Sprawdź nas też tutaj

News

Bedoes znika z mediów

„Nie mogę cały czas się uśmiechać i udawać”.

Opublikowany

 

Bedoes / fot. maksymrudnik

Pracujący obecnie nad nową płytą Bedoes poinformował dzisiaj swoich słuchaczy, że zamierza na jakiś czas odciąć się od social mediów. Raper wyjaśnił powody takiej decyzji i zapowiedział jednocześnie premierę kolejnego wspólnego kawałka z braćmi Golec.

Bedoes rzuca wszystkie siły na trzecią solową płytę

Od niedawna wiemy, że trzecia solowa płyta Bedoesa zostanie wyprodukowana przez Lanka. To właśnie nad tym projektem raper chce się teraz skupić stu procentach. – Nie jest to żadna akcja promocyjna, po prostu nie mogę cały czas uśmiechać się i udawać, że wszystko jest w porządku. A nie chcę użalać się nad sobą przed wami. Skupiam się teraz na płycie i tworzeniu muzyki – przekazał artysta za pośrednictwem Instagramu. – Jesteście Wy – moi słuchacze, jednym z głównych powodów, dla których żyję. Doceniam Wasze wsparcie i jestem wdzięczny. Opowiem Wam o wszystkim w muzyce już niedługo – dodał.

Na koniec dowiedzieliśmy się, że Bedoes wróci do słuchaczy dopiero z konkretnymi informacjami. Przypomnijmy, że już jutro, 29 maja odbędzie się premiera wspólnego utworu Bedoesa i Golec uOrkistry „Górą Ty” na bicie Gromee.

 
17 komentarzy

17
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Belmondo Informator

Podobno podczas nagrywania Golce go tak wybolcowali w odbyt, że teraz Bedi musi mieć zabieg szycia odbytu w szpitalu, a później rehabilitacja w sanatorium. I po co ci było wdawać się w interesy z tymi zwyrolami-góralami? Oni ciupagami już niejednego przecwelowali, nie mają litości.

MajkiMajk56

Belmondo to cwel

Mosiek Kaczyński

Taki kozak..”biały i młody”…co teraz benzodiazepinka? Może udajesz jak koleżanka Solaris? Pewnie chodzi o hajs. Potężni bracia z Milówki nie wybaczają. Musisz wrócić do majzy i skończyć gimnazjum czy tam podstawówę

Tede

Świetnie niech wypierdala również z hip-hopu

Kaszysz

Już od dawna go tam nie ma

Jurij Owsienko

Ty też tedzik pedzik wypierdalaj discopolowcu!

Pokliik

XDDDDD on jest jakiś przyjebany czy o chuj chodzi? Tutaj biały i młody, tutaj każe wszystkim robić lachę, tutaj spierdala w bagażniku, tutaj użala się nad sobą jaki to on był biedny bo chcieli mu za tą niewyparzoną gębę w nią zajebać, a teraz zgrywa jakieś atencyjnego emozjeba… Nie wiem bedi, tak poważnie może Ty powinieneś leczyć się psychiatrycznie albo coś, bo mi to wygląda na początki schizofrenii, albo bipolaryzm co najmniej…

EJ TY KOLO

ON CHUJ JEST DUBIEGUNOWY W CHUJ AHAHAHHAHAH

Paul

zniknij z mediow i nie wracaj laku 🙂

Serio

No nareszcie nie będę musiał oglądac jego parszywej mordy

Analny

„Nie mogę cały anal się uśmiechać i udawać”.

chuj

ja pierdole jaki ty jesteś kurwa nieśmieszny

huj

tata wybolcuj mnie

głos rozsądku

Twoja stara jest niesmieszna

Ruspect

Zniknij ze sceny pseudo raperze

Popularne