Sprawdź nas też tutaj

News

Bedoes wraca do koncertowania

Raper jest jednak zmuszony odwołać jeden z występów.

Opublikowany

 

fot. damianczarny_ph

Bedoes powraca na scenę, aby dokończyć niezwykle popularną trasę promującą jego ostatni album “Opowieści z Doliny Smoków”. Od 15.08 startują wszystkie zaległe koncerty, w skład których wchodzą ten w Katowicach, Warszawie oraz wielki finał w Bydgoszczy. Bilety zakupione na poprzednie terminy automatycznie zachowują ważność, a na każdym z koncertów będzie można znaleźć stoisko z dedykowanym merchem. Tak prezentuje się terminarz Bedoesa:

15.08.2020 Katowice na Placu MCK
16.08.2020 Katowice na Placu MCK
TBA Warszawa
05.09.2020 FINAŁ TRASY Bydgoszcz w WakePark

Niestety ze względu na brak możliwości organizacji koncertu Bedoesa przy zachowaniu odpowiedniego poziomu produkcji zmuszeni jesteśmy odwołać szczeciński koncert. Wspólnie z organizatorem długo analizowaliśmy dostępne opcje, ale nie chcemy już dłużej trzymać Was w niepewności. Aby uzyskać zwrot środków za bilet należy napisać na adres kontakt@ticketos.pl najlepiej dołączając plik z biletem. Uwaga! Osoby, które zakupiły bilety z II puli po 70 zł mogą zwrócić się do Ticketos po automatyczną zamianę na bilet na koncert Maty w Szczecinie w dniu 27.08.2020. W tym celu należy napisać pod ten sam adres kontakt@ticketos.pl. – informuje wytwórnia SBM Label.

 
27 komentarzy

27
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Lebac Jeszczy

A wiec tak; 4g ziola na leb przed rozbojem. Spierdalanie w bagazniku przed dicksonami. Wojny gegow na pistolety gazowe. Ruchanie nieltniej. Gangsterski image przy jednoczesnym ukazywaniu swojej wrazliwo-pseudointeligencko-pizdowatej natury. Pytanie nasuwa sie samo: co ten kondon robi wsrod ludzi, ktorzy wplywaja na mlodziez?

Mariano Italiano

Udaje że rapuje. A Bedopies ma na imię Gustaw

cydźy

HAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAHAHAAHHAAHAH

Wasz ziom

Wszyscy organizujacy te koncerty( parady lgbt) powinni byc wyłapywac notoryczny wpierdol za promocje tego gowna. W rzeszowie organizator obsrał zbroję jakis czas temu. I niech nikt nie probuje zapraszac tu tych śmieci. Podkarpacie mówi nie pedałom

Resovia patrzy wam na ręce

Zbuku88

Dlatego właśnie chcę się przeprowadzić do tak zwanej Polski B, która de facto niedługo stanie się Polska A jako ostoja normalności.

Don wasyl

To wypierdalaj śmieciu

Wasz ziom

W rzeszpwie kazdy tęczowy będzie dojeżdżany aż ich wyplewimy do zera.

CZERSTWY

DOJEDZIECIE WSZYSTKICH TĘCZOWYCH I WRESZCIE W SPOKOJU BEDZIECIE MOGLI JEBAC SIĘ Z KOLEGAMI Z RESOVI W DUPE

UFF ALE ULGA

Fufacz

Pedopies wraca do konfliktowania
Faper jest jednak duszony on wołać jeden z zatępów.

........Bedopies.............

Bedopies

Wasz ziom

Pedoes. Nie obrazajmy zwierząt

sujafdhxhx72733uh

cwelozwierz

Odb

Bedopies wraca do bagażnika

Rest Fisting71

Dostałem wpierdol od tancerza ale już Biedopsa mamy w bagażniku.

balmondo

Bedoes wraca do pedałowania
Opowieści z wanny rafalali

Fufacz

Wielblondo praca do oralowania
Dobre wieści z panny wanny tralalali

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Cześć tu Milena Dmowska

to nie jest hiphop

chapniesz z połykiem ?

Fufacz

No siema no

Disco sranie

Co to za łachudra ?

Paluch CCCP & BOR

Bedopies wraca do srania

żENADA

LEJE SIĘ SPERMA PŁYNIE JAK RZEKA Z CIPY GŁĘBOKIEJ SZPARĄ UCIEKA !!!

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Kate Poryl uczęszcza na stałą terapię u psychologa jak pozbyć się kompleksów na punkcie Mileny Petardy Rakiety i uczy się jak się samej dowartościować z powodu Mileny wizerunku.Kaska ma ogromny z tym problem i działa pod wpływem emocji i impulsu od dwóch lat.Czesto dostaje ataku szału i agresji w stosunku do niej. Dlatego Kate rozstała się z Sokołem bo ten homoseksualista stwierdził po kilkutysięcznej awanturze z Porylem że nie chce być z nią dłużej w związku,z tą Kasią bo Kaska Porycka jest niezrównoważona psychicznie na punkcie Petardy od 2018r nieustannie. Dlatego Kate Poryl jest pod stałą opieką lekarza psychiatry i musi przyjmować lekarstwa na uspokojenie oprócz tego sięga po ćwiczenia relaksacyjne rysunku gdzie wściekła Kaśka na każdej kartce A4 rysuje zbyt ładną na warunki polskie Milenę Petardę.

