Sprawdź nas też tutaj

News

Bedoes: „Dostałem telefon, że odwołam koncert albo pęknie mi dupa”

W rozmowie z Marcinem Prokopem raper wraca pamięcią do konfliktu z Dixon37.

Opublikowany

 

bedoes koncert
Bedoes / fot. nghtlou

Bedoes pojawił się w najnowszym odcinku programu „Z tymi co się znają”, który powstaje przy współpracy Browaru Namysłów i Marcina Prokopa. Raper opowiada m.in. o rozmowie jaką przeprowadził z Kalim i Pawbeatsem, ujawnia szczegóły konfliktu z Dixon37, a także twierdzi, że na jego koncerty przychodzą wszystkie grupy społeczne, także geje i lesbijki.

Fani Bedoesa pobici

Podczas rozmowy z Marcinem Prokopem Bedoes mówi m.in. o stresie, który na początku jego kariery był bardzo uciążliwy i przed każdym koncertem musiał wymiotować. Ogromny stres wynikał z różnych pobudek. Przed jednym z koncertów doszło do sytuacji, że jego fani zostali pobici tylko dlatego, że idą na jego koncert. – Pobili ich za to, że są moimi fanami. – twierdzi raper.

Miałem też wiele sytuacji, że ktoś chciał mi zrobić krzywdę. To nie jest tylko taki stres wykonywania jakiejś pracy, tylko masz 21 lat, robisz piosenki, paru gościom nie odpowiada to co mówisz, a innych paru gości chce ci zrobić krzywdę tylko po to, żeby później powiedzieć, że zrobili krzywdę Bedoesowi. Z tym trzeba się mierzyć. Nie mogę robić głupich rzeczy np. dodać na Instastory np. „Siema, za 10 minut będę w restauracji w Namysłowie”, bo różne rzeczy mogą się stać. Mogą przyjść fani, albo antyfani. Moi antyfani w Polsce są wyjątkowo aktywni. – dodaje.

Konflikt z Dixon37

Bedoes wrócił też pamięcią do 2017 roku. Kiedy ostatni raz raper wspomniał w numerze „Kwiat Polskiej Młodzieży” o tej sytuacji, między SBM a Dixon37 doszło do beefu. Przypomnijmy, że dwa lata temu, 1 kwietnia w Białymstoku w klubie Rejs Bedoes grał swój premierowy koncert. Tego samego dnia w klubie Gwint odbywała się też impreza z reprezentantami Dixon37.

Dostałem telefon, że albo odwołam koncert albo „pęknie mi dupa”. – mówi Bedoes w rozmowie z Prokopem. – Poszło o to, że miałem piosenkę „Napad na bak”. Nie odpowiadało im to, że rapuję o napadzie na bank. Miałem 17-18 lat. Mówiłem im, że jeśli zaszło jakieś nieporozumienie, to możemy się spotkać i to wyjaśnić. Ledwo przeszło mi to przez gardło, gdzie ja będę się spotykał z wielkimi chłopami. No, ale jeśli trzeba, to się spotkam. Usłyszałem, że nieporozumienie będzie jak cię wyruchamy. Spanikowałem, ale stwierdziliśmy, że nie odwołujemy tego koncertu. – wspomina raper.

Zagraliśmy ten koncert, a po nim przyszło bardzo dużo zdenerwowanych panów. Chcieli nam zrobić bardzo krzywdę. Byliśmy w sześciu, mieliśmy pięcioosobowe auto i ja pojechałem w bagażniku. Uciekliśmy stamtąd, nie wiedziałem do końca jak sobie poradzić z tą sytuacją. – dodaje.

Na koniec raper dodał, że środowiska uliczne mają z nim po prostu problem.

