News
Belmondo na strzelnicy i pierogach lwowskich
Nowy odcinek vloga.

Młody G kontynuuje serią vlogową. Tym razem możemy go zobaczyć jak uczy się strzelać na strzelnicy oraz odwiedza knajpę z pierogami lwowskimi.
Odcinek dopiero co pojawił się na kanale Belmondziaka jednak nagrywany był kilka miesięcy temu. Możemy w nim zobaczyć, jak raper zamawia pierogi również dla swojej babci, która zmarła 21 marca w wieku 84 lat. Pod koniec vloga raper umieścił tablicę upamiętniającą Babcię Wiosnę.

-
News2 dni temu
Co słychać u Wujka Samo Zło? „Sprzedaje na ulicy książki, by opłacić rachunki”
-
News4 dni temu
Grande odpowiada Kacprowi HTA: „Gangsta udaje ofiarę”
-
News4 dni temu
Mata po drogim preorderze sprzedaje bluzy za 555 zł
-
News2 dni temu
Drogie bluzy Maty krytykuje też Peja
-
teledysk3 dni temu
OKI: „Odrzuciłem coś za milion jak Quebo i Peja”
-
News22 godziny temu
GSP odciął się od Petera Gang PP. „Papiery są na niego”
-
News2 dni temu
VNM z ważnym komunikatem, który może dotyczyć każdego z nas
-
News3 dni temu
Tede jest wdzięczny Peji, który mówił o nim, że nie jest człowiekiem
Belmondo w wannie u rafalali
niezła była za młodu ta jego babcia, widać po kim belmondo odziedziczył urodę (+ po matce waginie pipannie)
Też nalykaly się kielbach bez chrzanu .
jak ty czytasz kabale belmondziak i jestes wykrzywiony gay boy
Nie róbcie protestów bo moja mama ma stacje i w związku z 'kryzysem w branży’ jej obroty wzrosły o 300% w tym roku, pozdrawiam, nie protestujcie, dajcie uczciwie zarobić 🙂
Ale w branży porno?
Eleonora lepiła pierogi Rafalala degustuje a aktorek płacze w poduszkę. Stara miłość nie rdzewieje Nie odkurzaj po 22.00 Belmondo bo będzie mandat.
Idealne miejsce na samobója, szkoda że sie nie udało
Yeah! BANG BANG BANG prosto z truskawy transa w środek dvpy gangsta rapsa
Tez mam bekę z niego ale niech kto jest bez grzechu pierwszy rzuci kamień (wszyscy rzuca hehe)
Dostanie broń i będzie bronić gejów i lesbijki na osiedlu. Strażnik Tytus.
Do pedenoweli z tym zakłamanym dziwakiem
Amatorszczyzna na rowerze elektrycznym, 150zl dniówki to mega mało biorąc pod uwagę, że na spokojnie idzie w Krakowie na samym Uberze zarobić 1600 tygodniowo No chyba, że zima wtedy miesięcznie wychodzi 9-11k miesiecznie. Sam jeździłem tylko, że na rowerze szosowym ponieważ uważam że rower elektryczny jest dla osób niepełnosprawnych a jeśli osoba pełnosprawna używa roweru elektrycznego to jest po prostu lamusem.
Jestem aż w szoku jak mało zarabia się jeżdżąc na rowerze elektrycznym, a do tego trzeba ten syf ładować. Powodzenia
SZKODA ŻE SE W ŁEB NIE STRZELIŁEŚ BEZBEKU