Sprawdź nas też tutaj

teledysk

„Balon” PlanBe i Young Igiego

Potężny singiel zapowiadający nową płytę byłego zawodnika QueQuality.

Opublikowany

 

fot. bartekm_

Po kilkumiesięcznej wydawniczej przerwie PlanBe coraz bardziej się rozkręca. Niespełna miesiąc temu ukazał się pierwszy singiel z nowego projektu, szykowanego wspólnie z Sir Michem. „Marsjanin”, który został bardzo dobrze przyjęty przez słuchaczy oraz kolegów z branży, to otwarcie zupełnie nowego rozdziału w karierze, pochodzącego z Tomaszowa Lubelskiego artysty, jakim jest niewątpliwie zmiana wytwórni na Warner Music Poland. Od premiery nowego utworu Planek jest bardzo aktywny w social mediach, udziela wywiadów, a także promowany jest kampaniami outdoorowymi.


Kolejny etap powrotu nastąpił dzisiaj, a jego efektem jest singiel „Balon”. W tym potężnym rapowym numerze gościnnie pojawia się 1/3 składu OIO, jeden z najciekawszych przedstawicieli młodego pokolenia raperów – Young Igi. Nowy kawałek, który wyprodukował oczywiście Sir Mich, dostępny jest w serwisach streamingowych, a towarzyszący mu teledysk obejrzeć można na oficjalnym kanale PlanaBe.

W najbliższych dniach rozwiązany zostanie konkurs, który towarzyszył presave’owi tego utworu. PlanBe wybierze dwie osoby, które wspólnie z nim wezmą udział w locie balonem. 
7 komentarzy
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Ty łysa szmato
1 rok temu

balon yjebany gównem od segzu enalnego. A, tfu.

Icek Kopajcfel
1 rok temu

Na tym zdjęciu myślałem że to dwie maniury lol… Co to wgl za zniewieściałe kapiszony?? Nigdy nie słuchałem i nie zamierzam, won buty czyścić łaczyska

Piulka
1 rok temu

Polscy raperzy są najmniej męscy w całej Europie.

Mietek z przeterminowanych tabletek
1 rok temu

Ze zdjęcia wnioskuję, że BALON to starym pękł jakiś czas temu!

debris
1 rok temu

rzadkie goowno.

DO Profesora Trapu
1 rok temu

Marcel twoja mama nie może się do Ciebie dodzwonić ale wie że siedzisz na glamrapie więc prosiła żebym Ci przekazał że jak tylko umyje psioche to przyjdzie i Ci odgrzeje ten obiad… A twoją siostrę odwiozę wieczorem do domu bo tak się dogadałem z twoją mamą że młoda ma jeszcze trochę popracować nad głębokim gardłem

Popularne