Sprawdź nas też tutaj

News

Bedoes i 2115 zrobili show. Wjechali na koncert kilkoma Porsche

Cztery czerwone Porszaki pojawiły się pod sceną SBM FFestiwalu.

Opublikowany

 

bedoes porsche

Od czwartku w Warszawie trwa SBM FFestiwal. W piątek wieczorem swoje koncerty zagrali Bedoes i White 2115. Raperzy postanowili zrobić show, przyjeżdżając czterema czerwonymi Porszakami.

Kiedy na horyzoncie pojawiło się pierwsze czerwone Porsche z Bedoesem na pokładzie, fani zaczęli piszczeć. Tuż za nim jechały trzy kolejne takie same pojazdy, w których był również White oraz reszta składu 2115. Auta ustawiły się równo między sceną a barierkami, a raperzy i towarzyszące im osoby w czarnych bluzach 2115 rozpoczęli występ od kawałka „Więcej dymu”.

– Bedoes, White i całe 2115 wjeżdża porszakami na swój koncert na SBM FFestiwalu – poinformował Raportażysta, udostępniając poniższe wideo.

54 komentarze
54 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
100 Kurdów
1 miesiąc temu

homokomando

Twój Stary
1 miesiąc temu
Reply to  100 Kurdów

Nie sap

Easy
1 miesiąc temu

Kierownik sceny prawie zszedł na zawał jak się bydło rzuciło na te porszaki, coby nie zarysowali, bo wypożyczalnia nakazałaby dopłacić do polisy.

Mordek Zeiscal
1 miesiąc temu

Jak sie nie ma czym innym zaimponowac czy przykuc uwagi, to sie bierze co sie ma. Jak nie sztuczne bi.mbaly wytatuowane na wierzchu, jak Sandra S, to maloletnie wory na semen i wnetrza nieoplaconych mieszkan jak Tomus Chic. A jak sie jest marnym wykonawca, to albo gola dópe trzeba pokazac, albo koming ałt zrobic, albo fury z wypozyczalni gawiedzi pod nos podstawic. Mata Paczta a Plebs sie dziwuje ….

Natan
1 miesiąc temu
Reply to  Mordek Zeiscal

Jak napiszesz po polsku to może ktoś zrozumie, chociaż podejrzewam, że to starcze gadanie, którego i tak nikt nie zrozumie i nikt nie będzie próbował

Mordek Zejscał
1 miesiąc temu
Reply to  Natan

Pewnie jestem qurvió odcie młodszy, a że polskiego nie rozumiesz, to wina twojej spyerdolinybgenetycznej.

Twoja madka
1 miesiąc temu
Reply to  Mordek Zeiscal

Ale ból dupę ściska

WyznawcaGrande
1 miesiąc temu

NIE STARCZYLO NA 6 PORSCHE,BEDOES JECHAL W BAGAZNIKU

Twoja babka
1 miesiąc temu
Reply to  WyznawcaGrande

Żebyś ty przypadkiem kiedyś nie wyjechał

Adorator stópek Leokadii
1 miesiąc temu

Współczuje tym dzieciom co tam przyjechały, kolejne stracone pokolenie

Lil Pimp
1 miesiąc temu

Pokolenie Z to stracone pokolenie od czasów swoich narodzin.

Oli
1 miesiąc temu
Reply to  Lil Pimp

Pokolenie naszych dziadków narzekało tak na pokolenie naszych rodziców, a pokolenie naszych rodziców narzeka tak na nasze pokolenie. Przestańcie narzekać i zrozumcie to, że każde pokolenie rządzi się swoimi prawami.

Mordek Zeiscal
1 miesiąc temu
Reply to  Oli

Poczytaj badania. Już wśród mlodszych millenialsów były widoczne różnice W BUDOWIE MÓZGU. To nie jest specyfika kolejnego pokolenia, wojny pokoleń, etc. Zetki mają np. dużo mniejszą ilość neuronów lustrzanych. Co to oznacza ? Że mają znacząco obniżoną empatyczność. Ona odpowiada za relacje międzyludzkie, społeczne, też uczenie się na podstawie doświadczeń innych. To też niemożność reakcji na ludzkie emocje, np. nieszczęście, ból, poniżenie. Ich mózgi reagują jedynie na najmocniejsze bodźce wizualne budowane przez ludzką mimikę – wrzask, jokerowski uśmiech, ryk płaczu, wybuch nienawiści. Nie potrafią rozróżniać półtonów, zróżnicowanych emocji, niuansów. To owocuje poczuciem niedostowania (jest się obcym wśród tlumu obcych, stąd coraz większa ilość depresji, dysocjacji, identyfikacji jako inne płcie, rasy czy nawet gatunki w LGBT), koniecznością zwrócenia na siebie za wzelką cenę uwagi (to daje poczucie doecenienia, stąd ta gotowość do zrobienia wszystkiego by zaist ieć w soc mediach

