Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Bedoes nie ma zamiaru osiadać na laurach. W niedzielę na kanale SBM Label ukazało się wideo do singla “Nadchodzi Lato”, który artysta stworzył w duecie z Lankiem. Utwór jest również dostępny na wszystkich platformach streamingowych.

Lanek zastąpił Kubiego Producenta

Po sukcesie odniesionym wspólnie z Kubim Producentem – albumach „Aby Śmierć Miała Znaczenie” i „Kwiat Polskiej Młodzieży”, które pokryły się odpowiednio złotem i platyną – Bedoes postanowił rozpocząć współpracę z Lankiem. W marcu ukazał się pierwszy singiel duetu “Michelangelo”, gdzie gościnnie pojawił się kanadyjski raper Pressa, znany ze współpracy m.in. z Torym Lanezem czy Lil Uzim Vertem.

Współpraca okazała się być długofalowa – nie tak dawno Bedoes zapowiedział, że pracuje nad trzecim albumem, a osobą odpowiedzialną za jego warstwę muzyczną jest właśnie Lanek. Utwór „Nadchodzi Lato” można odsłuchać na wszystkich platformach streamingowych, a teledysk obejrzeć na kanale YT SBM Label.

SBM Label

SBM – jest jedną z czołowych niezależnych polskich wytwórni płytowych, skupiających się na muzyce miejskiej. W ramach działań spółki funkcjonują dywizje: Label, Esthetic oraz Store. Na przestrzeni trzech lat, spośród albumów które ukazały się pod szyldem oficyny, pięć osiągnęło status Złotej Płyty, zaś dwa pokryło się Platyną. Artyści współpracujący z wytwórnią stanowią czołówkę polskiej sceny rap, niejednokrotnie wychodząc poza ramy gatunku. STRONGER BY MOVEMENT.

 
17 komentarzy

17
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
MOSIEK KACZYŃSKI

Na chuj się uczyć. Długimi dniami i godzinami harować. Co dostaniesz za to? Parę koła brutto i ekwiwalent za niewykorzystany urlop? Lepiej pierdolnąć gimnazjum i wytarzać łeb w mące. Nagrać kopulację telefonem i mieć Range Rovera.
D’où venons nous? Que sommes nous? Où allons nous

Pojebus3434

Gdyby ci co nie mieli pomysłu na życie i teraz harują za marne groszę parę lat temu jak jeszcze mieli z 15 by się wzieli za youtuba i nagrywanie nawet głupich filmów to by byli ustawienie do końca życia taki youtuber ma tyle hajsu z reklam gier ze głowa mała …. a teraz przechodzi do raperków nagrywasz nagrywasz na początku hujowo a potem jakoś to brzmi wysyłasz demo do sb mafii i potem kosisz pitos i cała Polska cie słucha i zarabiasz coraz więcej przy tym jebiąc scene ….

Zostaniesz Youtuberem = HAJS
Zostanie Raperkiem =HAJS

TenTypMezo

no taki chuj bez szkoły może zostać „kimś”

90 dni Tidal za Free
Kaszysz

Bedoes & Analek – „Nadchodzi Anal”

90 dni Tidal za Free
SZCZODRY PEC

NADCHODZI GRZEGORZ LATO, NIE WSADZAJ MI TATO.

Odb

Lanek wchodzi w Bedoesa latem

Tworca glamrapowych klasykow

Podobno Bedoes ma celulit na odbycie

mordziaty

Bedoes to ten typ co jego stara w smietniku spala?
jesli tak to chociaz by posprzatala po sobie bo tylko pierdolnik zostawila I administracja sie pluje

90 dni Tidal za Free
Tworca glamrapowych klasykow

Bedoes & Lanek – „Nadchodzi lato, analne lato :)”

sdagr

gdzie tego anonima można posłuchać??

Pojebus3434

W sumie wpada w ucho jak dla mnie to bedoes nigdy nie robił rapu tylko POP dlatego dociera do masowego i niedzielnego słuchacza taka prawda

Analny

W sumie wpada w anal jak dla mnie to analny bedoes nigdy nie robił analnego rapu tylko anal POP dlatego dociera do analnego masowego i analnie niedzielnego słuchacza taka analna prawda

Pokliik

Zgodzę się z wyjątkiem tego, że wpada w ucho

Popularne