Sprawdź nas też tutaj

News

Bedoes o zamieszkach 11 listopada: „Sprawiamy sobie krzywdę”

Uczestnicy pochodu starli się z policją.

Opublikowany

 

fot. Maksym Rudnik / @maksymrudnik

Wczoraj w Warszawie, jak co roku zgromadziło się wielu obywateli, by świętować święto niepodległości. Podczas pochodu doszło do zamieszek, a ich uczestnicy używali rac i fajerwerków. Doszło też do regularnych starć z policją. Gorącą atmosferę w stolicy skomentował Bedoes, nawołując młodych ludzi do zjednoczenia ponad podziałami.

Zamiast świętować niepodległość naszego kraju, zamiast uczcić starania naszych przodków, którzy walczyli o to, abyśmy mogli żyć wolni, zamiast się jednoczyć – sprawiamy sobie krzywdę i walczymy ze sobą. Nie może do mnie dojść to, co się dzieje i jak to wygląda. Ludzie poświęcali naprawdę swoje ŻYCIE, za to aby Polska była niepodległa, a dziś ich wnuki krzywdzą albo są krzywdzeni. Nieważne po której stronie barykady jesteś, to co dzieje się w naszym kraju nie jest dobre. – komentuje raper.

Co się musi stać, abyśmy się zjednoczyli ponad podziałami? Przyszedł jakiś pojebany wirus, niepokój jest w powietrzu i nawet to nie jest w stanie nas zjednoczyć? Czy kurwa kosmici muszą przylecieć do nas, abyśmy się zjednoczyli? To jest pojebane, bo ten kraj tyle przeszedł, tyle bólu i cierpienia, tyle walki o wolność, a jeden rodak drugiemu by kosę wbił albo w plecy, albo w gardło. Przykro mi jest w chuj. – dodaje.

Według Bedoesa żyjemy w kraju przesiąkniętym nienawiścią.

– Tu nie chodzi o żadne polityczne gówno, po prostu cały czas udajemy, że jest wszystko w porządku, a żyjemy w miejscu przesiąkniętym nienawiścią ze strony własnych rodaków i szukamy tylko rzeczy, które mogą nas poróżnić: kolor włosów, orientacja, przekonania. Powtarzam: ludzie umierali za to, żebyśmy nie musieli żyć w strachu, a sami sobie ten strach fundujemy.

Na koniec raper namawia młodych ludzi, by więcej rozmawiali na temat tego, w jakim kraju chcą żyć i mieszkać.

– I nie chodzi o to, aby się tylko użalać i nic z tym nie robić. Proszę, przestańmy się krzywdzić w ten sposób. Zacznijmy od własnych domów. Porozmawiajcie z rodzicami, z rodzeństwem, wytłumaczcie im, że nie chcecie takiej przyszłości, wytłumaczcie im swój punkt widzenia, powiedzcie im co Was denerwuje w kraju i pozwólcie swoim bliskim zobaczyć świat nas, młodych, którzy mają przed sobą kraj pełen chaosu i którzy się po prostu boją o swoją przyszłość. Jednoczmy się, bo na jedności jest właśnie zbudowana ta niepodległość. – uważa Bedoes.

 
68 komentarzy
68 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Pikaczu
2 miesięcy temu

To po chuj ryczełeś że sceny kto nie z SB cwelni to robi galę drugiemu typowi jebany lapsie

Dududdupa
2 miesięcy temu
Reply to  Pikaczu

Ty ale wiesz, że to 3 lata prawie temu było?

Pikaczu
2 miesięcy temu
Reply to  Dududdupa

Dla ciebie Pan!!!!!

pusia
2 miesięcy temu
Reply to  Dududdupa

3 Lata temu jebalam cie w dupe straponem moze dawno ale bylo Fajnie

down
2 miesięcy temu
Reply to  Pikaczu

EJ KURWA YEBAĆ POLKI NIE LUBIE CIE ALE Z TYMI POLKAMI TO PRAWDA WCZORAJ Z 4 KUMPLAMI ZAWINELISMY JAKĄŚ SUKĘ Z TINDERA SPOD CHATY JEJ CHŁOPAKA, PO PROSTU WYSZŁA ZA RÓG BLOKU I WSIADŁA DO NAS DO FURY, POJECHALIŚMY NA POLE I TYPIARA NORMALNIE NAM KLĘKNĘŁA I ZACZĘŁA OBCIĄGAĆ, JA KURWA OCZY JAK PIĘĆ ZŁOTYCH CO SIE ODPIERDALA ALE TEŻ JEJ ZAPODAŁEM KABANA DO RYJA A PO CHWILI WSTAŁĄ I OPARŁA SIĘ O FURĘ I ZACZĘLIŚMY JĄ RUCHAĆ PO KOLEI, NIEKTÓRE CZUBY SPUŚCIŁY SIĘ JEJ NORMALNIE DO PIZDY ALE JA WOLAŁEM DO MORDY. TAKŻE KURWA PRZEJEBANE Z KURWAMI W TYCH CZASACH POZDRO.

