Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

W dniu premiery nowej płyty B.R.O. udostępnia kolejny teledysk. Tym razem wybór padł na numer „Escape”, który wyprodukował Mantra Beats. Za teledysk odpowiada Wavee Group.

Raper podzielił album na dwie części – „Cukier” i „Ogień”, gdyż jak sam uważa jego muzyka właśnie taka jest – pełna kontrastów. Z jednej strony usłyszymy go w mocnym, agresywnym i bezkompromisowym wydaniu (Ogień), a z drugiej w spokojnej, bardziej uczuciowej i romantycznej formie (Cukier). Ten koncept sprawia, że ludzie o różnych gustach oraz preferencjach muzycznych odnajdą w B.R.O to co ma w sobie najlepsze. Artysta miał również na celu świadomie pokazać swoje dwa muzyczne oblicza, które mimo iż są często bardzo odmienne, to w połączeniu potrafią stworzyć razem coś „pysznego” dla ucha – „Karmel”.

„Karmel” trafił do sklepów 30 listopada 2018.

 
6 komentarzy

6
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Young Peja

bro? to ten pozer, co sklejane wersy ma? Przeszedł już mutację czy nadal prawiczy skrzek?

B.R.O

Slejane to masz piździsko jak wchodzę na bit. Sam tworzę bity, sam pisze teksty, nawijam kilkoma flowami. A ty skurwysynu mnie oczerniasz? Dorosłem i byłem w stanie nawet Kaenowi ojebać kolbe za feata, usiadłem tyłkiem na butli od vanisha, żeby tylko nie zranić jego uczuć. Zrobiłem mega progres więc wypierdalaj.

Twój Starry Potter

Propsy za szczerość i za bycie blisko z ludźmi. Jeszcze żaden grajka osobiście nie komentował na glamrapie.
PS w preorderze dostałem różowe dildo, a miało być fioletowe. Pomóż B.R.Owarku

sada

Jesteś Bro ? to na CHUJU rób WIO

MANAGER KOKOZIEŁ

SIEMAAAAAAAANO LUDZIE

SPRAWDŹ KAWAŁEK POD TE DZISIEJSZE ANDRZEJKI !
DLA HUMORU I DLA BEKI!
NIECH BUJA DZIŚ U CIEBIE NA IMPREZCE!

PODAJ DALEJ !

http://www.youtube.com/watch?v=e-Lj-ACRDf4

WSZYSTKIM ANDRZEJOM DZIŚ WSZYSTKIEGO NAJ !

JANusz PAWulon DWójA

Ruchałem managera i ruchałem kokozieła oraz ruchałem samego kozieła, a nawet i kozła. Więc kurwo Andrzejami to se mordy nie wycieraj. Ty możesz być managerem kurwa, chyba swoich chorób wenerycznych, widać jak dobrze sprzedajesz je dziwkom.

Popularne