Oli
1 miesiąc temu
Reply to  Mordek Zeiscal

A co, jeśli to jest naturalna droga ewolucji i następne pokolenia też będą mieć podobne cechy co pokolenie Z? Od razu człowieka nie zbudowano, obecni ludzie też się różnią od tych pierwotnych. Wszystko się zmienia, ludzie, zwierzęta oraz klimat, odrzucając zbędne cechy i zyskując te przydatne. The future is now, old man.

Mordek Zejscał
1 miesiąc temu
Reply to  Oli

Mylisz ewolucje z dewolucja, rozwoj z degr.engolada. Co jest tak uzyteczne, uzaleznienie od sr.a.jfonow, skrajny konsumpcjonizm, coraz liczniejsze zaburzenia seksualne ? Nastepne pokolenie nie bedzie takie, kto tu jest de.klu old man. Masz problem z kojarzeniem faktow. Po jednym wychyleniu w lewo, bedzie odchyl w prawo. Tak zawsze bylo. Po konserwatywnych obyczajowo greasersach przyszli hippiesi. W opozycji do nich punki, a w opozycji do nich skini. Po zaangazowaniu politycznym boomersow z prl zachlyst popkultura zachodnia, po nich technokraci neoliberalni i prawica skrajna mlodziezowa, w kontrze do nich ultra konsumpcyjne teczowe zetki, nastepnie beda zapewne skrajnie konserwatywni, odrzucajacy media spol i kontrole purysci. I tak sie kreci. Nie mowy o zadnej ewolucji.

Oli
1 miesiąc temu

Skoro faktycznie tak jest, to pokaż mi te badania które to pokazują. The future is now, old man to zagraniczny mem. Gdyby smartfony istniały wcześniej, to stare pokolenie spędzałoby przed nimi tyle samo czasu co obecne pokolenie, a zaburzenia seksualne były od zawsze tylko niektórzy się z nimi kryli mniej lub bardziej. Poczucie niedostosowania można również przypisać starszemu pokoleniu, bo to oni bardzo lubili łączyć się w subkultury. Każdy jest hedonistą mniej lub bardziej. Patrzysz na starsze pokolenie i na przeszłość przez różowe okulary i traktujesz młode jak ludzi z innej planety i nie dostrzegasz tego, że oni nie różnią się zbytnio od twojego. Inne spojrzenie na świat nie oznacza degrengolady. Jeżeli twoja teoria z empatią jest prawdziwa, to oznacza to kolejny krok w ewolucji człowieka i my jako gatunek nie jesteśmy w ostatecznej formie i przechodzimy transformację, aby dostosować się do zmieniających się warunków na świecie.

M Rozenek OG OFFICIAL
28 dni temu

Tęczowi nie są konsumpcyjni, centrowo prawackie libki lubią szopingi i amazona ciulu

Thebill
1 miesiąc temu
Reply to  Mordek Zeiscal

A może właśnie są lepsi? Bardziej przystosowani do drapieżnego świata, pamiętajcie młode zawsze wyprze stare. A my się pogrążamy w tych depresjach i troskach a oni nawet nie zdają sobie sprawy, że tak można i cisną twardo do przodu.

Oli
1 miesiąc temu
Reply to  Thebill

Dokładnie, stare pokolenie nie zna świata poza jedną fabryką, w której pracowali przez całe życie oraz jedną wioską, z której ani razu nie wyjechali. Ich niektóre mądrości są nieaktualne, bo obecny świat jest inny niż ten, w którym żyli. Są nieliczni seniorzy, którzy potrafią korzystać z dobrodziejstw technologii (np. płacenie rachunków przez internet) i potrafią rozmawiać z młodszymi pokoleniami, lecz większość jest zbyt leniwa, aby się nauczyć żyć w obecnym świecie i zamiast docenić to, co obecne czasy mają do zaoferowania to wolą narzekać.

Mordek Zejscał
1 miesiąc temu
Reply to  Oli

Fabryką ? Stary, Ty mówisz o boomersach ? No to gen X czy milenialsi, ktorzy byli miedzy boomerami a zetkami to nie jest zadna fabryka.

