKILERACH HST ODE MNIE DOŻYWOTNI PROPS ZA SZCZEROŚĆ I PRAWDĘ W TEKSTACH. PO DZIŚ DZIEŃ ROZPIERDALASZ POLSKA DISCO POP POLSKA GANGSTERSKA RAP SZOPKE. HA TFU NA TYCH PSEUDO PRAWILNYCH ULICZNIKOW

samo
2 lat temu
Reply to  Pan Paweł

hanysom spasiba tjebia won

Pan Paweł
2 lat temu
Reply to  samo

Nie jestem hanysem. Jebany laku i nie muszę nim być by słuchać HST

Pissing Cock
2 lat temu
Reply to  Pan Paweł

Dlatego dziękował Hanysom, a tobie kazał wypierdalać cwelu! Chuj kogo obchodzi jakiś HST?!

Stalin OG
2 lat temu

Tak teraz się przyjrzałem tej mordzie i to przecież winicjusz bartkow, znany performer i językowy akrobata. Sorry wini nie wiedzialem, że to Ty. Jednak props. Chociaż rapsy nadal chujowe.

pacino aldente
2 lat temu

dawac harpun na te kurwe orke … samolot to pewnie przechylony lecial cala droge i jebana ze 3 miejsca musiala wykupic .. kurwa szok powinni komunikaty wypuszczac jak takie monstra wychodza z jamy

grubydick
2 lat temu

Ale dorodna mmmm

Alyona jest piękna
2 lat temu
Reply to  grubydick

Ładna jest <3

CZERSTWY
2 lat temu

O JA PIERDOLE XDDD

EJ TY KOLO!
2 lat temu
Reply to  CZERSTWY

NO DOKLADNIE „BALI” KURWA LUDZIE NASTĘPNY KIERUNEK DUPAJ JA PIERDOLE MENTALNOŚĆ POJEBÓW I LEWACTWA NIE ZNA GRANIC.

EJ TY KOLO!
2 lat temu
Reply to  EJ TY KOLO!

KURWA!!!!!! JESZCZE NIGDY NIE NAJADŁEM SIĘ TYLE WSTYDU!!!!! WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE WCZORAJ, PIERWSZY RAZ SPRÓBOWAŁEM SEKSU Z MOICH PSEM FAFIKIEM. TAK NA MARGINESIE, FAFIK JEST DUŻYM LABRADOREM O JASNYM UMASZCZENIU. NO I TERAZ NAJLEPSZE – PRZY PRÓBIE POKRYCIA FAFIK ZAKLESZCZYŁ SIĘ SWOJĄ KUŚKĄ W MOIM ODBYCIE. STARY MUSIAŁ WEZWAĆ POGOTOWIE I TAK ZŁĄCZONYCH PRZETRANSPORTOWALI NAS DO SZPITALA. KURWA! JESZCZE DO TERAZ CZUJĘ NA SOBIE DRWIĄCE SPOJRZENIA LEKARZY.

UWAGA!
2 lat temu
Reply to  EJ TY KOLO!

Uwaga uwaga z laboratorium z Wuhan uciekł wyjątkowo debilny wirus nazywa się EJ TY KOLO! Jest typowym debilem uważającym że to dzieło Chińczyków ten Sars-cov-2. Hodowaliśmy go w tym samym laboratorium co Jongmena, Bilona i innych tego typu typów z polskiej sceny rapowej. Jest wyjątkowo niebezpieczny bo wyjątkowo debilny. Jest poszukiwany przez jego starego bo nie ma co ruchać.

EJ TY KOLO!
2 lat temu
Reply to  UWAGA!

TWOJA STARA UCIEKŁA Z WUHAN Z FABRYKI KURWA GRILLOWANYCH SZCZURÓW I NIETOPERZY WEŹ WYPIERDALAJ POWINNI TĄ CAŁĄ AZJE ZAORAĆ BOMBĄ ATOMOWA SYF BRUD SMRÓD I ZACOFANIE PLUS WIECZNE CHOROBY CYWILIZACJI A POMYJE PO ULICACH I CHODNIKACH WYLEWAJĄ Z WIADER.

EJ TY KOLO!
2 lat temu
Reply to  EJ TY KOLO!

MOJA MATKA JEST KURWĄ A OJCIEC CWELEM. TYLKO JA JESTEM NIKIM.

EJ CHUJE DO SZCZANIA, ZNACIE TO?

-CZYM SIĘ RÓŻNI EJ TY KOLO! OD GÓWNA?
-GÓWNO MNIEJ ŚMIERDZI! HAHAHAHA DOBRE NIE?

3wymiar
2 lat temu

wpierdalaj wiecej zarcia to tez zmniejszy negatywny wplyw na srodowisko przez czlowieka (do tego ostatniego nie jestem pewien bo rozumiem ze razem z ewoulucja homo sapiens rowniez jest ogromna liczba swin, kurczakow oraz bydla i ta krowa jest tego doskonalym przykladem) NAWET KURWA SPIEWA
polska dla polakuw

Larry Johnson
2 lat temu

Przekaz to żeby nie być taką tłustą świnią

Mariano Italiano
2 lat temu

O co wam chodzi? Przecież to grubo bangla.

