Sprawdź nas też tutaj

News

Bedoes jednak wypuścił singiel „FPS (Forsa Ponad Szmaty)”

Nagranie miało nigdy nie trafić do odsłuchu.

Opublikowany

 

bedoes koncert
Bedoes / fot. nghtlou

Pierwsze zapowiedzi kawałka „FPS” otrzymaliśmy już w maju. Wtedy też już wiedzieliśmy, że Bedoes nagrywa trzecią solową płytę z Lankiem. W sieci pojawiały się kolejne snippety kawałka, ale kilka dni temu raper zaskoczył wszystkich informacją, że nigdy nie trafi on do publikacji. W zamian za to dostaliśmy „Hardcore pleasure”.

– Są tutaj moi fani którzy są ze mną od kawałków z Alcomindz Mafią, są tutaj moi fani którzy są ze mną od „Nadchodzi lato” i są tutaj fani tego, co jest popularne i co „wpada w ucho”. Ta piosenka jest dla mnie i jest zrobiona bez myślenia o tym, czy zagra w radio i czy komuś się spodoba. Gdyby ta piosenka okazała się mega hitem na cały kraj jak “Eldorado”, to bym oszalał z wrażenia, bo to znaczyłoby, że wszyscy rozumieją moją wizję i to, co chcę przekazać, ale tak nie jest i spodziewałem się tego.

Mimo wszystko w miejscu, w którym jestem, będę wychodził poza ramy i będę się rozwijał, zamiast spocząć na laurach, spijając śmietankę i robiąc bezsensowne gówno. Zawsze będę się rozwijał, zawsze będę ewoluował, a “Hardcore Pleasure” to oczywiście nie „moja nowa przemiana i nowy wizerunek” jak pi*rdolą, nowi mędrcy tylko jeden z elementów. Kolejny utwór będzie się zupełnie różnic. Szacunek dla moich prawdziwych fanów, dla ludzi, którzy krytykują: rozumiem was i rozumiem to, że ktoś może nie rozumieć mojej wizji.

Ta piosenka to wylanie mojego gniewu. Nie potrafiłem zrobić teledysku i szczęśliwie tańczyć do “FPS”, o którego tak wszyscy prosicie przy tym, co zobaczyłem. Świat to pi*rdolone miejsce, ja dorastam na waszych oczach i właśnie zdaję sobie z tego sprawę. Dorastam na waszych oczach. Przy “Kwiecie” uświadomiłem sobie, że moja muzyka ratuje niektórym z was nawet życie, przy tej płycie uświadamiam sobie, że niczego na świecie nie rozumiem i staram się to ogarnąć.

Podczas procesu tworzenia tej płyty (który trwa nadal) miałem chwile w których wszystko traciło dla mnie sens, a Lalek i Kuqe, którzy ze mną mieszkali, wyciągali mnie z największego gówna i uświadomili mnie, o co tak naprawdę walczymy. Rodzina, miłość, emocje i sztuka to jedyne rzeczy, dla których żyję. Wszystkiego dobrego dla was – napisał zawodnik SBM Label.

Mimo informacji od Bedoesa podczas relacji na żywo, że nagranie „FPS” się nigdy nie ukaże, dzisiaj na kanale SBM Label odbyła się jego premiera.

 
17 komentarzy

17
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Belmondo Informator

Ale co ty w ogóle pierdolisz kurwiu? Co to za bełkot? Weź się kurwa do uczciwej roboty, bo tobie się wydaje, że jesteś artystą, a jesteś zwykłym łakiem.

Golak

Sentino – Tatuazyk 2 REUPLOAD
Bedoes zaczepiony konkretnie
https://youtu.be/yoauKI0ks9U

Odb

Bedopies jednak wypuścił pierda. FPS (Fisting przed sraniem)

Majkel Dżordyn

POLSKI RAP KURWA JEDNO MÓWIĄ DRUGIE ROBIĄ BANDA IDIOTOW HIPOKRYTOW I BARANÓW.

op op

Bedoes wypuścił szmatę i forsę

SamSobieSzefem

HAHAAHAHAHAHA xDD

Kmińcic

Faja Pedryl Siusiak

Kmińcic

Faje Pedryl Ssie

PacjentDymek

FPS = Fapanie Przy Szmacie.

TenTypMezo

Jak to jest zrobić z mordy szmate?

Real HH 90

Kurde ależ szmira to i to niskiej jakości Jebać to

WrozkaZdupy aka konar mak grzegorz

Pedalpies. Pozdrawiajajson

Chillan

ERIPE VHS vs FPS vid
https://www.youtube.com/watch?v=yrZ5OS-cM6Q
nienawisc w rytmie disco

pimpjuice

MOB – Money over Bitches – Bedi cytuje 2paca – gdyby jeszcze zaczął rapować zamiast szeptać i śpiewać.

Xorq
Pxowe23x2323

https://www.youtube.com/watch?v=IiQs1Qi24Rw TUTAJ MACIE HIT BANGER 2019 ROKU A NIE JAKIEŚ PALUCHY I BONUSY RPEKA !!!!!!!

Dawid Vevo

Sprawdźcie bo to jest dużo lepsze:
https://www.youtube.com/watch?v=tyIqinFn3LI

Popularne