GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

Bedoes, Maciej Musiał i Jan Błachowicz w jednej drużynie

„Z nimi tylko wygrana”.

Opublikowany

 

bedoes musiał błachowicz

Bedoes udostępnił wspólne zdjęcie z Maciejem Musiałem i Janem Błachowiczem. Co łączy całą trójkę? Wystapią oni w drużynie Marcina Gortata podczas wielkiego meczu z Wojskiem Polskim.

27 maja w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się mecz Gortat Team vs Wojsko Polskie. Nie ma w kraju większej imprezy promującej basket, ale też i takiej, która daje szansę zaprezentowania się na parkiecie przedstawicielom innym profesji. W tym roku Marcin Gortat zaprosił do współpracy m.in. Bedoesa.– Z nimi tylko wygrana. Widzimy się w sobotę na meczu – zapowiedział Bedoes pod wspólnym zdjęciem z Musiałem i Bałchowiczem, którzy również wezmą udział w meczu.

Dochód z meczu przeznaczony będzie na cele statutowe Fundacji MG13, czyli m.in. wsparcie utalentowanej sportowo młodzieży i ufundowanie stypendiów. 


68 komentarzy
68 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Edziu tiktoker nuci do końca świata i dzień dłórze
6 dni temu

I jadziem na ostro z nuceniem. Kawałek tygodnia: Una paloma blanka.
Nucim dzisiej: Oma ewiniu oma gec elajna ewiniu oma don kipa.
Nucim kamą.
#sicarios
#sentino
#akolici
#profesortrapu
#edzio
#nucenie

SKÓRWYSYN JĖBANY® Dominacja Genetyczna
1 dzień temu

Weź leki nudziarzu albo zbj sb

Gorzki Smak Prawdy
6 dni temu

Potężną czarną pigułką za którą mogę dostać bana jest fakt, że wojna na ukrainie sprawiła, że ładne ukrainki, które kiedyś miały gorzej bo urodziły się na zadupiu teraz korzystają z życia zachodniego życia na wysokim poziomie jakiego nigdy by nie miały gdyby nie wojna. W tym samym czasie obywatele ukrainy z penisami mają zakaz opuszczania kraju i atrakcje w okopach.

Jazda z łakami
6 dni temu

Dałem ci minusa świnio

Hehe
6 dni temu

A ja tobie. Co, prawda boli ukraińcu?

Jazda z łakami
6 dni temu
Reply to  Hehe

Boli to cię dųpa po wizycie kolegów twojego starego

Olszowy Piotr
6 dni temu

Twoja stara boli po ostatnim ru.chańsku

Hehe
6 dni temu
Reply to  Olszowy Piotr

O, pan od padniętej psychy.
Co tam, dziś wolne od yebania w fabryczanym kołchozie? Zwykle pojawiasz się dopiero w godzinach, gdy robole wracają z tyry

Olszowy Piotr
6 dni temu
Reply to  Hehe

Ja religie mam teraz

Hehe
6 dni temu

Typowa ukraińska gadka. Wy tylko potraficie o rezaniu kogoś nożem albo o waleniu w dúpę

Olszowy
6 dni temu
Reply to  Hehe

Morda

Jazda z łakami
6 dni temu
Reply to  Olszowy

W mordę to ty jesteś ruch.any przez swojego starego

Jazda z łakami
6 dni temu
Reply to  Hehe

Idź staremu ściągnij skórę z kuta.sa swoimi zębami łachmyto

Gorzki Smak Pyty
6 dni temu

p0laczek classic przeżyje wszystko oprócz tego, że komuś powodzi się lepiej xD also odkrywanie, że życie nie jest sprawiedliwe. Tęga rozkmina, masz 13 lat?

Kevin
6 dni temu

p0laczki minusują mnie za prawdę którą tutaj przedstawiam. My Niemcy potrafimy dogadać się z każdym bo mamy klasę której wam brak. Jeździcie naszymi starymi samochodami za które na złomie dostalibyśmy więcej pieniędzy ale My Niemcy wolimy dać biednym i się podzielić bo jesteśmy dobrodusznym narodem. Nie to co polaczki

Kukold Sigma
6 dni temu

Przeciez ładne Ukrainki już dawno siedzą na zachodzie europy albo w kanadzie. We wrocławiu wiekszość to pięćsetplusiary. Kiedys bylo sporo młodych, teraz tylko rodzinki, albo saszki, albo takie które urodzą na zachodzie nic nie zwojują więc zostało szukanie kukolda w tym kukoldstanie.

