Sprawdź nas też tutaj

News

Bedoes: „Zaczynam pisać historię 2115 jako labelu”

Gang 2115 oficjalnie zmienia się w wytwórnię.

Opublikowany

 

fot. Maksym Rudnik

W 2019 roku Bedoes informował, że jego ekipa 2115 zmienia się w wytwórnię. Wciąż czekamy na pierwszą płytę wydaną przez 2115 Label, który właśnie inauguruje swoją działalność.

Bedoes zakłada wytwórnię

– Dzisiaj spełniam kolejne marzenie z ulicy – zakładam własną niezależną wytwórnię i zaczynam pisać historię 2115 jako labelu, nadal mogąc liczyć na wsparcie SBM, za co zawsze będę wdzięczny – poinformował raper.

– „Gonimy sny z ulicy” to hasło które towarzyszyło mi przez ostatnie sześć lat. W 2016 roku, kiedy podpisałem jako jeden z dwóch pierwszych artystów kontrakt z wytwórnią SB Maffija, jako dla jednego z największych fanów tej ekipy to było dla mnie spełnienie marzenia z ulicy. Nagrywanie w profesjonalnym studio to jest dla mnie spełnienie marzenia z ulicy. Granie koncertów dla dziesiątek tysięcy osób to jest dla mnie spełnienie marzenia z ulicy. Złote, platynowe i diamentowe płyty to jest dla mnie spełnienie marzenia z ulicy. To co dostałem od SBM, to coś czego nie dałaby mi żadna wytwórnia na świecie, bo to, co dostałem, stanowczo wykracza poza obowiązki jakiejkolwiek wytwórni, naszej relacji zawsze zdecydowanie bliżej niż do biznesowej było do rodzinnej. Mogłem liczyć na wsparcie, gdy miałem największą ch***ię, gdyby nie oni, to nie miałbym pojęcia, czym jest w ogóle Gucci, gdyby nie SBM to prawdopodobnie po prostu by mnie nie było w miejscu, w którym jestem – dodał.

SBM będzie wspierać 2115 Label

– Marzenie Borysa o założeniu własnej wytwórni cierpliwie czekało na realizację i dziś oficjalnie możemy powiedzieć, że ten moment nadszedł. Najbliższy czas to przede wszystkim bardzo dużo nowości muzycznych od całej ekipy, ale także proces formowania się nowej rzeczywistości zarówno dla 2115 jak i SBM który będziecie mogli obserwować etap po etapie. Jako SBM będziemy wspierać 2115 w tych procesach zza kulis, tak długo jak nasza pomoc będzie potrzebna – poinformowała wytwórnia SBM Label, do której należy Borys.

Kuqe wyda pierwszy album w nowym labelu?

Pierwsze wzmianki o wytwórni 2115 Label pojawiły się trzy lata temu. Wtedy też zapowiedziany został album Kuqe, który jako pierwszy zostanie wydany w nowym labelu. – To jest kwestia maksymalnie dwóch miesięcy. Nie pcham się nigdzie indziej, tylko zostaję w 2115. Robimy z tego poważny biznes na dużą skalę – informował w styczniu 2019 Kuqe.

W sobotę na kanale 2115 Gangu ma się ukazać coś nowego. Być może będzie to właśnie pierwszy singiel Kuqe z debiutanckiej płyty.

36 komentarzy
36 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
TYLKO Yp RZĄDZI NA gr
2 miesięcy temu

Mój kolega pracuje w fabryce na trzy zmiany – jest bardzo dobrym operatorem maszyny, a jako że produkcja nie wyrabia z zamówieniami, to robi 4 soboty i 2 niedziele w miesiącu a czasami zostaje też dłużej w tygodniu, dzięki czemu co miesiąc ma bardzo dużo pieniążków.

Moja koleżanka, która jest w jego wieku, ma trójkę dzieci i nie ma ani czasu, ani siły na pracę, przez co ma mało pieniążków. Gdyby umiała obsługiwać maszynę i mogła pracować od rana do wieczora, to też miałaby dużo pieniążków, ale nie może bo musi zajmować się dziećmi – jako że jest sama, to nawet gdyby chciała nie mogłaby pójść do pracy, bo kto odprowadzałby dzieci do żłobków i przedszkoli, albo kto robiłby zakupy czy gotował dla nich obiady? Właśnie.

Dlatego kolega powinien podzielić się pieniędzmi z koleżanką – bo on może dużo zarobić, a ona nie dostała od życia takiej szansy. Poza tym dzieci są ważniejsze niż praca w fabryce, bo fabryka w końcu padnie a dzieci po nas zostaną.

