Sprawdź nas też tutaj

Wideo

Bartek Kapustka rapuje pod bit O.S.T.R.-a

Reprezentant Polski w piłce nożnej prezentuje swoje nieznane umiejętności.

Opublikowany

 

Bartosz Kapustka to fan polskiego rapu o czym po raz pierwszy dowiedzieliśmy się w 2016 roku. Piłkarz bawił się wtedy na backstage’u Hip-Hop Raport Tarnobrzeg z takimi raperami jak Paluch, Diox czy KęKę. Obejrzał także cały koncert Ostrego.

Grający obecnie w belgijskim Oud-Heverlee Leuven Kapustka pisał kiedyś własne teksty. – Jakbym otworzył szufladę, pewnie wysypałoby się parę szkiców na pewne tracki – mówi w programie „Foot Truck” Łukasza Wiśniowskiego i Kuby Polkowskiego. Piłkarz zaprezentował swoje rapowe umiejętności na bicie Ostrego, który jak się okazuje jest też autorem tekstu zaprezentowanego numeru.

6 komentarzy
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Klaus Matkojebca
3 lat temu

Skończy się dobry kontrakt w Leicester, to ten glonojad którego utrzymujesz cię zostawi i wyżyłuje z hajsu. Chociaż pewnie jak jesteś na treningach to ona trenuje skakanie po grubych i długich kutasach muskularnych murzynów. Nie to co chudzinka Bartuś, rogaczu. Ciekawe kiedy zajdzie w ciążę i urodzi czarne dziecko, ale będą jaja co, Bartuś?

Lil Pee
3 lat temu

Co tam Bartek? Za rok do Lechii czy powrót do Cracovi gwiazdo jebana? Mój kutas lepsze gole strzela niż Ty!

Bestia z Wadowic
3 lat temu

Kapustka był moim stałym bywalcem, ja dawałem mu kremówki, a on się wypinał jak trzeba i wtedy robiłem mu bigos po staropolsku z dupy.

Wasz Ziom
3 lat temu

Paluch to ty?

00:12 i 17
3 lat temu

Opublikowany 12 godzin temu Przez Sebastian Skajnowski

00:48 17

Odb
3 lat temu

O.S.T.R. Kapusta bit pod rapuje Bartek-a

Popularne