Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Na kanale Foot Truck pojawił się rapowy kawałek piłkarza Bartosza Kapustki, reprezentanta Polski. – Pierwszy singiel młodego polskiego rapera Bartosza Kapustki. Twórca zapowiedział, że zabierze się do pracy nad drugim kawałkiem dopiero wtedy gdy „Mój film” przebije barierę miliona wyświetleń – możemy przeczytać w opisie.

12 komentarzy
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
­­­
3 lat temu

bartuś, ty się ucz piłkę prosto kopać, a nie za rapsy się zabierasz

Odb
3 lat temu
Reply to  ­­­

Mój prod. „OSTR Film” (Kapustka Bartosz)

Df dre pizdr
3 lat temu

Takie zlote dziecko byl, a teraz gra w IV lidze. Widac ostremu hajs nie smierdzi, kto nastepny? Atmosferic i Turbodzban ft dj hajto

jebać polski rap
3 lat temu

chciałbyś osiągnąć w czymś sukces, ale nic nie potrafisz?

zacznij rapować, proste

zwykła pipa
3 lat temu

Weź się za kopanie rowów, nieudaczniku. Więcej kasy wyciągniesz.

Klaus
3 lat temu

„Mój film” – film to ty możesz dostać. Pornograficzny z tym glonojadem utrzymankiem twoim, jak ją BBC 25cm posuwa w białe cipsko a ona jęczy z rozkoszy i błaga o drugiego w dupę „yes please my master, i’m a white trash slut”
Skończy się dobry kontrakt w Leicester, to ten glonojad którego utrzymujesz cię zostawi i wyżyłuje z hajsu. Chociaż pewnie jak jesteś na treningach to ona trenuje skakanie po grubych i długich kutasach muskularnych murzynów. Nie to co chudzinka Bartuś, rogaczu. Ciekawe kiedy zajdzie w ciążę i urodzi czarne dziecko, ale będą jaja co, Bartuś?

P.M
3 lat temu

POZIOM UTWORU JAK KLUBU W KTÓRYM OBECNIE GRA (FRUGA LIG BELGIJSKA JAKBY CO), CZYLI BIEDA Z NĘDZĄ.

VeNoM
3 lat temu

Czekaj na diss od Palucha bo na pewno juz nim trzesie od srodka..

hehe
3 lat temu

Nie wyszło mu w piłce, to teraz czas żeby nie wyszło mu w rapie? XD

MYLFFON
3 lat temu

Jak można mieć tak zjebane nazwisko. Kapucha i chuj. Skurwiel nic nie gra to podkulił kite i nagrywa hib hob, oczywiście gówno jak nie wiem. Tfu

00:12 i 17
3 lat temu

Opublikowany 9 godzin temu Przez Sebastian Skajnowski

Fan
3 lat temu

Kapustka to by się wziął w końcu za jakąś uczciwą robotę, bo to kopanie w balona mu jak widać nie wychodzi. Grzeje kolejne ławki, jego wartość pikuje w dół (z chwilę będzie go można kupić pod biedrą za 2 zł) a śpiewa jak wiele osiągnął – ha ha. Media na chwilę wypromowały tego przeciętnego chłopaczynę z prowincji (na to był wtedy popyt), klub zarobił na tym grubą kasę a frajera posłali wprost na ławki rezerwowych gdzie ma sporo czasu wymyślać takie gówna.

Popularne