PS: NAZYWAŁA SIĘ PONOĆ STARA GOLDSTEINA

kumpel doowna
2 miesięcy temu
Reply to  down

downie, przecieżto twoja mama była?! ty najeany jak zwykle nie pamietasz

Quelle
2 miesięcy temu

Przypadkiem lekka tekturowa raca wrzeleciala 25m z wiaduktu „wybijajac” szybe, przypadkiem wpadla do meliny w której były jakies dziela niby sztuki, przypadkiem na kilka balkonow obok byla kamera tvn i przypadkiem niedaleko znajduje sie mieszkanie Hanny Lis wielkiej przeciwniczki narodowcow. No nic, udało sie skimpromitowac marsz niepodległości mission complete. Bedoes to Mickiewicz 2020r nastolatki na marszach kobiet wypisuja sobie jego teksty na kartonach.

beka z nacków
2 miesięcy temu
Reply to  Quelle

Odstaw mefedron i filmy z żółtymi napisami. Kurwy z marszu cwela same się kompromitują.

Belmondo Informator
2 miesięcy temu
Reply to  beka z nacków

Mefedron to biorą fani bedoesa i te wszystkie julki które skrobają płody

matejko_przercaca sie w grobie
2 miesięcy temu
Reply to  Quelle

Sa nagrania jak rzucaja racami i sie obijaja od bloku, a okno było po prostu otwarte (nikt o zdrowych zmyslach – kto nie prowokuje – nie zaklada ze nagle mu wrzuca race do mieszkania). Kamera byla na balkonie obok bo to najblizszy blok obok mostu i idealny punkt widokowy zeby nagrac panorame pochodu. WYŁĄCZ TEORIE SPISKOWE, WŁĄCZ MYŚLENIE.

JPG
2 miesięcy temu
Reply to  Quelle

Tego bedocwela porownujesz do Mickiewicza?wez sie jebnij w cymbal

Pissing Cock
2 miesięcy temu
Reply to  JPG

Jeśli już w podstawówce uczą interpretacji tekstu, potem wałkują to jeszcze w gimnazjum, to jeśli ktoś takiej zdolności nie miał i nie posiadł, to znaczy, że albo system edukacji mocno kuleje, albo też takiej drogi taki ktoś nie przeszedł…

dr cwel
2 miesięcy temu

chodzenie na marsze kobiet: dobre i progresywne
chodzenie na marsze niepodległości: złe i dzielące naród
bedopies jak zwykle udowadnia konsekwentność i brak hipokryzji wśród polskich raperów

Elo xD
2 miesięcy temu

Tam dużo było przypadków gdzie ,,narodowiec” nagle stawał się nieoznakowanym policjantem, gościu centymetr przed kordonem trzymający gardę został nagle przepuszczony na drugą stronę przez policjantów

Pissing Cock
2 miesięcy temu
Reply to  Elo xD

Na stadionowcychoprawcach wrzucali zdjęcia tajniaków i – co lepsze – nie zasłaniali im twarzy…

dzontrawolta
2 miesięcy temu

W sumie ma rację. Polska to taki głupi i zawistny naród, a wczorajsze występy to tylko potwierdziły, m.in. wjazd w empik było dziwnym zjawiskiem. A kibole to cipy jebane cwane w grupie, a pojedynczo rozpierdalają się na komendzie. Ten kraj nigdy nie będzie w dobrym stanie, bo Polacy są skłóceni z nimi samymi.

GHETTO FREE
2 miesięcy temu
Reply to  dzontrawolta

https://youtu.be/m86j2aurneE
GHETTO FREE JESTESMY NOWA KOALICJA

OBERSHLEISEN
2 miesięcy temu
Reply to  dzontrawolta

Ale niby z jakiej racji wszyscy Polacy mają się wzajemnie miłować? Jest jakiś odgórny nakaz wzajemnego kochania się? NIE. To, że się należy do tego samego narodu o niczym nie świadczy.

SZCZERA PRAWDA
2 miesięcy temu
Reply to  OBERSHLEISEN

„Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą.”

