Sprawdź nas też tutaj

Wideo

Bartek Kapustka rapuje pod bit O.S.T.R.-a

Reprezentant Polski w piłce nożnej prezentuje swoje nieznane umiejętności.

Opublikowany

 

Bartosz Kapustka to fan polskiego rapu o czym po raz pierwszy dowiedzieliśmy się w 2016 roku. Piłkarz bawił się wtedy na backstage’u Hip-Hop Raport Tarnobrzeg z takimi raperami jak Paluch, Diox czy KęKę. Obejrzał także cały koncert Ostrego.

Grający obecnie w belgijskim Oud-Heverlee Leuven Kapustka pisał kiedyś własne teksty. – Jakbym otworzył szufladę, pewnie wysypałoby się parę szkiców na pewne tracki – mówi w programie „Foot Truck” Łukasza Wiśniowskiego i Kuby Polkowskiego. Piłkarz zaprezentował swoje rapowe umiejętności na bicie Ostrego, który jak się okazuje jest też autorem tekstu zaprezentowanego numeru.

 
6 komentarzy

6
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Klaus Matkojebca

Skończy się dobry kontrakt w Leicester, to ten glonojad którego utrzymujesz cię zostawi i wyżyłuje z hajsu. Chociaż pewnie jak jesteś na treningach to ona trenuje skakanie po grubych i długich kutasach muskularnych murzynów. Nie to co chudzinka Bartuś, rogaczu. Ciekawe kiedy zajdzie w ciążę i urodzi czarne dziecko, ale będą jaja co, Bartuś?

Lil Pee

Co tam Bartek? Za rok do Lechii czy powrót do Cracovi gwiazdo jebana? Mój kutas lepsze gole strzela niż Ty!

Bestia z Wadowic

Kapustka był moim stałym bywalcem, ja dawałem mu kremówki, a on się wypinał jak trzeba i wtedy robiłem mu bigos po staropolsku z dupy.

Wasz Ziom

Paluch to ty?

00:12 i 17

Opublikowany 12 godzin temu Przez Sebastian Skajnowski

00:48 17

Odb

O.S.T.R. Kapusta bit pod rapuje Bartek-a

Popularne