Mordek Zejscał
1 miesiąc temu
Reply to  Thebill

O czym Ty mówisz ? Przecież to właśnie w pokoleniu Z jest obecna porażająca skala depresji, zaburzeń psychicznych, sek.sualnych ,tożsamości. Ile jest samobójstw, poczytaj o skali psychiatrycznych problemów wśród zetek. Na które nasza psychiatria oczywiscie nie jest w stanie odpowiedziec. Skrajnie roszczeniowi, niedopasowani do jakichkolwiek norm. Płatki śniegu.

Lil Pimp
1 miesiąc temu
Reply to  Mordek Zeiscal

Idealnie to ująłeś, nie można się do niczego przyczepić w tym co napisałeś. Można tylko coś od siebie dodać i ja dodam to że osoby z pokolenia Z oprócz tego że są pozbawione empatii, pokory i mają trudności w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich to są to również osoby, które zapomniały o takich podstawowych wartościach jak rodzina, miłość, przyjaźń, zaufanie i są nastawione tylko na podjęcie pierwszych lepszych studiów i rozpoczęcie szybkiej kariery, często wędrując po trupach do celu. O tym że pokolenie Z to w głównej mierze pokolenie hedonistów i materialistów na szeroką skalę to nawet nie będę wspominał, bo to powszechnie wiadomo. Niestety w głównej mierze to zasługa rodziców Zetek, ale także mediów, prasy i wszelakich rodzajów masowego przekazu, które mają ogromny wpływ na życie tych młodych ludzi.

Mordek Zejscał
1 miesiąc temu
Reply to  Lil Pimp

O to to. Rodzina, wartosci, lojalnosc, dawanie sobie rady. Albo kariera po trupach, albo buu, dyskryminacja, nie mam na mefedrom, spalili nam tecze i zamkneli Margota.

Mordek Zeiscal
1 miesiąc temu

Pokolenie Z to jest tragedia. I to nie tylko jeczenie ze kiedys to bylo i dziaderstwo, ale badania naukowe powalaja. Chocby zmiany w mozgu od wystawienia od dziacka na social media. Makabra.

Sentino
1 miesiąc temu

Ile za wypozyczenie?

t raperka
1 miesiąc temu

A to ich własnośc czy z wypozyczalni albo jakiś lewyccch biznesmenów i wszystko dla taniej pozerki ?

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
1 miesiąc temu

W bagazniku ?

Stanik fontanna
1 miesiąc temu

C*** z tymi porszakami, widzieliście jak skute bobo spadł z sceny j sobie głupiego ryja nie rozbił 😀 gdzie była ochrona xd pilnowała wypożyczonych porszaków 😀 to nie rap, disco polo już dawno robiło na takich hajs, tylko że disco puścisz na weselu, a maty czy innych szczypiorów już lekka lipa.

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
1 miesiąc temu

Show? Paszoł Won, szmaty. Wózki oczywiście wynajęte jak na bogaczy przystało 🙂 Gruba szmata wyskoczyła z bagażnika?

Natan
1 miesiąc temu

Rób dalej to bezwartościowe g0wno, które robisz odkąd zacząłeś pracować, wk0rwiając się przy tym na mainstreamowych raperów, którzy mają cię w p1ździe.

Mordek Zejscał
1 miesiąc temu
Reply to  Natan

W pi..z.ddzie, aha, qurviò oni drżą o kaŻdy głosik, lajk, subeskrypcje bo to dla nich jedyna możliwość na zarobek, bo nic sobą nie reprezentują. Tak jak ty.

elomenelo
1 miesiąc temu

tymczasem reścik dixon przeglada na otomoto używane do 25k pln.

zxCXZX
30 dni temu
Reply to  elomenelo

ale będzie własne a nie wypożyczone jak u tych pederastów

zxCXZX
30 dni temu

ciężkie frajerstwo

Pan Pawel
1 miesiąc temu

Dawaj Edzio Tiktokerzyna kolejną porcję codziennego grania. Twój wierny fan. Edzio Tiktokerzyna odwieczny prawilny raper

