Sprawdź nas też tutaj

News

Bedoes: „Życie nie kończy się na piciu piwa na ławce”

Raper z kolejnym przekazem do fanów.

Opublikowany

 

fot. Magdalena Wdziękowska

Bedoes pracuje obecnie nad nową płytą, którą nagrywa wspólnie z Lankiem. W oczekiwaniu na trzeci solowy album rapera, dzieli się on ze słuchaczami krótką refleksją na temat życia.

Poniżej pełny komentarz Bedoesa.

„Stoję właśnie w korku i chciałbym Wam coś napisać. Jestem wdzięczny za wszystko. Nie chcę nikomu na siłę wrzucać Boga w życie, aczkolwiek rzeczy, które się mi wydarzyły, droga którą przeszedłem (i cały czas przechodzę) i to, że teraz jestem tu gdzie jestem są dla mnie osobistym dowodem na to, że Bóg nade mną czuwa. Mam szacunek do ludzi bez względu na ich wiarę czy jej brak, aczkolwiek chciałbym abyście wszyscy pamiętali, że z najgorszego gówna można wyjść. Życie czasami układa chujowe scenariusze. Ja myślałem gdy byłem młodszy, że istnieje tylko moje osiedle i marzyłem o tym, żeby kiedyś uzbierać tysiąc złotych – wśród Was są ludzie, którzy nawet teraz przechodzą taką sytuację życiową, więc pamiętajcie, że po pierwsze, mimo, że brzmi to trywialnie – nie ma rzeczy niemożliwych, a po drugie bądźcie dla siebie mili i szanujcie się wzajemnie, bo nigdy nie wiecie przez co przechodzi druga osoba.”

„Ten post to trochę miszmasz, ale wynika to z tego, że mam Wam bardzo dużo do przekazania i chciałbym korzystać z tej „sławy” tak, żebyście wynieśli z tego coś więcej. Czasami brzmię jak coach, albo po prostu żenująco i wiem, że znajdą się ludzie, którzy mają mnie za gościa, któremu chodzi tylko o pieniądze i uważa to, co piszę za kompletne pierdolenie, ale ja naprawdę to robię, naprawdę tu jestem, naprawdę jeżdżę po świecie i gram koncerty i dlatego chciałbym Was uświadamiać, żebyście gonili te jebane marzenia i je łapali, bo od tego jest życie. Proszę, korzystajcie z tego jebanego życia i z tego wszystkiego co oferuje nam świat – życie nie kończy się na siedzeniu na ławce i piciu piwa.”

Wyświetl ten post na Instagramie.

Stoję właśnie w korku i chciałbym Wam coś napisać. Jestem wdzięczny za wszystko. Nie chcę nikomu na siłę wrzucać Boga w życie, aczkolwiek rzeczy które się mi wydarzyły, droga którą przeszedłem (i cały czas przechodzę) i to, że teraz jestem tu gdzie jestem są dla mnie osobistym dowodem na to, że Bóg nade mną czuwa. Mam szacunek do ludzi bez względu na ich wiarę czy jej brak, aczkolwiek chciałbym abyście wszyscy pamiętali, że z najgorszego gówna można wyjść. Życie czasami układa chujowe scenariusze. Ja myślałem gdy byłem młodszy, że istnieje tylko moje osiedle i marzyłem o tym, żeby kiedyś uzbierać tysiąc złotych – wśród Was są ludzie którzy nawet teraz przechodzą taką sytuację życiową, więc pamiętajcie, że po pierwsze, mimo, że brzmi to trywialnie – nie ma rzeczy niemożliwych a po drugie bądźcie dla siebie mili i szanujcie się wzajemnie bo nigdy nie wiecie przez co przechodzi druga osoba. Ten post to trochę miszmasz ale wynika to z tego, że mam Wam bardzo dużo do przekazania i chciałbym korzystać z tej „sławy” tak, żebyście wynieśli z tego coś więcej. Czasami brzmię jak coach, albo po prostu żenująco i wiem, że znajdą się ludzie którzy mają mnie za gościa któremu chodzi tylko o pieniądze i uważa to co piszę za kompletne pierdolenie ale ja naprawdę to robię, naprawdę tu jestem, naprawdę jeżdżę po świecie i gram koncerty i dlatego chciałbym Was uświadamiać żebyście gonili te jebane marzenia i je łapali bo od tego jest życie. Proszę, korzystajcie z tego jebanego życia i z tego wszystkiego co oferuje nam świat – życie nie kończy się na siedzeniu na ławce i piciu piwa. 2115. fot. @magdalenawdziekowska

Post udostępniony przez @ bedoes2115

 
26 komentarzy

26
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Z czym do ludzi ?

