video
Beastie Boys 20 lat temu w Warszawie
Pierwszy w Polsce koncert amerykańskiego zespołu hip-hopowego – tak o występie Beastie Boys w Polsce informowała telewizja MTV.
W połowie lat 90-tych w Warszawie wystąpiła legendarna grupa Beastie Boys. Było to jedno z najważniejszych wydarzeń kulturowych roku, bowiem do tej pory występ zagranicznych kapel hip-hopowych w naszym kraju był rzadkością, a właściwie nie istniał. Warto przy oakzji dodać, że pięć miesięcy później sopocki koncert dał Ice-T.
Koncert Beastie Boys odbył się 17 lutego w wypełnionym po brzegi Coloseum. Występ zaczął się z godzinnym opóźnieniem, co przyczyniło się do ejdnostkowych gwizdów, ale żywiołowy i niesamowity jak na tamte czasy występ zrekompensował w pełni chwilowe opóźnienie. Poniżej reportaż z tego wydarzenia jaki przeprowadziła telewizja MTV.
Posted by Glamrap on 17 maja 2015
-
News2 dni temuFabjański wykonał „Jestem Bogiem” Paktofoniki – poradził sobie lepiej, niż przypuszczaliśmy
-
News4 dni temuGSP po słowach Bałagane: „Mówi samą prawdę o Belmondo. Jeszcze wszystkim kopary opadną”
-
News2 dni temuSobota ujawnił, jak dużo Wini na nim zarabiał
-
News3 dni temuKafar Dixon37 ostro o Belmondo, który szarpał swoją dziewczynę
-
News3 dni temuBedoes 2115 dał swojego Rolexa fance na koncercie
-
News2 dni temuPolicja i karetka pod blokiem Belmondo. „Matko błagam, pomóż mi”
-
News1 dzień temuStep Records chce reaktywować Gang Albanii
-
News2 dni temuZbyt Mocne wyjaśnia dziewczynki, które mówią na Fagatę „mamusia”