Sprawdź nas też tutaj

Wideo

Bedoes mówi o Szpaku i dlaczego nie nagra już z Michałem Graczykiem

„Zachował się bardzo nie w porządku”.

Opublikowany

 

Kawałek „Gustaw” stał się wielkim hitem Bedoesa, który powstał na bicie Michała Graczyka. Podczas jednej z ostatnich transmisji na żywo raper ujawnił, jak wspomina prace nad tym materiałem i dlaczego już nie będzie współpracował z tym producentem.

Michał Graczyk jak ze mną zaczynał to miał chyba dwa jakieś znane kawałki, które wyprodukował. Jednym z nich był Malik i Sentino – ja po tym właśnie do niego napisałem, że chciałbym coś zrobić, bo fajny bit dał. Umówiliśmy się początkowo, powiedział, że chce 300 zł za bit. Nie był znany, więc cena była adekwatna – to była jedna z pierwszych jego takich większych współprac. Czuliśmy, że kawałek zrobi hałas więc wiedzieliśmy, że to zrobi i jemu promocję, więc 300 zł wydawało się dla niego uczciwe, dla mnie też. Uderzaliśmy do niego „hej chłopie, chcesz te 300 zł, chcesz, bo już mamy kawałek? Chcesz te 300 zł, daj numer konta, wyślemy ci tą kasę, czemu nie odpisujesz?” Kontakt się urwał, nie wziął kasy za bit. Później „Gustaw” stał się hitem i napisał, że chce 1500 zł. Zrozumiałbym to, gdyby napisał tak na początku, umówiliśmy się na 300 zł. Oczywiście dostał zapłacone 1500 zł – ale 1500 kosztowało go to, że już nigdy nic z nim nie zrobię, mam nadzieję, że sobie kupił nowe buty albo coś. Zachował się bardzo nie w porządku – Wspomina Bedoes.

Reprezentant SB Maffiji ujawnił także, że „Gustaw” nie trafi na album „Kwiat Polskiej Młodzieży”, bo nie wyprodukował go Kubi.

 
6 komentarzy

6
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
sedzia stuleya

Mysle ze gdyby nie Bialas to Bedi juz by dyndal na sznurku z powodu hejtu. Nie sprawia wrazenia psychicznie silnego. Bialas jest ostatnia ostoja jego EGO – Beezy mnie propsuje wiec mam prawo miec wyjebane na wszystko inne. Wyjebane na to ze sluchaja mnie gowniarze. Wyjebane na to ze puki mam hajs to beda koledzy. Wyjebane na to ze 80% kolegow po fachu mna gardzi. – ale to banka ktora moze peknac w kazdej chwili.

Chlop z Mazur

Prawdziwy rolnik jest twardy chop i niczego sie nie boi

Anioł Niebiosa

LANEK SIE WKURWI I KONIEC Z TOYOWANIEM RAPU

Mów mi Połyk

Oj kurwa bardzo mnie to interesuje co ten szczoch ma do powiedzenia
nawet Queba od niego odbił bo wyczuł że ta płyta wyjdzie chujowo, swój hejp teraz ma ale w przyszłość może się to odbić więc zmyślił chorobe
kurwa a śmiga po koncertach na wycieczkach a przyjacielowi z branży się nie dograł
pykło mu feat na 8 kobiet i 05;05 to nagle kurwa emo-traper a bragga bangery i trapy to syf
bo on wielce kurwa emocjonalny

Anioł Niebiosa

A WYBUJANY PO ZLOTYCH TARASACH LATA JAK JAWORZNIAK PO SOSNOWCU

Jacek kurwo

Hahaha to beka, wypierdol bedoesa na 1500 złoty, ukradnij bit i opierdol gale koledze MG beatz

Popularne