Fafa
1 miesiąc temu

Bedoes to taka polska wersja Sentina

Lil Pimp
1 miesiąc temu

A TERAZ POWIADAM WAM WSZEM I WOBEC BARANY…
MÓJ KOMENTARZ JEST OSTATNIM KOMENTARZEM W TYM ARTYKULE. PO JEGO OPUBLIKOWANIU NIE MACIE PRAWA PISAĆ JUŻ WIĘCEJ KOMENTARZY I TEMAT ZOSTAJE ZAMKNIĘTY. JEŻELI JEDNAK TO UCZYNICIE TO SPOTKACIE SIĘ Z BARDZO PRZYKRYMI KONSEKWENCJAMI TAKIMI JAK MIN. DOSTANIE ODE MNIE W RYJ.
JESZCZE JEDNO: ZA 8 LAT ZAMIERZAM WYSTARTOWAC W KAMPANII WYBORCZEJ NA PREZYDENTA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ. JEŻELI UDA MI SIĘ ZDOBYC WYSTARCZAJACA LICZBĘ GŁOSÓW DOPROWADZĘ DO TEGO, ABY IDIOCI TACY JAK WY MUSIELI ODPROWADZAC DODATKOWY PODATEK ZA SWOJĄ GŁUPOTĘ. OPRÓCZ TEGO ZAMIERZAM RÓWNIEŻ ZLIKWIDOWAC PROGRAM 500+ I ZABRAĆ PIENIĄDZE WSZYSTKIM BRUDASOM I DZIECIOROBOM Z TZW. MARGINESU SPOŁECZNEGO, KTÓRZY KORZYSTAJĄC Z TEGO PROGRAMU ZABRALI PIENIĄDZE NAM – UCZCIWYM OBYWATELOM I PRZEZNACZYLI JE MIN. NA ZAKUP TANICH PRODUKTÓW ALKOHOLOWYCH TAKICH JAK WINO „SUPER JANUSZ”. KU CHWALE OJCZYZNY!

Pola
1 miesiąc temu
Reply to  Lil Pimp

Please, otwórz też sklepy w niedziele. To nie jest normalne, że ja w niedziele nie mogę sobie dorobić do studenckiej pensji 🙁

Krzysiek
1 miesiąc temu
Reply to  Pola

Możesz, tylko nie w sklepie 🙂

Pola
1 miesiąc temu
Reply to  Krzysiek

W galerii też nie 🙁

Lil Pimp
1 miesiąc temu
Reply to  Pola

NIEDZIELA TO DZIEŃ ŚWIĘTY I WOLNY OD PRACY, KTÓRY NALEŻY POSWIECIC SOBIE ORAZ RODZINIE, A NIE OBOWIĄZKOM SŁUŻBOWYM. NIE ZAMIERZAM OTWIERAĆ OBIEKTÓW HANDLOWYCH W NIEDZIELE I ŚWIĘTA TYLKO PO TO ŻEBY STUDENCI TACY JAK PANI, PANNO POLU, MOGLI SOBIE DOROBIC NA STUDIA, KTÓRE W DZISIEJSZYCH CZASACH I TAK NIE SA ŻADNĄ GWARANCJĄ DO ROZPOCZĘCIA KARIERY ZAWODOWEJ (ZWŁASZCZA W CZASACH CHORÓB I EPIDEMII).
MOGĘ EWENTUALNIE ZAPROPONOWAĆ PANI, PANNO POLU, RZUCENIE STUDIÓW I PODJĘCIE NAUKĘ W STUDIUM ZAOCZNYM ZA KTÓRE NIE TRZEBA PŁACIĆ ANI GROSZA. DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ.

Pola
1 miesiąc temu
Reply to  Lil Pimp

A dlaczego studia zaoczne nie są zamknięte w niedziele? Może profesorowie też by chcieli niedziele spędzać z rodziną, a nie się użerać ze studentami?

Mordek Zeiscal
1 miesiąc temu
Reply to  Pola

A co Ty w tym sklepie dorobisz ? Weź się do konkretnej roboty a studia rób w trybie weekendowym. No chyba, że faktycznie jakieś prawdziwe studia robisz, inżynieria, architektura czy medycyna, ale wątpię.

Pola
1 miesiąc temu
Reply to  Mordek Zeiscal

Ty myślisz, że przez weekend ile można się nauczyć? Przez weekend nawet pół książki nie da się przeczytać, a ty chcesz, żebym się w weekendy uczyła? Nie masz pojęcia o studiowaniu 🙂

Mordek Zejscał
1 miesiąc temu
Reply to  Pola

Ty chyba Zetka jestes. Wiesz ze ludzie kiedys normalnie pracowali po 10 i wiecej godzin w tygodniu, a w weekendy studiowali nawet ciezkie kierunki scisle zaocznie ? A jeszcze mieli czas i sile na pasje i rozrywki, dziewuchy, etc.