Rozmowa z Kalim i Pawbeatsem o odpowiedzialności za teksty

Podczas wywiadu Bedoes przyznał także, że ma już świadomość odpowiedzialności za swoje teksty, ale nie zawsze tak było. – Jak tworzyłem piosenki jaknp. “Biały i Młody” to w ogóle o tym nie wiedziałem. Pewnego razu graliśmy festiwal w Wolsztynie. Tam był też Pawbeats i Kali. Oni wzięli mnie do siebie, do pokoju w hotelu i mieliśmy dość solidną rozmowę na temat odpowiedzialności za swoje teksty. Kali starał mi się powiedzieć: „Ty wiesz, że mówisz do tych wszystkich dzieciaków, a oni cię słuchają i musisz być za to odpowiedzialny”? Ja wtedy przytakiwałem, mówiłem, że wiem, ale nie rozumiałem tego tak naprawdę. Dopiero po jakimś czasie sobie to uświadomiłem i wtedy stworzyłem „Kwiat Polskiej Młodzieży”. Ta płyta jest owocem między innymi rozmowy z Kalim i Pawbeatsem. – mówi raper.

„Na moje koncerty przychodzą chłopaki z bloków, lesbijki oraz geje”

Reprezentant SBM label mówi także, że albumem „Kwiat Polskiej Młodzież” starał się stworzyć społeczność, która będzie sobie pomagać. – Na moje koncerty przychodzi najróżniejsza młodzież. Przychodzą chłopaki z bloków, lesbijki, geje, dzieciaki z problemami, dzieciaki z dobrych domów. – tłumaczy.

Starałem się stworzyć taką społeczność, która będzie sobie wzajemnie pomagać i wzajemnie rozumieć. W momencie, w którym jest młyn, wszyscy wpadają w siebie, jakaś dziewczyna mdleje, to oni przerywają to oni pomagają jej i dziewczyna jest wynoszona. Zgubi się telefon, od razu oddają telefon. Nie słyszałem, żeby ktoś na moim koncercie kogoś okradł. – dodaje.

Poniżej zapoznacie się z całym wywiadem. Bedoes ujawnia m.in. że powtarzał trzecią klasę gimnazjum, bo miał fobię społeczną, a gdyby nie robił muzyki, to pewnie zostałby weterynarzem.

 
51 komentarzy
51 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
OYCHE KOMIS
2 lat temu

Kali i odpowiedzialność za teksty, gość żyje w jakimś innym wymiarze

Naśladowca Odb
2 lat temu
Reply to  OYCHE KOMIS

Bedoes: „Odwołałem dostanie, że udupie koncert albo pęknie mi telefon”

Odb
2 lat temu
Reply to  OYCHE KOMIS

Bedoes dostał telefonem po dupie aż mu pękła na koncercie.

hujjasz
2 lat temu
Reply to  OYCHE KOMIS

Jebany ćpun prawi morały drugiemu ćpunowi. Sam nie pamięta jak na urodzinach Ganja Mafii rzucał koks z sceny i ledwo stał bo był tak porobiony?

KOT BOBEK
2 lat temu
Reply to  OYCHE KOMIS

JA PIERDOLE.

TY SEDESIE TO POWINIENEŚ CODZIENNIE W BAGAŻNIKU JEŹDZIĆ.

A KONCERTY GRAĆ JEDYNE NA WIEJSKICH IMPREZACH CO BANDA BARANÓW PRZYCHODZI I CIESZY JAPE.

JESZCZE POWIEDZĄ O TOBIE ARTYSTA OSZ JA PIERDOLE…

hujjasz
2 lat temu
Reply to  KOT BOBEK

zamknij pizde lamusie

Prawda
2 lat temu
Reply to  OYCHE KOMIS

Wiadomo

NorbertGierczak
2 lat temu

Jebany jaki manipulant, teraz robi z siebie ofiarę, a dzieci to łykają xD Kurwaaaa ale kabaret się zrobił z tego rapu

Elpresidento
2 lat temu

I to „Byliśmy w sześciu, mieliśmy pięcioosobowe auto i ja pojechałem w bagażniku.” Mogl jeszcze dodac, ze przyjechal tez w bagazniku.

huj
2 lat temu
Reply to  Elpresidento

Albo na bolcu jednego z pasażerów.

devx
2 lat temu

Zwykły ćwok, ale pomijajac juz ten fakt zastanawia mnie kogo jeszcze ruchali badź chciali ruchac Dixony, to chyba nie jest normalne ze heterosexualny facet do facat mowi ze go wyrucha ???

