Sprawdź nas też tutaj

News

Bedoes dziękuje Solarowi

Między raperami nie ma złej krwi.

Opublikowany

 

bedoes solar

Opuszczenie SBM Label przez Bedoesa było szeroko komentowane w środowisku. Spekulacje na ten temat uciął Solar publikując teledysk „Nigdy więcej 2022”, w którym pojawił się również Borys. Szef 2115 Gangu podziękował włodarzowi SB Maffiji.

Solar podkreślił w numerze, że nawet jeżeli podopieczni jego wytwórni będą zakładać własne labele, to zawsze są mile widziani w SBM. – Pokój idzie do remontu, ale zawsze możecie wrócić i mieszkać / Zawsze jesteście tu mile widziani i proszę, by o tym pamiętać / Nawet zakładając nowe rodziny, odwiedzajcie starych na święta / A my się z Bizzym bierzemy już za majstrowanie rodzeństwa – nawinął.

Bedoes udostępnił klip Solara, w którym także się pojawia, dodając taki komentarz: – Dziękuję bardzo za diamentowe wyróżnienie za Hotel Maffija 2 i za te wszystkie rzeczy, które odj*baliśmy przez 6 lat mojego udziału w histori SB Maffiji. Sprawdzajcie nowy singiel Solara na YouTube. 


21 komentarzy
21 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Zmęczony Bolo
1 miesiąc temu

Życzę Wam wszystkim, żeby Wasze dzieci były w przyszłości mądrzejsze od obecnego pokolenia idiotów i nie słuchały marnych kseroboyów i farmazoniarzy, którzy zniszczyli polski hip-hop.

Raperscy podludzie, cały ich kwiat.
1 miesiąc temu
Reply to  Zmęczony Bolo

Niby jak? Dzieci trzeba by odciąć całkowicie od współczesnej popkultury, i zapewnić im wykształcenie prywatne, bo polska edukacja pikuje w dół coraz bardziej. Dzieci będą coraz głupsze. Idiokracja nadciąga.

Avanem
1 miesiąc temu

Żebyś wiedział. Nasze społeczeństwo debilnieje i tyje w zastraszającym tempie. Wystarczy posłuchać jak brzmi dzisiaj rap, kto ma najwięcej followersów i jakie treści przekazuje młodym. Konsumpcjonizm

Reventon
1 miesiąc temu

bedopies i żabson – dwóch największych pozerów i faryzeuszy na polskiej scenie. Za pajacowanie jeden wyłapał kopa na bęben, drugi został przetargany przez starszego pana z ochrony.
Muzycznie obaj są hoojowi, ale nie można oczekiwać od 13 letnich pawianów jakiegokolwiek gustu muzycznego, stąd wysoka popularność dwochwyżej wymienionych

Gdd
1 miesiąc temu
Reply to  Reventon

Mnie śmieszy jak od momentu koncertu the game, bedocfel zapierdziela w czerwonej bandanie jakby był z bloods’ów

Je6any otyły cfel

Rudolf Hess
1 miesiąc temu
Reply to  Gdd

Bedoes co jakiś czas jeździ w bagażniku w Bydgoszczy

Ozi
1 miesiąc temu
Reply to  Gdd

No mi to przypomina cyganów z mojego miasta, którzy wiele lat temu po przemierzę GTA SA zaczęli chodzić w zielonych bandanach. Jeden nawet kazał mówić na siebie Cj a drugi Big smoke z tym, że Big smoke po przejściu gry i okazaniu się, że jest parówą kazał spowrotem mówić do siebie Santos. Najlepsze jest to, że po kilku latach jak te ciawy były już dorosłe to z Santosa wyszedł Big smoke i walnął szpagat na swojego kuzyna, który siedzi po dziś dzień w pudle xD.

Si Dżej
1 miesiąc temu
Reply to  Ozi

xD

Grove Street 4 Life!

Raperscy podludzie, cały ich kwiat.
1 miesiąc temu

Uwielbiam ten portal. Nie zawodzi nigdy. Człowiek tylko zajrzy, i uprzytamnia sobie dwie rzeczy. Po pierwsze, jakim ścierwem jest cały ten rap. Po drugie, że sam jest całkiem na poziomie, i ma na poziomie znajomych – kwestia porównania do tych zyebów, przymułów i debili z tej „sceny”.

OG Anus
1 miesiąc temu

Solar już na zawsze z piętnem kukolda

HWDP
1 miesiąc temu

„A my się z Bizzym bierzemy już za majstrowanie rodzeństwa”
NAWET SIE NIE KRYJA ZE SWOIM PEDALSTWEM

Mass
1 miesiąc temu

Solar to kolejny impotent w rap grze
Do tego słabiutki raper

Rudolf Hess
1 miesiąc temu

Obciagneli sobie?

Kukold
1 miesiąc temu

SORRY SOLAR, NIE WYRÚCHAŁEM CI PANNY 😀

Ozi
1 miesiąc temu

Rozumiem, że to przenośnia, ale czy on serio nawinął, że biorą się z białasem za robienie dzieci? Przecież to są takie pedalskie wersy, że koniec. No chyba, że oni naprawdę się r.u.chają nawzajem.

ssssssssss
1 miesiąc temu

bedoes dziękuje solarowi za wspólną kąpiel

pancze w cieście
1 miesiąc temu

Dobrze rozumiem? czyli typ się rozstał z żoną żeby „majstrować” kolejne bękarty w stylu kenny zelmera?

pancze w cieście
1 miesiąc temu

Dobrze rozumiem? czyli typ się rozstał z żoną żeby „majstrować” ze swoim ziomkiem kolejne bękarty w stylu kenny zelmera?

Białas
1 miesiąc temu

Proszę Pana Solara kto to ci podpowiedział psychiatra, a może zorientowałeś się ze więcej łebki nie przyjdą do SBM jak będziesz każdego jechał jak pójdzie na swoje. A ty co zrobiłeś w prosto po tym gniocie też poszedłeś na swoje chipokryto. Nie bronie kabana ale co cię boli , że nie będziesz się dorabiał na innych.

antifalowcyhiva
1 miesiąc temu

Banda pedryli.

Syn Midasa
1 miesiąc temu

Wszystko co robię to real
Każde tu słowo jest real
Każdy mój człowiek tu real
Ciągle mam w głowie ten drill
Wielu chłopaków jest fake
Całe ich szafy to fake
Co mówi w rapie też fake
Od tylu lat kładę lachę na hejt

#SENTINO

Popularne