Pola
1 miesiąc temu

A ty wiesz, że ludzie kiedyś pracowali w sklepach w niedziele i mieli jeszcze czas na rodzinę, podróże, pasje? Nie wiesz, bo ty w niedziele „studiowałeś” „Obsługę komputera w weekend” i teraz ci się wydaje, że jesteś inżynierem 🙂

Lil Pimp
1 miesiąc temu

Daj spokój, nie wytłumaczysz jej. Ta panienka najchętniej nie poszłaby do żadnej roboty, a studia opłacałaby z pieniędzy podatników. Typowa rozpieszczona Zetka, której ego i brak pokory sięga aż do nieba. O takich osobach właśnie pisałem w moim wcześniejszym komentarzu.

Pola
1 miesiąc temu
Reply to  Lil Pimp

Kolejny, któremu się w niedziele robić nie chce i dlatego zwyzywa wszystkich naokoło. Przez takich nierobów jak ty, co tylko klęczą cały dzień przed proboszczem, ten kraj stacza się na dno.

Lil Pimp
1 miesiąc temu
Reply to  Pola

Hola, hola, panienko. Po 1. nikogo nie wyzywam, Po 2. na jakiej podstawie twierdzisz, że jestem „nierobem”? Bo nie pracuję w niedzielę??? To raczej Ty sprawiasz wrażenie jakby Ci się nie chciało pracować tylko co najwyżej dorabiać w weekendy w jakimś osiedlowym sklepiku, Po 3. nigdzie nie napisałem, że niedziela jest dniem w którym każdy powinien iść do kościoła tylko, że niedziela jest dniem w którym każdy powinien spędzić czas z rodziną, a nie w pracy, Po 4. jesteś typowym dzieckiem Pokolenia Z, któremu brak empatii i zrozumienia, ale za to nie brak agresji i arogancji podczas dyskusji, dlatego dalsza rozmowa z Tobą nie ma żadnego sensu. Kompletnie nie rozumiesz co ja do Ciebie piszę.
PS. Przeczytaj sobie jeszcze raz swój poprzedni komentarz i zastanów się dobrze kto kogo wyzywa.

Pola
1 miesiąc temu
Reply to  Lil Pimp

Nie tobie chłopczyku decydować kto co powinien robić w niedzielę. Wolni ludzie decydują sami za siebie i jak nie chcą niedzieli spędzać z rodziną to nic tobie do tego. Ty chciałbyś wszystkich poustawiać na starą komunistyczną modłę, poniedziałek praca od 8 do 16, wtorek stanie w kolejce po cukier, niedziela na kolanach do proboszcza i na obiad do mamusi. Jak rozdmuchane ego trzeba mieć, żeby uważać, że można innym ludziom życie ustawiać. Ja w niedziele chcę handlować ciuchami w galerii handlowej i nic tobie do tego komunistyczny aparatczyku w katolickim przebraniu.
A co do wyzwisk to „Typowa rozpieszczona Zetka” to są twoje słowa, nie moje, nierobie, który wyzwiskami próbuje przykryć brak jakichkolwiek argumentów.

Lil Pimp
1 miesiąc temu
Reply to  Pola

Miałem już nie odpisywać na te Twoje bezsensowne komentarze, ale zastanawia mnie co Ty tak się uczepilas tego kościoła i proboszcza skoro ja nic o tym nie wspomniałem w żadnym ze swoich komentarzy. Ja sam nie chodzę do kościoła, bo nie mam takiej potrzeby co nie oznacza że jestem niewierzący. A określenie „Typowa Rozpieszczona Zetka” to nie wyzwisko tylko stwierdzenie faktu. Za to „nierób” to już wyzwisko, w dodatku niczym nie uzasadnione. Ech, pokolenie Z…

Pola
1 miesiąc temu
Reply to  Lil Pimp

Miałeś nie odpisywać, bo wzorowy komunistyczny aparatczyk niedziele spędza z rodziną, przy herbatce słodzonej cukrem kupionym we wtorek, a nie przed komputerem odpisując Zetce. Taka hipokryzja komunisty. Nakażemy ludziom spędzać niedziele z rodziną, a sami będziemy chodzić do internetu na dópy. Taki zamordyzm na pokaz, żeby koledzy komuniści wiedzieli, w której grasz drużynie i że wolisz w niedzielę pożyczyć cukier od sąsiada niż, żeby sklepy były otwarte. Ot, typowy katolik komunista – czytaj hipokryta (wierzący, niepraktykujący).

Popularne