Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Bajorson przedstawia trzeci teledysk zapowiadający jego debiutancki krążek. Po nostalgicznym „Przytul mnie” oraz hardkorowym „Yeeah Yeeah” z udziałem Szpaka, charyzmatyczny raper serwuje wakacyjny, imprezowy kawałek zatytułowany „Raj”. Za muzykę odpowiada Klimson, natomiast partie gitarowe zagrał Sławomir Pogoda. Klipem zajęła się ekipa Brev#K.O Imperial.

Album „Kryminogenny” ukaże się na rynku jesienią 2018 roku.

 
7 komentarzy

7
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
BonusRPK

Ale ciacho

Marian Szprota

Kawal seksownego kryminalisty

Marian Szprota

Kakaowy raj Bajorsona :))))) Po tylu pobytach w wiezieniu na pewno lubi towarzystwo prawdziwych samcow alfa, zwlaszcza pod prysznicem :)))))

Sprawiedliwosc

Bajorson pasuje jak ulał do step records. Tam są sami tacy co myśla ze maja talent i cos znacza a tak nie jest. Ps. Oprucz jednej zrobionej ba odpietdol plyty Rogala

A$AP SMROKU

DOBRA WYPIERDALAĆ Z TYM SKURWIAŁYM WACKIEM, CODZIENNIE JAK WIDZĘ TAKI NEWS NA GLAMIE TO PYTAM „BOŻE CZY TO WIDZISZ?!”. KONDYCJE POLSKIEJ RAP SCENY IDEALNIE DEFINUJĄ TAKIE ORANGUTANY CO WPIERDALAJĄ SIĘ NA SŁUCHAWKI STEPSIAKÓW Z GIMNAZJUM NUMER 4 I ZOSTAJĄ NA SCENIE NA LATA. JA PIERDOLE ZANIM SIĘ SPLUJECIE OPIERDOLCIE PAŁĘ STAREJ.

huj

gowno jebane gdzie sa fotki kurwy

devx1

Sialalala wiedzialem ze tak sie skonczy kariera bajersona, taki sztywny ziomek greestyle dobre a teraz chuj jakies przytupajki gra..

Popularne