Frff
2 lat temu
Reply to  devx

Już gdzieś pisałem, że polski rap to ukryta opcja homoseksualna.Klipg z półnagimi młodzieńcami, puosenki o ruchaniu w dupe i jebaniu kolegów etc. Myśle że belmondziak pokaze, że jednak całe środowisko nie jest tak nietolerancyjne i zobaczymy dużo więcej comming outów

Paprykarz i
2 lat temu
Reply to  Frff

Jeszcze będzie tak, ze będą przepraszasz belmondo za kilka lat. Tak jak teraz przepraszają meza itp xDDDDD

zamknijcie mordy otwórzcie serca
2 lat temu
Reply to  Paprykarz i

kto będzie przepraszał? Przecież t scena jest pełna farmazoniarzy i jedyny raper który ma z tego beke to letni chamski podryw XD

Raperki boją się zabierać zdanie bo nie wiedzą jak sie zachować

beka
2 lat temu
Reply to  devx

Dickson 37

Andżej
2 lat temu

Przyjmując, że nie koloryzuje/nie kłamie, to wychodzi na to, że wyśmiewany przez wszystkich małolat Bedoesik jest bardziej charakterny, niż 90 % tej jebanej sceny, na czele z ulicznikami. No bo na chłopski rozum, kto ma więcej jaj, stawiający pierwsze kroki w tym świecie nastolatek, który mimo gróźb organizuje koncert, chce spotkać się w 4 oczy, a koniec końców przylega do niego plakietka pizdy, bo uciekł w bagażniku, czy banda 30 letnich „prawilniaków”, która tego to nastolatka straszy ruchaniem, wpierdolem (oczywiście całą bandą, bo jakby inaczej) i w ogóle chodzi spięta, bo małolacik sobie nawija i rozkręca karierę? Szkoda, że w latach 90 ich tak nikt nie pogonił porządnie, pewnie z ich charakterem zawinęli by się ze sceny i nie męczyli nas dzisiaj chujowym rapem.

tow. Morawiecki
2 lat temu
Reply to  Andżej

Nie denerwuj sìę

Albert Einstein
2 lat temu
Reply to  Andżej

Najlepsze jest w tym wszystkim to że zawsze spusciMY Ci wpierdol, ZajebieMY Cię nikt nigdy na solo nie wskoczy takie to męskie pizdy jednostrzałowe są jebać idą ekipą 20 na jednego, jaki chujowy Beodepies by nie był.

WnukTedego
2 lat temu

Co kurwa Rafalala dzwoniła? I dobrze ci powiedzieli cisnąć z takimi jak ty i twoi fani . Ta Kali i odpowiedzialność za teksty w okresie jebać policję i jarać trawę . Słuchałem go wtedy bo byłem małolatem wiekowo on miał wtedy z 27-28 ja mam 21 i wiem że pierdolił kocopoły dla gimby . W bagażniku to do lasu powinieneś jechać . No zdziwienie że jak się robi hajs na udawaniu chuj wie kogo i pierdoleniu jakim się nie jest kozakiem że ktoś chce cię wyjaśnić i udowodnić że łzesz i jesteś fejkiem . Jebać ciebie whita multich blachy kozy i resztę LGBT. No kurwa geje przychodzą na twoje koncerty a kogo się spodziewałeś ? Jeszcze idź to w wyborczej powiedz człowiekiem roku zostaniesz i będą twoje płyty dodawać do dodatku świątecznego . Nie wiem co jest gorsze Borygo na stare lata robiący z siebie idiotę w cwelwagonie czy ty i ta cała banda podrabianców . Teraz stąd wypierdalam bo idę na groby odwiedzić bliskich mam nadzieję że na twój też kiedyś przyjdę nasikać tfu ci pod nogi pojebie z wymalowanym łbem

