Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Bażant z Pazzym mówią „Selavi”

„Moje problemy to żadne są twoje problemy”

Opublikowany

 

Bażant z kolektywu Freshville oraz grupy LSDM prezentuje pierwszy singiel p.t. “Selavi” pochodzący z jego pierwszego w pełni legalnego wydawnictwa. Raper po wielokrotnym hostowaniu swoich numerów przez Kstyka, jak i licznych udostępnieniach od opiniotwórczych person w branży jak Yurkosky lub Lil Konon, zdecydował się skupić się na jednym projekcie, ostatecznie zamkniętym pod tytułem “Nic Dobrego (O Polsce)”. 

„Selavi” to pierwszy singiel promujący moje debiutanckie LP – „Nic Dobrego (O Polsce)”. W utworze gościnnie udzielił się twórca ciepło przyjętego albumu „BABYFACE” i jednocześnie człowiek, który czuwa nad Mixami i brzmieniem całego projektu – Pazzy. Singiel ten, jest jednocześnie początkiem drogi, w którą zamierzam was zabrać. – napisał Bażant o najnowszym singlu.

 
25 komentarzy

25
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
KOTLET

CO TO KURWA JEST

ToJuzNieRap

Lil Konon to syn Kononowicza?

ZAJĄC

BAZANT TO LATA U MNIE NA POLU.

Janusz Onion

„Moje problemy to żadne są Twoje problemy” Ja pierdolę, sam Mistrz Yoda by tego nie zrozumiał. Cóż za bajeczna składnia. Polscy raperzy osiągają pomału spód dna.

Sokół

Ja pierdole. Czemu nikt nie pojedzie z tym chujowym dziadem-pedofilem donaszanem? Tomb linczowany za wyjebanie ludzi na płyty. A czym jest kurwa sprzedawanie jakiejs chujowej płyty z kawałkiem kartonu za bodajże 150zł? Z tym że fani Tomba którzy kupili jego płyte to w większości osoby pełnoletnie i jako-tako myślące a 150zł za płyte cwelwagonu to typowy skok na kase rodziców dzieci z podstawówki. Ale nie – ciśnijmy typa przez kilka lat za to że nie wysłał płyty za 30zł do osób które znając Tomba prawdopodobnie brały pod uwagę że ich mogą nie dostać a ignorujmy dziada pijawke robiącego chujowy rap i wysysającego pieniądze z biednych osób chcących tylko sprawić pociechę swoim pociechom. Chuj ci na pysk lamusie. Każdy twój projekt od Gangu Albanii po Cwelwagon ssie pałe. Wypierdalaj.

WnukTedego

Bo jest legendą. Skurwił się i to bardzo ale jednak. A tomb to jakiś kurwa grajek od LGBT mafii za samo to należy się pocisk

trapshit

kozak

JJS

lubie follow up o skepcie i wiley’u

App gł zł od od ks kota ufundowane kryje ngijg

Ciepłota liże pod ogonem kota.

Cwel
syf o wannach

Ciepłota z Glamrapu mówią „Rafalala”
„Moje kąpiele to żadne są twoje kąpiele”

syf o wannach

*mówi

Fufacz

POLSKI HIP HOP = WANNA

ile jestem wart ja ?

kiedy rap od ciepłoty?

Robocop

Jest Pan Żabka, bażant, meduza. Ile nasza stajnia polskiego „rapu” liczy zwierząt? O kim zapomniałem wspomnieć?

huj

małp jest kilka, sokół, słoń, koni, koza

huj

mops, kaczory ze dwa,

Tede 022

I Tiger Bonzo

JJS

żubr bòbr, kurwa łoś

Bedoesik

I twój stary

Wódka Bezalkoholowa

To już jest „to hard” – to jak to wygląda. Ta gejowska gazetka i jego zdjęcie. Rosyjski świerszczyk. Nazwa zespołu to chyba zaszyfrowane LGBT. Do tego newsa dodał redaktor Ciepłota. Nosze koorwa ja chyba wysiadam w biegu.

Wódka Bezalkoholowa

I jeszcze kurwa do tego wisienka na torcie ” W dodatku gościnnie udzielił się twórca CIEPŁO przyjętego Babyface”. To już jest jawne plucie z chuja nam w twarz. Korekta: koorwa ja na pewno wysiadam w biegu! Z tej homogenizowanej ciufci.

dzontrawolta

W KOŃCU COŚ O RAPIE

Fufacz

POLSKI HIP HOP = WANNA

Odb

Bażant z Pizzdym mówią „Wanna”

Popularne