Zet
6 dni temu

A ja nie lubię Ukrainek. Nie ma jak umówić się na randkę że zwykłą dziewczyną, dziewczęco ubraną, ale z klasą. Ukrainki cała sobą komunikują że chcą wyrwać chłopa i robią to w wyjątkowo natarczywy i wulgarny sposób. Ostatnio widziałem w markecie 3 takie lalunie. Mini szpilki dekolt do pasa jakby spod latarnii wyszły aż mi się śmiać zachciało xD tanie chwyty cwanych Ukrainek mających facetów za spermiarzy. Tym paniom mówię nie.

Lina dla zakolaka po ścianie
5 dni temu

Proszę przestańcie tu przeklejać wypok i tą pod-zwierzeca prymitywna mowę typu kukold, blakpil
Jestes nieudacznikiem to się wyhustaj a nie zatruwasz innych i płaczesz.
Mężczyźni są głupsi od kobiet, mniej wartościowi społecznie, mniej użyteczni, mniej inteligentni, szybciej się starzeją. Pogodz się z tym i staraj się zostać”chadem”a jak nie możesz to UŻYJ MNIE UŻYJ

SKÓRWYSYN JËBANY Mówi Jak Jest
5 dni temu

JAK COŚ CI NIE PASI W TYM KOMENTARZACH TO WYPlERDALAJ I SIĘ WYCHUŚTAJ SZMÅTO OGRZYCO 😀

12345
5 dni temu

Płaczesz INCELU? Płacz, kwik poscianowcow zawsze zabawny 🙂

SKÓRWYSYN JËBANY Mówi Jak Jest
6 dni temu

nie ma czegoś takiego, jak otwarty związek.
jest tylko patologia i kukoldyzm faceta, który się na coś takiego godzi.
każdy normalny człowiek pluje na taką degenerację totalnie.

Utykam cwëla
6 dni temu

Na dno śmie.ciu

Tarantula
6 dni temu

Ukradłem swojej siostrze stringi i pończochy i w robocie sobie w nich śmigam. Cały czas jestem podniecony. Trochę odkryłem na kostkach bo marzę o tym żeby ktoś zobaczył ze mam pończochy i je ze mnie zerwał i wydùpczýł mnie ostro. Wiem jestem trochę szalony ale każdy chyba jest w jakimś stopniu.

Olszowy Piotr
6 dni temu
Reply to  Tarantula

To niezla historia bezbeku

Anna Olszowa - Mama Piotrka
6 dni temu
Reply to  Olszowy Piotr

Nie mów tak do taty synku

Wariacik
6 dni temu

Pokuciłem się wczoraj z mojom wariatkom i ten pokuciliśmy sie o to że niechciałem jej kupić kebaba, bo muwie do niej że ma tego nie jeść bo bendzie gruba a ja nie chce grubej kobiety. No i ona się obraziła a dIsiaj się dowiedziałem że, ona na noc była u takiegob tomka skurw.ysyna pierd.olonego i obciągła mu i się ruch.ali kur.wa myślałem że mnie hu.j szczeli jak się dowiedziałem o tym. Czaicie to o takom błachostke się su.ka puściła z tym ha tfu tomkiem cwe.lem już mu naje.bałem i jej też za kłaki jom ciągłem i w kiblu jej płukankę zrobiłem tak jak w szkolę lamusą robiliśmy. Kawał z niej su.ki ale h.uj tam znajde se idnom takom która doceni moje wnetrzne a nie puszczalskom dziw.ke nie ufajcie kobietą

Olszowy Piotr
6 dni temu
Reply to  Wariacik

Ale prawiczek

Ciawol
6 dni temu

Błachowicz wiadomo, że po meczu nawet nie poczuje nawet grama zmęczenia, ten Maciej Musiał to nie oceniam, bo nie mam pojęcia jak u niego z kondycją. Ale tłusta lebera? Przecież on zjedzie w drugiej minucie na wylew wcześniej obrzygując parkiet pozostałościami po pięciu powiększonych zestawach z maka.