Robert Lewandowski
2 miesięcy temu
Reply to  dzontrawolta

Szczerze, to jeszcze się nad tym nie zastanawiałem.

dzontrawolta to kukold pierdolony
2 miesięcy temu
Reply to  dzontrawolta

W INTERNETACH TO MOŻESZ PISAĆ, ŻE SĄ JEBANYMI CIPAMI. IDŹ SŁUCHAJ TEGO ŁBA ZE ZDJĘCIA. NAJPIERW DEMORALIZUJE SŁUCHACZY KOPULACJĄ Z NASTOLATKĄ, TEKSTAMI TYPU „JEM CIPKĘ, PIEPRZY MNIE GLUTEN”, A POTEM MORALIZUJE, ŻE JESTEŚMY PODZIELENI. TE WSZYSTKIE JULKI WYPISUJĄ NA TEKTURACH JEGO TEKSTY I DOMAGAJĄ SIĘ ABORCJI BEZ OGRANICZEŃ.

Pizdoliz
2 miesięcy temu
Reply to  dzontrawolta

Cipa to masz na drugie jebany leszczu co w międzyczasie na zdalnym piszę wysrywy w komentarzach,a po napisaniu wraca do mamy pod kiecke. Chuj ci w dupke Oskarku wypierdalaj na protesty wynaturzeń. W Empik ruszyła grupa osób,która została obrzucana butelkami przez zgromadzoną tam Antife,która jak zwykle po rzuceniu kilku przedmiotów ratowała się ucieczką za wychodzące oddziały prewencji.

beka z nacków
2 miesięcy temu
Reply to  Pizdoliz

Pizdolizie z wypiździejwa, wracaj do proboszcza pod sutannę. I nie waż się więcej niszczyć Warszawy!

Pizdoliz
2 miesięcy temu
Reply to  beka z nacków

a Ty kutasolizie wracaj do starego pod stół i nie waż się z pod niego wychodzić

beka z nacków
2 miesięcy temu
Reply to  Pizdoliz

pizdoliz, osiedlowy pecie, pisze się „spod”. Serio, takie tępe kurwy jak ty powinny tracić obywatelstwo za bycie jebanym analfabetą.

Kwas
2 miesięcy temu
Reply to  Pizdoliz

Rzecz w tym, że tam nie było żadnej antify, nikogo więc co ty pierdolisz. Byles tam widziałeś? 0rawda jest taka że kibole mocni tylko w grupie i jak mają tylko okazję coś rozpierdolić bez większych konsekwencji to właśnie to zrobią, dla „sportu”

dzontrawolta
2 miesięcy temu
Reply to  Kwas

Te dwa narodowe tępaki co na górze wypisują jakieś głupoty prawdopodobnie sami na melanżach puszczają Bedoesa i Kuqe2115 xD
Jedyne wymówki to antifa, która rzekomo przyjeżdża z Niemiec żeby dać się pogonić polskim idiotom z kibolki Znicz Pruszków. Puknijcie się w pizde i spierdalajcie słuchać Bąkiewicza durnie. Jebane kurwy zacofane na strzała.

Pizdoliz
2 miesięcy temu
Reply to  Kwas

Byłem i widziałem i co teraz frajerze jebany jesteś zadowolony? A Ty gdzie byłeś pisząc w stu procentach pewny,że ich nie było? Widać,że lubisz w srake i jedyne co potrafisz to pierdolić farmazony typowy Oskarek dziecko internetu nie pozdrawiam.

dzontrawolta
2 miesięcy temu
Reply to  Pizdoliz

Jakoś mieszkam w Wawie i nie było widać nikogo oprócz was – debilów i jeszcze gorszych zmotoryzowanych co ich zostawiliście z tyłu, głąbie. O jakim Oskarku mówisz? Pam Pam? Nie przywołuj tu swojego starego konfidenta przegrywie.

Pizdoliz
2 miesięcy temu
Reply to  dzontrawolta

Byłeś chyba kurwo w internecie beka z was niedojebane dzieciaczki. Zabrać wam neta i wysłać na Syberie 🙂

Kamil
2 miesięcy temu
Reply to  Pizdoliz

pizdoliz to zwykla kurwa w bluzie okyagon i 30 cm na łapie tyle w temacie rozjebany by byl

Pizdoliz
2 miesięcy temu
Reply to  Kamil

Jedyne co umiesz rozjebać Oskar to samego siebie na komendzie

YEBAĆ polki
2 miesięcy temu
Reply to  Pizdoliz

Starą Ci wyruchał jakiś Oskar że tak się uparłeś na to imię? Czemu nie Brajan jak Twoje?