RAFONIX

Śmiejcie się z niego, ale to on zarabia 20x więcej niż wasz stary przez całe swoje życie 😛

6x6=?

Póki co śmiejemy się z ciebie bo ja dymam twoją starą 20x częściej niż twój stary 🙂

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

W mordę jeża ,te kurwy masońskie to się uważają za takich cwaniaków i kozaków ,że chuj na to kłade ,damy radę ,możemy wszystko hahaHH a ja im udowodnię że jestem bardziej inteligentna od Prosto i doprowadzę do ich upadku,ciuchy Prosto już plajta ,noo to elegancko ,jedziemy więc dalej z koksem..
Kate Poryl się upierdoliło nieodwracalnie że ja rozbiłam ich związek.Kate jest chora.Sokół rzucił Kate z powodu jej ciężkiego charakteru i związał się przecież z gejem Bedoesem.Od początku wszystko było ode mnie prowokacją,czy myślicie że ja jako nacjonalistka i katoliczka bym poleciała na masona?Nigdy w życiu.Od początku Sokół był w moich oczach pośmiewiskiem .Ja wszystko wpisywałam dla beki.A ta chora umysłowa Kate ugania się upokarza nie tylko przede mną i tym dziadem zjebanym Sokołem ale przed całą PL pokazuje do jakiego stopnia nie ma swojego honoru jako kobieta i za jakiś pierdolony komentarz obwinia mnie o rozpad ich związku.To jest chore .PROSTO JEST CHORE.
JA MILCZAŁAM DWA LATA,NIE MÓWIŁAM NIC CO MI ROBIĄ ,OBSERWOWAŁAM TYLKO NA CO ICH STAĆ,TA SPRAWA POTRZEBUJE NAGŁOŚNIENIA W MEDIACH ,KATE I SOKÓŁ SĄ SIEBIE TAK SAMO WARCI.TO POJEBY. KATE JEST POJEBEM BO NIE MOŻE SIĘ POGODZIĆ Z TYM ŻE SOKÓŁ KOPNĄŁ JĄ W DUPE I OBWINIA O TO MNIE,A SOKÓŁ JEST TEŻ TAK SAMO PIERDOLNIĘTY BO JEJ NAWET NIE POWSTRZYMUJE.TO SĄ NIEZRÓWNOWAŻONE OSOBY W MEDIACH.TOTALNA KOMPROMITACJA PROSTO.

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Haha. ..!! Hahaha masoneria jest i będzie zawsze pośmiewiskiem społecznym
Prawda a co a jak !
Wiecie jak Paluch i Prosto i ekipa nabijają sobie wyświetlenia i lajki na YouTube i Facebooku masońskim?
A ja wam powiem..
Oni naprawdę nie dostają tyle lajków i wyświetleń
Im to nabija specjalny program do sztucznych lajków
Więc ha ha ha
Sokół i KęKę tak na serio wcale nie są tacy popularni Cleo i taxita i żabson też ha ha ha
Wydało się idioci
U Sokoła zazwyczaj jest ciągle podobna liczba przy każdym poście na Fejsie czyli około 500 lajków
Ja nie wierzę
Żeby pod każdym postem prawie taka sama liczba osób go lajkowala
Dlatego tak samo robi z laskami i sztucznymi lajkami na FB i YouTube Bonus RPK i dlatego z punktu widzenia kobiety Bonusa nie szanuje
Czego tu się bać
Masonów jest około tylko 600 sztuk świń w Polsce
A Polska ma prawie 40 milionów ludzi i wszyscy rzygają na masonerię …
Tak samo pajac Taqonfide
On sam siebie lajkuje
A nie my jego Polacy
Taqonfidee jest okrzyknięty wielką gwiazdą tylko że nawet się zastanawiam
CZY NA PEWNO DOSTAŁ DIAMENTOWĄ PŁYTE
BO MASONERIA TO OSZUŚCI NA KAŻDYM ROGU ULICY

I DLATEGO DAŻE TAK DUŻĄ SYMPATIĄ OSOBY MAŁO LAJKOWANE NA FACEBOOKU(mimo,że ja ich mam więcej) I YOUTUBE
TAK SAMO ZAINSYNUJE DO MIĘSA DLA BOGATYCH PEWNEJ PANI
PRAWDA
Masoneria to okultystyczna sekta kłamców i oszustów
Ładnie ładnie
Nagrody i diamentowe płyty i sprzedawane egzemplarze płyt nie potwierdzają się nawet na paragonach ludzi kupujących

Popularne