Nowy
6 dni temu

Ej o co chodzi z tym obrażaniem się nawzajem? xD Nie można normalnie skomentować artykułu? Te bluzgi i wyzwiska są groteskowe 😀

Lina dla zakolaka po ścianie
5 dni temu
Reply to  Nowy

Drogi kolego tu powinna być beka z raperków a zmienia sie to w bezbeckie kom ntarze przeklejane z wypoka, festiwal incelskiego sprdolenia i jadowitej propagandy przegrywow i mizoginow, nudne niesmieszne pasty typu ale mnie pierścień piecze
Humor dla chlopcow lat 14

Real talk man
6 dni temu

Pies weź autografy bo w sławniejszemu ekipie nie będziesz nigdy latał.
Dukanie, zależnie się do mikro jakie się ma słabe życie, trzepanie na tym hajsu i odklejka max. Tomb i filipek cię wyjaśnili kasztanie.

Klefa
6 dni temu
Reply to  Real talk man

Ale cie utkałem 4 minusy już masz ode mnie hahahahahahahah

Wacek
6 dni temu

Musiał to ten rządowy sprzedawczyk od szczepionek?

Jorgen
5 dni temu
Reply to  Wacek

Dziadek mu zdechnął może po szczepionce

Dario
6 dni temu

Przyjedzie w bagażniku. O ile wieprzysko się zmieści.

świadekwieluincydentów
6 dni temu

Władzami Fundacji są: a. Rada Fundacji; b. Zarząd Fundacji. 2. Członkowie Rady Fundacji mogą pobierać wynagrodzenia z tytułu udziału w pracach tego organu, oraz pobierać zwrot wydatków związanych z uczestnictwem w pracach tych organów, w tym kosztów podróży. 3. Członkowie Zarządu mogą z tytułu pełnienia tych funkcji pobierać wynagrodzenie. Zasady ich wynagrodzenia ustala Rada Fundacji. 4. W umowach między fundacją a członkiem zarządu oraz w sporach z nim fundację reprezentuje Rada Fundacji.

Przecież te fundacje to jeden wielki szwindel, jeżeli chcesz pomóc to za posrednictwem medii społecznościowych można zoorganizować zbiórke, jasno określony cel i po zakończeniu przelewamy całą kwotę…już pominę ze musiał ma sprawe za promowanie alkoholu a ten środku to jak to było

Bo my chcemy kraść
No i żadna ku4wa nie zabroni nam

Cyna
6 dni temu

Pamiętam jak była taka akcja gdzie jeden szczur z fame mma, co jest niby takim gitem i wszystkich rozlicza powiedział, że na Błachowicza są papiery, bo poszedł na policje zgłosić kradzież samochodu xDD. Przecież to jest jakaś parodia, szkoda że Błachowicz go nie zamienił w pył w sekundę tak dla zabawy.

Claus von Staufenberg
6 dni temu

Pedoes, Maciej Niemusiał i Jan Pawełchowicz w drugiej drużynie

Miki
5 dni temu

Ktory to ktory?

WOJTYLA2115
5 dni temu

Wyjaśni ktos fenomen Bedoesa?

Znawca
3 dni temu
Reply to  WOJTYLA2115

Ma świetne flow, zmienia je w zależności od bitu. Teksty często są wiadomo jakie, bo główny odbiorca to nastolatek.

prawda
6 dni temu

Ciasna Japonka> brudna polka

Kevin
6 dni temu

My Niemcy nie musimy nikomu niczego udowadniać. Mamy najsilniejszą gospodarkę w Europie i to my rozdajemy karty na starym kontynencie. Nasi emeryci wyjeżdżają na Malediwy jedzą w wykwintnych restauracjach cieszą się życiem a u was jedzą ziemniaki i nie stać ich na lekarstwa. Kiedy wy się obudzicie polaczki. My Niemcy nigdy w życiu nie pozwolililibyśmy sobie na takie traktowanie.

Jazda z łakami
6 dni temu

I co peda.ły macie dzisiaj sprawdzian 8 klasisty? Słyszałem że nie da się go nie zdać. Szkoda bo życzę wam samych jedynek

Olszowy Piotr
6 dni temu

Peda.ly to cir zrobily w wannie u rafalali

blaxk2115
6 dni temu

top 3 najwiekszych polakow na jednym zdjeciu

Popularne