Popieram
2 lat temu

Popieram to co napisałeś i normalnie props do końca!

Beka
2 lat temu
Obozowy Kapo aka bedopies
2 lat temu

aylona alyona z grubym apelem do PiS’u
„Ziobro kurwo jebana przestań mi rodzine prześladować pedale pisowski”

polska to GÓWNO
2 lat temu

Naród polski to jeden z najbardziej neurotycznych narodów w Europie i nawet z tym nie dyskutujcie. Byliście kiedyś za granicą? Ja byłem wielokrotnie w Hiszpanii i Anglii i widzę ogromną różnicę w mentalności szczególnie w Hiszpanii. Szedłem sobie kiedyś z koleżanką wzdłuż plaży w Barcelonie i zaczepiła nas grupka: dwie dziewczyny i dwóch facetów czy nie poszlibyśmy z nimi na imprezę. Czy w Polsce takie coś jest możliwe? Oczywiście że nie. Naród zlęknionych, pasywno-agresywnych ludzi którzy boją się jakichkolwiek eksperymentów, jakichkolwiek przygód. Inny przykład. Poszedłem z kolegą do klubu w Manchesterze. Kolega poszedł do łazienki, ja zamówiłem piwo i siadłem przy stoliku. Dosiadło się do mnie dwóch Anglików, jeden mówiąc że przegapiłem okazję na jedną laskę która siedziała wcześniej obok mnie. Chwilę pogadaliśmy, pytał jakiej muzyki słucham i chciał żebym dołączył do nich przy wyrywaniu dup na parkiecie. Powiedziałem że zaraz przyjdę bo czekam na kolegę i na pewno się pojawimy. On wstał i wystawił rękę jakby chciał się pożegnać. Zbiłem z nim grabę a on starał się mnie podciągnąć żebym z nimi szedł na parkiet. Czy w Polsce byłoby to możliwe? Ależ skąd! Z sytuacji w polskich klubach to raz się poszarpałem z gościem który mnie podsiadł przy stoliku, zwyzywałem jakąś pijaną karynę od kurew bo zajebała mi szluga z paczki. I ci nagabujący promotorzy od strip clubów. Spróbujcie przejść przez centrum jakiegoś wojewódzkiego miasta żeby żadna z tych przylep do was nie podeszła to j

polska to GÓWNO
2 lat temu

jakiegoś wojewódzkiego miasta żeby żadna z tych przylep do was nie podeszła to jesteście mistrzami w skradaniu. Pójdźcie sobie w Hiszpanii do baru pod wieczór. Jeżeli nie jesteście creepami i jakoś w miarę wyglądacie to jak zagadacie jakąś Hiszpankę i chwilę z nią pogadacie to w wielu przypadkach wyjdziecie z taką do niej albo do siebie żeby się ruchać przez całą noc. Te kobiety wiedzą czego chcą od życia i nie traktują swojej dupy jak trofeum, w przeciwieństwie do wielu polskich kobiet które w moim mniemaniu cierpią na rozdwojenie jaźni i są hipokrytkami. Polki w sobotę klęczą przed bolcem a w niedzielę przed krzyżem. Przecież to jest widoczne na tinderze. Napiszę Ci taka że nie jest zainteresowana ONS a w rezultacie na pierwszym spotkaniu po kilku procentach chce się ruchać i wychodzi jej prawdziwa natura. Po co kłamać? Inna rzecz, w Polsce wciąż jest widoczny kult zapierdalania. Większość ludzi żyje trybem praca-dom. Zobaczcie sobie Hiszpanie. Już sam fakt istnienia siesty daje do myślenia. To jest czas na odpoczynek, spotkanie z rodziną, przyjaciółmi, ludźmi z pracy na wspólny posiłek, krótka drzemka żeby być produktywnym. Może i dobrze że w Polsce nie ma takiej tradycji bo część polaczków pewnie by wróciła najebana w cztery dupy do roboty bo zamiast spędzić czas z rodziną, przyjaciółmi siedliby na jakimś murku i łoili wódę z kumplami z pracy. I tu kolejny punkt, alkoholizm. 3 miliony tzw. „małpek” kupowanych dzień w dzień o czymś świadczy. Siądźcie sobie z Hiszpanem czy

polska to GÓWNO
2 lat temu

Siądźcie sobie z Hiszpanem czy Włochem do wspólnego picia. Oni wiedzą że alkohol służy do wyluzowania i wiedzą kiedy powiedzieć stop. Co robi polaczek? Polaczek chleje do zarzygania, aż mu się utnie film, pierdoli coś o polityce, że od jutra zmienia swoje życie i już nie będzie pił. Nie wie kiedy powiedzieć stop bo boi się krytyki innych że jest „pizda”, „Ze mno siem nie napijesz?”. W tym samym czasie Enrique, Inez i Raul bawią się w najlepsze, tańczą, trochę piją, ruchają się, palą zioło itd. A polaczek wracaz bloku komunalnego swojego ziomka uberkiem do domu i jest tak nafurany że aż szyby w samochodzie zaparowują. Chlew obsrany gównem, ha tfu!

