Sprawdź nas też tutaj

News

Bajorson łączy siły z Kubańczykiem

Co przygotowali raperzy?

Opublikowany

 

21 sierpnia w Warszawie miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Bajorson i Kubańczyk nakręcili klip do premierowego utworu „Anioły i demony”, który stworzyli w mniej niż 24 godziny. Cały dochód z klipu przekazany zostanie na cele charytatywne.

Pierwotnie akcja powstała w celu wsparcia walczącej z nowotworem złośliwym Agnieszki Okoń – zaprzyjaźnionej z ekipą Step Records mieszkanki Opola. Niestety Agnieszka, mimo bycia silną kobietą, przegrała nierówną walkę z chorobą i nie doczekała się finalizacji zbiórki ogromnej kwoty na jej leczenie.

Artyści w porozumieniu z opolską wytwórnią zdecydowali, że klip autorstwa Maćka Głaza zostanie mimo tej tragedii zrealizowany i opublikowany. Wszystkie dochody z wyświetleń teledysku na YouTube oraz z platform streamingowych zostaną przeznaczone na cele charytatywne, by pomóc innym osobom w równie trudnych sytuacjach.

Premiera klipu „Anioły i demony” już wkrótce.

 
14 komentarzy
14 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
ProfesoorNauk
1 rok temu

Nawet nie ma jak się do tego odnieść bo dwa łaki. Nie da się nawet jakoś chamsko przerobić tytułu. Kurwa pierdole, przez polski rap popadam w depresje tak samo jak i cała scena pełna wacków.

PAN PANOWIEK A/K/A Wolniwo na wóziwo
1 rok temu
Reply to  ProfesoorNauk

Olejta to gówno rapowe, tłumoki co to za hit konca lat80 ” Komą en slip tode mjuzik nał skuu, komą en slip tode mjuzik nał skuuu, i gac hac for ju, i gac hac for ju”. Dawać bezbeki bez wiedzy muzycznej.

ProfesoorNauk
1 rok temu

Czy to M. Jackson i początek anyłoki keczułoki?

PAN PANOWIEK A/K/A Wolniwo na wóziwo
1 rok temu
Reply to  ProfesoorNauk

S’Express – Theme from s’express, wybaczam.

Odb
1 rok temu
Reply to  ProfesoorNauk

Bajorson połączony dildem z kubańczykiem

Wulgarny
1 rok temu

BlowJobson łączy kiły z Kurwańczykiem.
W co się ładowali lamerzy?

Bestia z Wadowic
1 rok temu

Pamiętam młodego kubańczyka jaki to był nie pozorny lamusek, jego matka zapisała go na ministranta do naszej parafii, żeby się wyrobił. Mówiła jak mu przetrzepiecie trochę skórę to nic się nie stanie. Przez takie słowa zawsze stanie, więc razem z wikarym zajęliśmy się dzieciakiem. Oj kurwa jaka to była dupa, zajezdzalismy go ciągle, wielokrotnie dochodzilismy razem przez wiwl długich godzin. Wiedziałem, że zrobiliśmy z niego prawdziwego faceta, ale teraz przykro mi, że mu tak odjebalo. Jak widziałem filmik gdy okłada z całej siły l pro po modzie to się popłakałem. Bóg mu tego nie wybaczy, co innego przecież jakby zaczął szkolić dzieci jak my. Taki talent, a tak szybko przepadł. No nic idę wylizac talerz po kremowkach i lecę na miasto odwiedzić paru młodych parafian. Bog zapłać.

Ksiądz Wikary
1 rok temu

Jak był mały to zakiast kucyka miał warkocz i raz jak go zapierdalałem w dupe to warkocz wsunął się do dupy razem z kutasem. Wyginało go całego nienaturalnie i krzyczał wniebogłosy WARKOCZ WARKOCZ! Ja myślałem że mu się podoba dlatego pakowałem po same jaja robiąc ustami wrrrrrrrrr

Ksiądz Wikary
1 rok temu
Reply to  Ksiądz Wikary

No i klasycznie
Rozpierdol na parafii, mało kto tak potrafi
Jej cipka przypomina dziób kaczora Duffy
Ja rucham jak wampir ona mówi że jest Buffy
Oczywiście żaden z niej postrach
Już ma orgazm a ja nie mogę dojść i jest obciach
Ona ma na sobie wysoki obcas
Ubrana jest na zakonnice
W końcu wale konia i jest spust na cyce
Elo jak się bawicie Wadowice?
Ej nawiń coś Bestia, bo gdy wyjeżdżasz z hitem nikt mówi żebyś przestał.

PRZYGANIAŁ PEJA GARNKOWI
1 rok temu

░░░░█─────────────█──▀──

░░░░▓█───────▄▄▀▀█──────

░░░░▒░█────▄█▒░░▄░█─────

░░░░░░░▀▄─▄▀▒▀▀▀▄▄▀──ŁĄ─

░░░░░░░░░█▒░░░░▄▀───CZY─

▒▒▒░░░░▄▀▒░░░░▄▀───PENI─

▓▓▓▓▒░█▒░░░░░█▄───SY Z –

█████▀▒░░░░░█░▀▄───KUBA-

█████▒▒░░░▒█░░░▀▄─-ŃCZYKIEM─

███▓▓▒▒▒▀▀▀█▄░░░░█──────

▓██▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒█░░░░█─────

▓▓█▓▒▒▒▒▒▒▓▒▒█░░░░░█────

░▒▒▀▀▄▄▄▄█▄▄▀░░░░░░░█─

Abraham Chujewicz
1 rok temu

niezly kutas

Polski Związek Seksu Analnego
1 rok temu

Bajorson łączy się z analnym Kubańczykiem. Co przygotowali geje?
Sekstaśma „Anioły i demony” została stworzona w mniej niż 24 godziny. Cały dochód z sekstaśmy zostanie przekazany na rzecz Polskiego Związku Seksu Analnego.

Zapach Starca
1 rok temu

Nie mogę z tych kurwa przechwałek w jak krotkim czasie kto zrobił numer. No zajebiście Bajorson że zrobiles w 24 godziny ale i tak brzmi to jakbyś robił w 2 minuty. Albo Taco Hemniggej nawija że Szprycer sieknął jakoś w tydzień. No i może jakbyś dłużej nad tym powiedział to by nie wyszło takie gówno.

Popularne