stefan
2 lat temu

Tak to już jest w polskim śmiesznym rapie, że wpierdolem grozi się tylko wtedy, gdy ma się przewagę nad kimś. A Bedoes niech nie będzie taki chop do przodu, bo też kiedyś groził typowi, że „Przyjadą takie kabanosy, że się zesrasz”.
Poza tym jak się nawija o gęgu, życiu na ulicy i gangsterskich klimatach, to trzeba się liczyć z tym, że jeden czy drugi troglodyta z kolegami będą chcieli to zweryfikować.

Stefan farmazoniarz
2 lat temu
Reply to  stefan

to był beteo z tym tekstem z kabanosami

jbac
2 lat temu

Bedoes – największy hipokryta na polskiej scenie rapowej

NorbertGierczak
2 lat temu
Reply to  jbac

Największy hipokryta to Paluch, a bedoes to po prostu farmazon

MOSIEK KACZYŃSKI
2 lat temu

TO KIM TY KURWA JESTEŚ WŁAŚCIWIE DURNIU BEZ GIMNAZJUM??? BIAŁY I MŁODY CZŁONEK GANGU NIEBACZĄCY NA KONSEKWENCJE I SPÓŁKUJĄCY Z NIEPEŁNOLETNIĄ PANIENKĄ PRZY KAMERZE CZY POTULNY ZAGUBIONY MŁODZIENIEC GARDZĄCY PRZEMOCĄ???
TFFFUU. JEBAĆ

Frff
2 lat temu

Zależy od koniunktury

tow. Morawiecki
2 lat temu

NIE ODWOŁAŁ KONCERTU BO WIZJA PĘKNIĘTEJ DUPY BYŁA ZBYT KUSZĄCA

Analny
2 lat temu

Bedoes: „Dostałem telefon, że umyje wanne albo nigdy już nie pęknie mi dupa”

W rozmowie z Marcinem Prokopem raper wraca pamięcią do konfliktu z Rafalalą.

Sedzia stuleya
2 lat temu

Czytalem Solaris Stanislawa Lema, ciezka ksiazka i juz na sam koniec mi sie nie chce…kurwa warto sie domeczyc do konca? (okolo 50 stron)

Stanisław Lem
2 lat temu
Reply to  Sedzia stuleya

To co jest łatwą książką? Pies który jeździł koleją?

adasdad
2 lat temu

No przecież wiadomo, że korzenna ulica typu JP na 100% nakurwiająca rap od 20 lat w ten sam sposób jest tak samo chujowa jak twoje numery.

Wiesiu
2 lat temu

Zaraz zaraz zaraz, czegoś tu nie rozumiem. Było ich sześciu mieli pięcioosobowe auto i bedoes musiał jechać w bagażniku z powodu ekipy dixonów. Ok to zrozumiałe. ALE JAK PRZYJECHAŁ NA TEN KONCERT? TEŻ W BAGAŻNIKU? HAHAHAHA.

Darios
2 lat temu
Reply to  Wiesiu

Pewnie siedział na kolanach kolegi,kolega musiał być w siódmym niebie xd

Message09403290
2 lat temu

Huj mnie obchodzi co powiedział Bedopies

guziktraba
2 lat temu

żaden dobry chłopak z BDG nie wie, kto to jest!

