Sprawdź nas też tutaj

News

Bajorson: „Pisałem wiersze i wysyłałem je do czasopism katolickich”

Raper opowiedział także o swojej bitwie, na której pojawił się Quebonafide.

Opublikowany

 

Bajorson pojawił się na fryzjerskim krześle Borysa Kaltermanna. Raper opowiedział m.in. o tym jak pisał kiedyś wiersze, o pracy za kratami oraz o bitwie freestyle’owej, którą zorganizował i pojawił się na niej Quebonafide.

Zanim zacząłem freestyle’ować i robić rapsy, to pisałem wiersze i wysyłałem je do takich czasopism katolickich. Wygrywałem nawet jakieś nagrody za małolata: piórniczki, kredeczki. Miałem taką zajawkę na wiersze i teraz też do tego wracam. – mówi Bajorson.

Kiedyś raper zorganizował w swoim rodzinnym mieście Błoniu bitwę wolnostylową, na której pojawili się m.in. Quebonafide, Solar i Białas. – Limuzyna wtedy przyjechała. Impreza była w centrum kultury. To była jedna z pierwszych imprez hip-hopowych. – dodaje.Bajorson wiele lat spędził za kratami. – Wygrałem Europejski Konkurs Poezji Więziennej, a potem zrobiono o nas film dokumentalny. Niedługo pewnie się pojawi. Tam są wszyscy: rzeźbiarze, malarze, różni utalentowani ludzie. Ja robiłem rap i zrobiłem freestyle, bo realizator, który nagrywał zajęcia pozwolił. Powiedziałem, że zrobię freestyle bez przekleństw, a on potem trafił do sieci. W ten sposób mogłem w ogóle kogoś pozdrowić. – ujawnił muzyk.9 komentarzy
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
ProofesorNauk
2 lat temu

Jego najlepszy wers „dzwonię do Ciebie z widzenia i mam nadzieję że nie walisz mu konia”. Ja pierdole. Jak widać nie tylko wygląd downa.

WKS
2 lat temu
Reply to  ProofesorNauk

Ja wolę ” gdy zabraknie mi tu żelu nieraz to wyrucham ją jak cwela”

Bartek Sobier
2 lat temu

Bajorson: „Projektowałem wanny i wysyłałem je do Rafalali”

Bajorsą i jego kakaowy raj
2 lat temu

Bajorson: „Robiłem sobie zdjęcia w gejowskich orgii pod celą i wysyłałem je do gazety gejowskiej Adam”

Odb
2 lat temu

Bajorson: „Pisałem wiersze o wannach i wysyłałem je do czasopism rafalali”

Adupelizesz?
2 lat temu

Beka w chuj. Amen.

Bobson
2 lat temu

Ciekawe czy byście powiedzieli to wszystko Bajorsonowi prosto w oczy? Popełnił trochę błędów w życiu, ale jego teksty są dobre. Pisze o tym co zna, o tym co myślał aktualnie w tamtej chwili, o tym co czuje. Chyba na tym kurwa polega rap czy coś pomyliłem? Pozdro 600

huj
2 lat temu
Reply to  Bobson

Pomyliłeś, rap polega na pisaniu o kasie któtej się nie ma, wyporzyczonych furach, podróbach szmat a rapery kąpią się u tranzoli.

Abrakadabra
2 lat temu
Reply to  Bobson

Teksty oklepane/polaczkowate – powiedz mu to w oczy… na chuj?? gada publicznie, jest krytykowany.

Popularne