Sprawdź nas też tutaj

Wideo

Bedoes & Kubi Producent w Katowicach – relacja

Czego spodziewać się po nadchodzących koncertach Borysa?

Opublikowany

 

Inauguracja trasy KPM Bedoesa & Kubi Producenta w katowickim MegaClubie to przedsmak tego co nastąpi w najbliższych tygodniach.

Pierwszego grudnia 2018 roku, czyli dokładnie dzień po sklepowej premierze albumu „Kwiat Polskiej Młodzieży” odbył się pierwszy koncert trasy KPM Tour. Od 26 stycznia do 8 marca Bedoes odwiedzi Łódź, Kraków, Poznań, Gdynię, Szczecin, Częstochowę, Olsztyn, Bielsko-Białą, Rzeszów, Opole, Warszawę, Wrocław oraz Bydgoszcz przy czym warszawska data to odbywający się w Stodole SB Ffestival Vol. 3.

Czego spodziewać się po nadchodzących koncertach Borysa? Możecie przekonać się sprawdzając oficjalną relację z Katowic, która mówi sama za siebie!

 
7 komentarzy

7
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
cydży

Spodziewajcie sie homoorgii za kulisami

Wasz ziom

Jeszcze lecą z playbacku. Raperzy kurwa..

dick69

spierdalania w bagażniku

Wasz ziom

Pedoes. Jebać za promocję debili

Odsap asap

Kurwa jak ten placzek pedi mnie wkurwia, ta jego pewność siebie skrywana w bagazniku, była jego stara baba mamusia ? Ile razy o niej wspomniał? Znów chciał przy niej walić konia temu dałnowi hajpmenowi ? Dużo krzyczał? Kurwa ten chór jaka szopka normalnie Rubik ja pierdole i jeszcze ten neandertalczyk z mopami ja pierdole, a jak się popatrzy po publice to same głupie gnoje no bo jak ich nazwać, nikt mądry by na to nie poszedł. I co to ma wspólnego w ogóle z rapem, jebac pediego i cała ekipę jego

Escobar

Kiedy ktos slucha tej muzyki co ty noe lubisz to musisz powiedziec ze sa debilami , pierdolnij sie w leb

ŻeCo?

OOo kurwa, ten lamus z pierwszego rzedu pod koniec filmiku (2:19),ten co tam prawie płacze wygrywa wszystko hahahaha

Popularne