Kwas
2 miesięcy temu
Reply to  Pizdoliz

Byłem I widziałem, w przeciwieństwie do Ciebie nie pierdole farmazonów jeśli nie jestem pewien swoich informacji. Nie było NIKOGO z antify, a w każdym razie nie było słychać ŻADNEGO hasła od antify, chłopaki w kominiarkach i bluzach z flaga Polski chcieli się wyżyć w imię Narodu więc w imię narodu rozpierdalają nasze miasta.. A sami ile krzyczeli żeby nie malować na kościołach.. Hipokryzja pełna gębą, zwykle bydło i tyle w temacie.

Odb
2 miesięcy temu
Reply to  dzontrawolta

Bedopies o 11 bagażnikach: „Sprawiamy sobie szybką ucieczkę”

Elektryczny PONO
2 miesięcy temu

Krzywdę to on robi swoim stękaniem(muzyką). Nie pozdrawiam, nie polecam, nie mam czasu. Zarobiony jestem.

obozowy kapo
2 miesięcy temu

zamknij pysk gruby bo znowu kopa dostaniesz

Wnuk Tedego
2 miesięcy temu

4 lata był spokój jednak mędrcy sprawili że straż marszu nie mógł wszystkiego kontrolować. Jakieś debilem podpaliły tą pracownię inne poszły się z psami napierdalać. Idea jest szczytna ale jak zawsze jakaś żulia musi się pod nią podłączyć. Bedi ty się nie wypowiadaj bo znając życie z ojców niepodległości był może Marszałka wymienił przy górnych lotach Dmowskiego ale zapytać ciebie czy twoich fanów kto to był Witos czy Paderewski aż strach. Wgl wy panowie wolicie Dmowskiego czy Piłsudskiego?

Roman Dmowski
2 miesięcy temu
Reply to  Wnuk Tedego

To oczywiste że ja

Józef Piłsudski
2 miesięcy temu
Reply to  Roman Dmowski

Wypierdalaj ruski agencie, kryptogeju, tchórzu. Po takich jak ty, to ja na Kasztankę wsiadałem. Won bo wybatożyć każę!

Robert Lewandowski
2 miesięcy temu

Cześć panowie, tu Robert Lewandowski

Robert Kubica
2 miesięcy temu

TRZEPAŁEM SIĘ PRAWĄ RĘKĄ

Roman Dmowski
2 miesięcy temu

Ja jestem doktorem biologii żydowski socjalisto, towarzyszu Ziuku. Kury szczać prowadzić, a nie do polityki marszałku bez wykształcenia. Ciebie nawet nie było podczas Bitwy Warszawskiej, boś do nałożnicy pojechał. Wasze sanacyjne truchło jeno do Rumunii uciekać potrafi.

Józef Piłsudski
2 miesięcy temu
Reply to  Roman Dmowski

Tu ruska kanalio, kto wyjebał do Poznania jak moskale pod Warszawę zawitali? Ja miałem wojsko za sobą, a ty obsrane portki. Taki sam z ciebie tchórz jak z pożal się borze karakana z Mickiewicza.

Roman Dmowski
2 miesięcy temu

Pachołku parchaty z Bejdan, wojsko rozjechało bolszewików za sprawą generała Rozwadowskiego. To ja w Wersalu wszystko ogarniałem, bo w 9 językach mówię. Kiedy dzielni Polacy ginęli na froncie, ty stary weneryku ziuku latałeś do konkubiny. Zaleszczyki to wasze męstwo.

Szeliga
2 miesięcy temu

Bedoes jat takim przygłupem, że szkoda nawet komentować.Rap od debili dla debili.

Prezes vel karakan
2 miesięcy temu

Bedopies o kąpielą j u Rafalali: „ Sprawiamy sobie przyjemność”

GHETTO FREE
2 miesięcy temu

https://youtu.be/m86j2aurneE
GHETTO FREE JESTESMY NOWA KOALICJA

Kwas
2 miesięcy temu
Reply to  GHETTO FREE

Chyba GLUTEN FREE

Florek
2 miesięcy temu

Ruchalem bedoesa w gimnazjum

Lolek
2 miesięcy temu

Bedoes to stara lezba co udaje rapera żeby chłopakom obrzydzić słuchanie rapu

GHETTO FREE
2 miesięcy temu

AKURAT GRUBASIE TY NAM SWOIM SPIEWANIEM ROBISZ KRZYWDĘ
https://youtu.be/m86j2aurneE
GHETTO FREE JESTESMY NOWA KOALICJA

OBERSHLEISEN
2 miesięcy temu

A co mnie kurwa interesują inni rodacy. Żyję po swojemu i tyle. Wypierdalaj lewaku.