Ale on pierdoli, juz nawet nie czytam tego jego pierdolenia bo nigdy nie czytalem. Nie idz na ta jebana lawke nie pij tego piwa i zamknij morde, ja tam chodze bo to lubie i nikt mi nie bedzie pierdolil czy to zle czy to dobre. Pewnie nawet nie chodzil bo by go wyjebali za to pierdolenie .

BLACH KAMORA

LEPIEJ KURWIU NAPISZ CZEMU BLACHA DOSTAŁ W PIZDĘ I DLACZEGO POSZEDŁ Z TYM NA KOMENDĘ

Nncavva

Kiedy dostal w pizde? Pucuj sie

halun

to wszystkie rapery to sa chuje do szczenia fake na fake’u konfidenci i pizdy jebane co sie zaslaniaja kolezkami tylko i wylacznie jebane polski rap
https://www.youtube.com/watch?v=wECZVI_jiq4

Hwdp

O ty szmaciarzu niemcu pierdolony

Handziak

Jebac tego gimbograjka. Kolejny pseudointeligent i filozof

Wkurzony chui

Znalazł się kurwa ekspert jebany

Stefek

Czyli wszyscy nie z SB mafja robią faje, a teraz nagle Nelson Mandela. Co kurwa lubię ogladać te poruszające sromem przemiany. To faktycznie cud że gość zrobił karierę po filmikach z wciąganiem mąki.

noflow

do szkoły matole zajebany. Naprawde słuchacie tego co ma do powiedzenia ten półgłówek, który nie dał rady kurwa skońćzyć w dzisiejszych czasach żadnej szkoły średniej? No to kurwa macie idola, imbecyla. Ja pierdole. Won głupcze, nie masz nic do powiedzenie, tylko głupsi od ciebie cie słuchają kretynie.

true

niewiem jakim trzeba być kretynem, baranem, debilem, półgłówkiem, cymbałem, idiotą, trzynachą, pojebem i inwalidą umysłowym, żeby średniej nie skończyć. To już jest kurwa intelektualne dno, a nawet depresja. Jebać debila

Gandalf

Pierdoli jak potuczony. Widocznie od lizania siurka białasa poprzewracalo mu się pod czapką

YOLO

JEBANY ALE ODKRYWCA… NICZYM KOLUMB

MOCNO WKURWIONY W HUJ HUJ

Klasycznie jebać kurwe profesorka

Pjoter80

O kurwa jaki dziad. Widzialem dzisiaj klip Zenka i tam jest klasa, a ten tu wyglada jak bezdomny.

Odb

Życie bedopiesa skończyło się przy piwie na ławce

Spermiorz

Bedopies co to jest, zwykły jakiś leszcz

Woyt

Ludzie co Wy piszecie w tych komentarzach!!
Jak można siać tyle nienawiści do chłopaka co tworzy muzę i sika za nim połowa polskiej młodzieży. Szanujmy sie nawzajem.
Jeśli nic w życiu nie potraficie osiągnąć to nie zabierajcie głosu na forach.
Plujecie tylko żółcią, to jakiś dramat.

JayZ

Tau z pederastami nie nagrywa

Pedozjeb

Ile jest 6*6?TO JEST NAJGORSZE…

Traktorzysta

kołcz dafuk

SmoczyHuj

Znajdzie się jakiś ciepły misio fisio z okolic WWA na dziś wieczór

Wasz ziom

Z chęcią wpadnę.. Chujem w twoją dupke!

ProfesoorNauk

Będę i ja wezmę pługi analne

#JEBAĆ

MEDIUM

jarek z chlopakow do wziecia. ale czego łuczysz?

Niby nie kończy się na tym ale bez ptaka między pośladkami nic nie ma sensu. Kto się zgadza ręka do góry oprócz tego debila luczjano co się śmiał z czyjejś śmierci.

SYN TEDEGO

Dokładnie tak mój ciepły przyjacielu

Popularne