Sprawdź nas też tutaj

News

Bedoes zagrał w filharmonii

Vlog z finału trasy KPM.

Opublikowany

 

Bedoes / fot, materiały prasowe

Bedoes odnosi sukces za sukcesem. Jego drugi album, wydany wspólnie z Kubim Producentem „Kwiat Polskiej Młodzieży”, uzyskał status platynowej płyty w niecałe 4 miesiące od premiery. Raper odebrał wyróżnienie w swoim rodzinnym mieście, Bydgoszczy, gdzie 30 marca zagrał przed publicznością zgromadzoną w Filharmonii Pomorskiej. Na kanale SBM Label jest już dostępny vlog z tego wydarzenia.

800 osób na dwugodzinnym show

Trasa „Kwiatu Polskiej Młodzieży” okazała się dużym sukcesem organizacyjnym. Dwadzieścia koncertów zgromadziło blisko 15 tysięcy ludzi, a w niektórych miastach zainteresowanie było tak duże, że artyści grali dwa koncerty jednego wieczoru. Na miejsce koncertu finałowego wybrana została Filharmonia Pomorska w Bydgoszczy – jedno z najważniejszych miejsc na mapie polskiej muzyki poważnej.

800 osób obejrzało prawie dwugodzinne show, w trakcie którego wręczone zostały platynowe płyty za albumy „Kwiat Polskiej Młodzieży” i „Aby Śmierć Miała Znaczenie” – debiutancki krążek duetu. Kto nie miał okazji zobaczyć tego występu na żywo, może obejrzeć vlog, który znajduje się na kanale SBM Label.

Czas na Torwar

To nie koniec dużych rzeczy w wykonaniu Bedoesa. Już 27 kwietnia raper wystąpi na warszawskim Torwarze. Wraz z nim na scenie pojawią się goście specjalni, a całe wydarzenie poprzedzi SBM Space w lokalu miejsce, gdzie fani artysty będą mogli zobaczyć na żywo wystawę prac artystów związanych z SBM Label i kupić pierwsze rzeczy z kolejnego dropu marki SBM Esthetic. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

 
14 komentarzy

14
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Enumauelio Ojajebje Van Der Vorthe

Chyba kurwa na cymbałkach w przedstawieniu Kubuś Puchatek i Przyjaciele.

Odb

Bedoes zagrał na harmonii

ProfesorNauk

Albo raczej na czyim klarnecie czy tam innej fujarce. Nie no Wentyl jest jaki jest ale za kawałek z Taco „Chłopaki nie płaczą” props

Mikusero

I DOSTAŁ SOLIDO! solidne manto od dixonów, mosiężna spinka:
https://www.youtube.com/watch?v=-M-JzL0tznQ
i co teraz? opadła koparka?

Analny

Bedoes zagrał w analharmonii

nozz

To jest jebana lewacka profanacja opery, jak mozna wpuszczac takie bydlo na scene!

Kaszysz

Opera to nie jest miejsce do grania koncertów o takiej tematyce. Wypierdalaj na brudstock

Jasiu oliwa

Kurwa zaczarowanego fleta zagrał na puzonie bialasa.

WAMPIRZGÓR

Opera niegdys miejsce gdzie na scene wychodzili ludzie o niesamowitych skalach glosu z kilkoma okrawami dzis w 2019 na deskach opery wystepuje jakis gimbus BIEDOPIES którego jedyna zaleta jest rura w dupie od odkurzacza imitujaca AUTOTUNE i ten tekst: JEZU CHRYSTE KUBI!!!! No taka ale rapy takie popularne teraz byle by przyciagnac dzieci internetu aby zobaczyli swojego idola!

szfajceneger

ciekawe od kogo tym razem podpierdolili muzyczkę xD

pozdro z fartem
Nah

Boooze znowu ten bedopies

Pjoter80

O w morde, bekstritbojsi buhahah

Jeremi GMD

Pedoes zagral w pedofilharmonii

Popularne