Sprawdź nas też tutaj

News

Bedoes wprowadzi z kolejną płytą „nowe brzmienie”

Nie będzie to płyta dla wszystkich – przekonuje raper.

Opublikowany

 

Bedoes styl blond włosy
Bedoes

Najmłodszy reprezentant SB Maffiji pracuje obecnie nad następcą ubiegłorocznej płyty „Aby śmierć miała znaczenie”. Bedoes znów połączył siły z Kubi Producentem, a ich nadchodząca płyta została zatytułowana „Kwiat Polskiej Młodzieży”.

Ostatnim singlem promującym krążek jest „Wow”, który po dwóch miesiącach zdobył 10 milionów wyświetleń. Raper pochwalił się również niesamowitymi wynikami swoich poprzednich teledysków. – 10 milionów pod “Wow”, 30 milionów pod “05:05” i 60 milionów pod “Eldorado” – poinformował. Przyznał on jednak, że płyta, nad którą teraz pracuje będzie czymś nowym, a część fanów może się na nim zawieść, jeżeli oczekują znów tego samego. – Materiał, który przygotowuję, to coś zupełnie innego – twierdzi Bedoes. – Gdy nagrywaliśmy “Białego i młodego”, jeb***o nas za nawijanie o dziewczynach, imprezach, za wprowadzanie nowego brzmienia. Teraz też wprowadzimy nowe brzmienie. Nie dla wszystkich. Jeśli spodziewacie się czegoś podobnego do wcześniejszych rzeczy, to was zawiodę. Ewoluuję – wyjaśnia artysta.

Album „Kwiat Polskiej Młodzieży” prawdopodobnie ukaże się w tym roku. SB Maffija nie ujawniła na razie dokładnej daty premiery albumu. Wiemy natomiast, że na krążku pojawią się gościnnie Białas i Quebonafide.

Poniżej przypominamy singiel „Wow”.

„Robię materiał życia”

W związku z pracami nad płytą Bedoes rzadziej udziela się w mediach społecznościowych. Jak przyznaje raper odbija się to także na jego zdrowiu. – Przepraszam was, że mam tak mało energii, że mówię totalnie bez charyzmy, i że wyglądam jak wyglądam, ale naprawdę robię materiał swojego życia kosztem czegoś. W tym przypadku kosztem mojej kondycji. Także nie martwcie się o mnie. Skończymy płytę i będzie wszystko git. Po prostu staram się powiedzieć jak najwięcej i jak najszczerzej – mówi Bedoes.

 
15 komentarzy

15
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
wow

bedoes to teraz taki wannabe lil peep tylko ze bez narkotykow bo sie boi

Arab 30

Bo jest grubą świnią i cwelem z pustym worem i obwislymi sutami

BEDOES

WZIĄŁBYM ALE SIĘ TROCHĘ CYKAM

beka

bo mu stara ochroniarz nie pozwala

tfu

Nie dla wszystkich, ale ważne, że dla gimbusów, obleśny knurze

Krytyk z Manhattanu

JEGO TO POWINNI ZAMKNĄĆ NA JAKIŚ ODZIAŁ ZAMKNIĘTY TAK JAK TYCH ZABSONÓW MULTICH I RESZTĘ TEGO DZIADOSTWA! BO TO JEST NAJWIĘKSZY NOWOTWÓR POLSKIEJ MŁODZIEŻY! ROBIA IM TYLKO WODĘ Z MÓZGU I NIC DOBREGO Z TEGO NIE BĘDZIE!!!!

cydży

on może sie połączyc kutasem z whitem albo zabsonem jedynie

cydży

wprowadzić on może jedynie kutasa w dupe kubiemu, żabsonowi, whietowi, igiemu, multiemu, skarpeciarzowi i innym pizdzielcom

Tede

Jebać tego śmiecia. Premiera napewno jakoś na gwiazdke bo wtedy będzie największa szansa na wyłudzenie hajsu od starych na płyte. A ten gej beteo napewno wyda płyte w tym samym czasie bo będzie jakaś homoseksualna promocja gdzie paczka z dwoma gejami będzie tańsza. Płyty mu się nie sprzedają wyświetlenia nie zgadzają, choć nie długo sie zaczną zgadzać bo zacznie swoich homoseksualnych kolegów z większym fejmem na featy zapraszać.

Jak zobacze tego karła następnym razem w Stodole to wale w ten przećpany ryj bez ostrzeżenia

Odb

Czyli zawsze może być gorzej. Nagrałby w końcu coś co dałoby się słuchać…Coś co przypominaloby rap…Ale po co. Rzesza rodziców zozgrzanych gimbusów i tak płytę kupi. Żałosne jest to co się dzieje

PEZET

Kolejne chujowe brzmienie

Kaczan120

Nowe brzmienie to zawsze jest to samo jebani xeroboje

Fifarafa

Jakaś podróba tego narkusa Quebo. Same cpuny w kolorowych wlosach i z rozwalonymi odbytami

Ego

Ciekawe czy sami byście nagrali coś lepszego, człowiek się stara ale wiadomo nikomu nie dogodzisz, najwidoczniej jebany hejt nigdy nie zniknie, dobrze że raperzy sie tym nieprzejmują, chociaż w sumie niektórzy mogliby zacząć brać te słowa do serca, bo naprawdę nie mają do tego serca

cwelu

Chciałbyś gimbusie, żeby wszystko było po twojemu i kolorowo, żebyś nie musiał sraczki dostawać, bo ktoś nie pisze o twoich bożkach w superlatywach, co? TAKI CHUJ 🙂

Popularne