To oczywiście sarkazm,

TYLKO Yp RZĄDZI NA gr
2 miesięcy temu

To oczywiście sarkazm, ale nie brakuje w tym kraju ameb myślących w ten sposób. Jak ktoś ma ochotę niech wrzuci to na forum madek, patusów i innych zasiłkowców – pewnie będzie miał owacje na stojąco w komentarzach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cwel spod bramy
2 miesięcy temu

Ty KURWO. ZAJEBANA. ZASRANA. nawet nie zdajesz sobie przez co przechodzi matka wychowując sama trójkę dzieci i przez jakie trudności przechodzi. NAM SIĘ PO PROSTU NALEŻY ZA TEN WYSIŁEK. Kurwo !!!!!111111

BEKA Z DEBILA SKURWYSYNA JEBANEGO
2 miesięcy temu

XDDD
DOBRY BAIT

Młody pszczelarz
2 miesięcy temu

Gosc ktory się skarży na ataki paniki i zszarganą psychikę po czym gra koncert dla armi nastolatków, spalając sie emocjonalnie na scenie przy decybelach które niszczą słuch i smażą mózg…. Pominę fakt ze średnia wieku jego fanów to 14 lat. Jak on ma czelność dalej dukać te rymowanki które są jak nowotwór w tkance młodzieży….

Big Krowa
2 miesięcy temu

Z jakiej ulicy, co on bredzi haha

Kraty na oknach
1 miesiąc temu
Reply to  Big Krowa

Sezamkowej

Naczelnik Barszczyk
2 miesięcy temu

„– Dzisiaj spełniam kolejne marzenie z ulicy”.

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

A pamiętasz jak przed Dicksonami69 spierdalałeś w bagażniku?

Ulycznik w mordę jebany. Poziom mitomaństwa porównywalny z tym zjebem sentino.

Naczelnik Barszczyk
2 miesięcy temu

Nagłówek powinien brzmieć: „Mam pomysł na otwarcie burdelu – jego nazwą będzie – OJCOWIZNA 2115 GENG”.

Ty gruba kurwo bagażnikowa. Mela na ryja i kopa na pizdę.

ore ore wyjebane mam zakole
2 miesięcy temu

zacznij pisac diete spaslaku

pusia
1 miesiąc temu

na te fotografie Bedoesa na Glam Rap walilam konia okolo 12 razy juz mi sie to nudzi ,zmiencie fotografie jak stoi w kozuchu i udaje zabijake bo mam dosyc

Prawda i gówno prawda
2 miesięcy temu

Teraz kurwa może śmiało mówić że ten sbm upadać będzie i koniec końców nikt już nie będzie mieszał dzieciakom w głowach na wielką skalę będą chwytać się teraz brzytwy i będą szukać jeszcze większych dziwolągów ale to będzie tylko na chwilę 😉

Białas
2 miesięcy temu

Bedi wruc dlaczego ty mnie to robisz

2pac Nigga z ZUS - 666 sBiG NFF GHAH 997 112
2 miesięcy temu
2pac Nigga z ZUS - 666 sBiG NFF GHAH 997 112
2 miesięcy temu
2pac Nigga z ZUS - 666 sBiG NFF GHAH 997 112
1 miesiąc temu

Pizza musi być!

chuj
1 miesiąc temu

gruby blazen

2pac Nigga z ZUS - 666 sBiG NFF GHAH 997 112
1 miesiąc temu

Zdrowe dzieci płodźcie oraz je wychowujcie! Skandale to fakty! Nieogłaszamy alarmu! Uwaga!

2pac Nigga z ZUS - 666 sBiG NFF GHAH 997 112
1 miesiąc temu

Śmiej się z nami do rozpuku! To jest depresji wszystko warte 666!

2pac Nigga z ZUS - 666 sBiG NFF GHAH 997 112
1 miesiąc temu

Śmiej się z nami do rozpuku! To jest depresji wszystko warte 666! Showbiznes internetowy! Kabaret od SLD na SLD! Jest się z czego śmiać (ze śpierci punków). TVP versus TVP p2p 666 psychopath bez hajsu z internetu! Rap and diss 997! LSD! Heroina! Mak! Koalicjie i partie oraz sojusze katolickich serc troskliwych 666! 1912! Jesteśmy sojuszem ludzkich serc z eMule!

Qtaz
1 miesiąc temu

Poznać markę Gucci to miara sukcesu życiowego. Ja pierdolę.

BEKA Z DEBILA
2 miesięcy temu

6×6=?

2pac Nigga z ZUS - 666 sBiG NFF GHAH 997 112
2 miesięcy temu
Z ROKU NA ROK CORAZ GORZEJ
2 miesięcy temu

Niezależną wytwórnię hehe…

Midas
1 miesiąc temu

Nie zesraj sie leszczu barowy

Monokuma
1 miesiąc temu

Ukraiński nacjonalista haha

Cyganskakurewka
1 miesiąc temu

A czymże takim jest Gucci? Ale dał przykład zjeb, zamiast jakiegoś artysty to firmy od szmat.

penismurzyna
1 miesiąc temu

Gejdoes: „Zaczynam ssać 2115 afroamerykańskich penisów”

Polak scientist 666
1 miesiąc temu

Popek! Popek! Popek! Popek! Popek! Popek!

ZGORZKNIAŁY STARSZY PAN
1 miesiąc temu

Bedopies

Popularne