Pissing Cock
2 miesięcy temu

Mądrego to i miło posłuchać! Przykro mu w chuj, nie jest to polityczne gówno i kurwa kosmici musza przylecieć…

Migdały
2 miesięcy temu

Wszystkie te quasi faszole do utylizacji!

STOP DOPALACZOM
2 miesięcy temu

Kleszoluba cweloza co broniła kościółków teraz pali mieszkania sąsiadów. Historia lubi się powtarzać.

Szeliga
2 miesięcy temu

Jakim cudem koleś na 1 zdj. ma rozwaloną twarz z prawej strony a na 2 zdj. opatrunek zlewej strony

Mieczysław
2 miesięcy temu
Reply to  Szeliga

bo to prowokacja, za którą stoi TVN, Antifa, Bill Gates i Anja Rubik XD

Kosi
2 miesięcy temu
Reply to  Szeliga

Chłopie nie wiesz jak działa kamera/aparat w smartfonie z przodu! Lustrzane odbicie rozumiesz? Sprawdź, zrób sobie selfi i zobaczysz że będzie odwrotnie… Lewą to prawa a prawa to lewa!

YEBAC INCELI
2 miesięcy temu

Incele i przegrywy to w 5-10% to geje, którzy nie odkryli własnej seksualności (taka sama zależność zachodzi na prawicy). Mizoginia w tym przypadku to tylko ukrycie swojej prawdziwej orientacji. Po czym poznać taką osobę? Po tym, że ma obsesję nad punkcie chadów, nie rzadko większą niż opisywane przez nich p0lki. Zazdroszczą też normalnym ludziom, że nie są spierdoleni i potrafią o siebie zadbać i nie wstydzą się zagadać do jakieś dziewczyny. Wymyślają różne skale pod które klasyfikują innych mężczyzn pod względem wyglądu (jakieś light chad, failed normie – niech mnie naczelny mizgogin glamrapu sprostuje, gdy zrobiłem jakiś błąd). Czy to według was nie podchodzi pod kryptogejoze xDD? Inceli powinno się wszystkich wyłapać i musowo do jakiegoś szpitala psychiatrycznego (oczywiście na swój koszt).

YEBAC INCELI
2 miesięcy temu

Zastanawialiście się, dlaczego w Polsce więcej jest szurów prawicowych od tych lewicowych? To bardzo proste. Ideolodzy katoprawicy trafili na podatny grunt do przyswajania narodowo-konserwatywnych bredni. Polska zawsze była takim gruntem a po wypaczonej formie komunizmu w wydaniu skrajnie auth leftowym ten stan jeszcze bardziej się pogłębił. Dlaczego swego czasu była taka nagonka na Balcerowicza? Bo katoprawica z szurolewicą nie potrafili pojąć, że to, czy jakiś zakład produkcyjny należy do Polaka jest z punktu widzenia PKB i ogólnego wzrostu dobrobytu obojętne (przynajmniej do pewnego poziomu). I w sumie rozumiem w tym momencie stanowisko lewicowych szurów. Socjalizm jest przeciw własności prywatnej, więc siłą rzeczy byli oni przeciw prywatyzacji. Natomiast katoprawica, niby taka antykomunistyczna, lecz chciała również utrzymać ten stan rzeczy. Była też mniejszość, korwinowcy, którzy uważali, że to wszystko owszem, powinno być sprywatyzowane, ale po wyższych kosztach. I tu nasuwa, się pytanie, czy aby na pewno nasze zakłady powinny zostać sprzedane po wyższej cenie? Oczywiście, że nie. Nikt by tego nie kupił. Cały zachód był technologicznie 100 lat przed nami podczas, gdy my operowaliśmy technologią jeszcze XIX-wieczną. Wniosek tego, że prawki to marni ekonomiści i nie powinno się ich przepuszczać do przejęcia pieczy nad aktywami i pasywami państwowymi (co widzimy po obecnym rządzie, który zadłużył nas na ogromną sumę pieniędzy).

YEBAC INCELI
2 miesięcy temu
Reply to  YEBAC INCELI

O kwestiach światopoglądowych się nie wypowiadam. Wystarczy spojrzeć na to, co wczoraj dzicz robiła na marszu niepodległości i przyjrzeć ogólnie jakie środowiska go organizują.

YEBAC INCELI
2 miesięcy temu

PRAWILNIE PRZYPOMINAM, ŻE JEBAĆ PRAWACKIE ŚMIECIE (O INCELSKICH NIE WSPOMINAM, BO TO TO SAMO)

YEBAC INCELI
2 miesięcy temu
Reply to  YEBAC INCELI

O BEDOSIE RÓWNIEŻ NIE WSPOMINAM BO TO KAŻDY WIE

Popularne