Sprawdź nas też tutaj

News

Bałagane z promomixem płyty „Polska gotówkowa”

Na krążku gościnnie pojawi się Paluch.

Opublikowany

 

Po wyjściu z więzienia Kaz Bałagane rozpoczął promocję nowego albumu, który zatytułował „Polska gotówkowa”. Raper udostępnił już kilka singli. Teraz do odsłuchu trafił promomix albumu.

Na albumie „Polska gotówkowa” pojawi się Paluch. Data premiery następcy albumu „Książę Nieporządek” nie jest jeszcze znana.

 
8 komentarzy
8 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Jebać Szczuha
1 rok temu

Gdyby szeroko pojęte środowisko ludzi kultury bardziej szanowało swoich widzów, to widzowie byliby bardziej wierni i częściej chodziliby do kin. W teatrach politykierzy, klakierzy polityczni, taka np Janda Krystyna która za czasów PiS i PO pobierała od rządu dotacje na prywatny teatr rzędu ciężkich milionów złotych potrafi obrazić ludzi, że biorą 500+ Gdyby podobne bzdury wypowiadali ci ludzie za granicą byliby publicznie skończeni. Trudno pójść do teatru, czy do kina wiedząc że dany aktor wcześniej ujadał politycznie przeciw pewnej grupie ludzi. Myślę że rynek kinematografii w Polsce nie może pozwolić sobie na taką „noszalancję” Tomasz Karolak ostatnio rozśmieszył do łez że on też ma kredyty, jak każdy inny obywatel, patrząc na możliwości zarobkowe niektórzy mocno dryfują. Tylko że ta wspomniana bylejakość w środowisku aktorskim przekłada się potem na całość, na brak zaplecza, na brak poszanowania aktora, jego dorobku i umiejętności w myśl zasady że nie ten aktor to będzie następny. Życzę Nam wszystkim byśmy zarobili godnie, a kariera np Basi Szatan pokazuje jak łatwo jest pominąć warsztat kiedy zyskuje się popularność. Wszystkich Nas bolą braki płacowe, to cena za globalizcję.
Politykowania nie da się już czytać. Ja już mam dość długą listę aktorskich politykierów na których nikt mnie do kina nie zaciągnie choćby było za darmochę. A kiedy kręcono Belfra, omijałam uliczki na których był kręcony, bo na bank, aktorzynie powiedziałabym do słuchu.

MOSIEK KACZYŃSKI
1 rok temu
Reply to  Jebać Szczuha

KTO TO POWIEDZIAŁ??? TO MUSI BYĆ JAKAŚ PIĘKNA WEWNĘTRZNIE KOBIETA.

Odb
1 rok temu
Reply to  Jebać Szczuha

Bałagane z pornomixem płyty „Polska hiphopolowa”

Gwiazda Edyta Górniak
1 rok temu

CWELE TYPU TEDE I SOKÓŁ, PRZEPRASZAJCIE MEZA, DONIA I JĘDKERA, ZA TO ŻE NAZYWALIŚCIE ICH DISCO-POLOWCAMI, A SAMI NIMI TERAZ JESTEŚCIE!

Wypierdalaj Kasztanie!
1 rok temu

Wypierdalaj Kasztanie!!!

Trap
1 rok temu

Kiedy on zamknie ten szczerbty ryj

Sodomita
1 rok temu

NEWSB ałagane z promomixem płyty „Polska analna”

Sentino
1 rok temu

Do pierdla zaraz wrocisz dilerze, bo cie spzedal ten pedal Belmondo.

Popularne