Pan Paweł
2 lat temu

Fajnie, że piłeś z Luisem Enrique, Gonzalesem Raulem i Andrea Iniesta. Ty to kurwa w czepku jesteś urodzony :DD

Pan Paweł
2 lat temu
Reply to  Pan Paweł

I jeszcze się z nimi ruchales?! HAHA kurwa brak słów. Ja pierdole:DD.

Ubulu
2 lat temu

Noo, to jest zycie na poziomie: ruchanie klubowych szmul, pedaliada z nieznajomymi sobie ludzmi i kurwa cywilizowane picie, ty jakis pedal jestes chyba. Narod zostal umeczony, i dalej jest pod niemieckim butem, ty kurwo bananowa. Od chuja osob wychodzi z dziecinstwa z problemami, bo starzy wychowani w komunizmie nie wiedza co to wartosci, wiec z braku laku tlocza synom i corkom strach przed zyciem. Jeden sie ogarnie, a drugi pogubi sie na reszte zywota, no ale lepiej dissowac swoich, bo latwo, nie? Prawda jest taka, ze swiat zachodu, ktorym sie tak jarasz zaprzedal swoje regularnie ruchane dupska diablu. Moralnosc jako cnota upadla, i w dzisiejszym swiecie jest nic nie warta – a wypowiedzi jak twoja sa na to najlepszym przykladem. Nie naplul bym ci w ryj, jak ci sie nie podoba ty wypierdalaj „ruchac” (skoro tym dla ciebie jest zblizenie sie dwoch ludzi) do hiszpanii. Zyjemy w przelomowych czasach, ale przelom ow nastepuje bardzo subtelnie, niemal niezauwazalnie, bez glosnych debat na tematy, ktore przez tysiaclecia byly uporzadkowane poprzez holbienie wartosciom – afrykanskiego wojownika, europejskiego rycerza, czy azjatyckiego samuraja – to wszystko jest by ludzie mogli czerpac z tego madrosc, masy jednak zadowalaja sie „ruchaniem”. Mam nadzieje, ze sie rozmnozycie, a za zaniechania wobec madrosci dzadow i babek zostaniecie rozliczeni przez wlasne pociechy. Chuj ci w ryj antypolski skurwysynu.

Pan Paweł
2 lat temu
Reply to  Ubulu

Te Ubululu,zmieniłeś nick z polska To Gówno. To jebal CIĘ PIES I CHUJU SAM SIEBIE LAJKUJESZ. TO KURWIU WYPIERDALAJ CWELU JEBANY NA ZACHODNIE STRONY… HA TFU CI NA RYJ

Pan Paweł
2 lat temu
Reply to  Ubulu

PEDELIADA CWELU, ZA EURO PENSA, OPIERDALASZ PĘTA!!!

Ubulu
2 lat temu
Reply to  Pan Paweł

Buahahah mi wystarczy powiedzenie prawdy dla ludzi, ty patrzysz na lajki internetowy zolnierzyku. Tym sie roznimy pazerna na poklask fujaro

Pan Paweł
2 lat temu
Reply to  Ubulu

Fujaro, szkoda, że nie Fujarko… Rzeczywiscie musisz Lubiec te PENELIADY

Pan Paweł
2 lat temu
Reply to  Ubulu

JEBAL Cię z Ang DOG

Pan Paweł
2 lat temu

polska TO GÓWNO + półki TO SCIERY= HA TFU NA TEN TWÓJ ZASYFIALY RYJ ZACHODNIE CWELU DWÓCH TURKOW

Pan Paweł
2 lat temu
Reply to  Pan Paweł

Polki

ProfesorNauk
2 lat temu

A chuj cie to kurwa kurwo obchodzi

Taka tam
2 lat temu

Teraz się będziecie podniecać kobietą… Prafciwe mescysni hahahaha Nie wiecie że same siwiec plastik fantastik nie latają po ulicach? Naturalne,ogarnięte życiowo przynajmniej potrafią wodę w kiblu spuścić xddddd Ale tak szczerze to tutaj dzieci w wieku 15 – 23 prawda?

Fufacz
2 lat temu
Reply to  Taka tam

Ty gupia dupo ja jstem starszy

To jest dramat
2 lat temu
Reply to  Taka tam

@Taka tam, ale cię ruszył mój tekst o tej szmuli co zostawiała po sobie zafajdany kibel. Z twojego komentarza bije frustracja. Może to sugerować, że z wyglądu przypominasz bohaterkę artykułu i żaden facet nawet nie zwraca na ciebie uwagi, dlatego przychodzisz tu się wyżyć.

Pan Paweł
2 lat temu
Reply to  Taka tam

JEBAL TAKIE TAM. TYLKO RASOWE SUKI

Popularne