Podkurwiony Nigeryjczyk
2 lat temu

Nie ma strachu, bardziej już dupa mu nie pęknie.

czekolada
2 lat temu

message od belmondo

DORYGO
2 lat temu

TWOJ KOCHANY LEJBEL W BEEFIE WYSLE CI PROPSY A PATRZCIE IDZIE FRAJER NAWIJA TAM Z AUTOPSJI

SmoczyHuj(@smoczyhuj)
2 lat temu

Grubas strasznie Kaliemu wchodzi w dupe ostatnimi czasy

Witastwosz
2 lat temu

Dobra zamknij pizde nie da sie czytac tych wypocin pierdolony mitomanie

kstyk ty aaahh
2 lat temu

USPRAWIEDLIWIASZ SOBIE COS WIECZNIE W SWOJEJ GLOWIE I SPUSZCZASZ SIE NAD TYM TAK JAKBYS KURWA PRZEZYL DRUGA WOJNE SWIATOWA ZLUZUJ MAJTY WERTER I MIEJ WYJEBANE JAK CALA RESZTA

Twój stary pijany lecz co na to Paluch ???
2 lat temu

Nie odwołał koncertu z nadzieją że mu pęknie dupa. Jednak jego zwieracze odjechały w bagażniku przed kollabo z Dixonowymi kutasami

Dartanian
2 lat temu

Zmieniać nazwę z Fotek Error na Fotek krematorium !!!

panpe
2 lat temu

przesada a Tobie młody życzę wytrwałości nagramy coś wierzę

Prawda
2 lat temu

Opublikowany 15 godzin temu / 2 Listopad 2019 Przez Maxymilian Hozer
bedoes koncert

04:27 7

Endu
2 lat temu

Kłamie gamoń jak z nut, nie wspomniał że mówił że każdy raper spoza sbm ciągnie lachę ? Je…any hipokryta.

Gruby Jurek Rakieta
2 lat temu

Nie wiedza co to gnojowka co to widly to sie takie mameje uchowuja zesz kurwa jego fioletowa mac tysiac wiwprzow chlop to chlop jaja wielkie ma

kate
2 lat temu

Nazywam się Bar Leo z USA. Chciałbym podzielić się ze mną publicznymi świadectwami na temat tego, co ten sam człowiek, którego widziałem na tym forum o imieniu Dr.Agbazara z AGBAZARA TEMPLE, właśnie dla mnie zrobił, ten mężczyzna właśnie przywiózł moją zagubioną Były mąż dla mnie z jego wielkim zaklęciem w ciągu 72 godzin. Byłem żonaty z mężem Alaną Evans, byliśmy razem przez długi czas i uwielbialiśmy siebie, ale kiedy nie byłem w stanie dać mu dziecka przez 4 lata, zostawił mnie i powiedział, że nie może dłużej kontynuować, to teraz jestem szukając sposobów na odzyskanie go, dopóki nie zobaczyłem kontaktu Dr.Agbazary na tej stronie w sprawie jego mocy. Skontaktuj się z nim również w przypadku każdego mijanego problemu i sprawdź na własne oczy:

( agbazara@gmail. com ) LUB WhatsApp go na ( +234 810 410 2662 )

Jasiu oliwa
2 lat temu

Na jego srake wchodzą wszystkie grupy społeczne geje , transy i chłopaki z bloku. Ten koleś to zwykły przygłup który tworzy jakieś pedalskie pojękiwania (bo to nie jest muzyka ) dla ludzi którzy jarają sie fame mma i lets playami na youtubie.

kafar dioxon
2 lat temu

Bedoes: historia czekoladowego rozdziewiczenia

Xao32
2 lat temu

https://www.youtube.com/watch?v=0yikQm1_Gfw

Sprawdzajcie to wszyscy WSZYSCY 🙂

Analnienko rucha twoja mamę w kakaljenko
2 lat temu

Pedopies: „Dostałem telefon, że odwołam bukkake albo pęknie dupa Rafalali” W rozmowie z Marcinem Robocopem pedał wraca pamięcią do gangbangu z Anal69.

Popularne