Sprawdź nas też tutaj

News

Berson dziewiątym Młodym Wilkiem Popkillera 8

Rapowy czołg.

Opublikowany

 

Rapowy czołg z charakterem jak Gattuso. Potężny wokal, charyzma, świeży głos warszawskiej ulicy i przykład na to, jak zgrabnie przenieść drillowe brzmienia w polskie warunki. Berson kolejnym Młodym Wilkiem!

Berson (’96) – „Palę se topa jak Żelbeton Solo” – tę linijkę Frostiego o tegorocznym Młodym Wilku z numeru „Nic za darmo”, i nie tylko, zna każdy fan warszawskiej ekipy SP ZOO. Berson to reprezentant Warszawy i członek Def Jam Recordings Poland. Jego zeszłoroczna współpraca z Atutowym zaowocowała serią różnorodnych singli spiętych potem w EP-kę „Żelbet”. W tym roku raper szykuje solowy, legalny debiut „ŻELBETON SOLO”.

Charyzma – pierwsze słowo, jakie kojarzy się z rapem Bersona, czyli cecha, której nie może zabraknąć żadnemu porządnemu MC. Raper pierwsze kroki stawiał na kanale SP ZOO 6 lat temu jeszcze pod ksywką Don Beron. Na swoim koncie ma dwa nielegale „JOSEF” i „BOBON”, a większy rozgłos uzyskał wraz featuringiem u Kaza Bałagane na „Polsce Gotówkowej” i podpisaniem kontraktu w Def Jamie. Późniejsza współpraca z Atutowym okazała się strzałem w dziesiątkę. Bery pokazał, że potrafi się pokazać na każdym podkładzie, a nawet na nowych brzmieniach nie traci klasycznego pazura i sznytu.

Wystarczy odpalić sobie drillowego „Gattuso” czy nostalgiczny „Plan”, by przekonać się, że reprezentant Def Jamu ma spory potencjał. Mocny wokal i prosty, ale dobitny styl sprawiają, że Berson sunie po uk-drillowych bitach jak czołg, pokazując jak przenieść modne uliczne brzmienia w nasze warunki.

Aż do 9 marca będziemy poznawać kolejnych uczestników akcji, codziennie o godzinie 17:00, wcześniej na kanałach Popkillera znajdować będą się podpowiedzi i tropy. Limitowany preorder albumu znajdziecie na defjam.pl/popkiller-mlode-wilki

 
12 komentarzy
12 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
uami guffka
10 miesięcy temu

https://www.youtube.com/watch?v=d6h50uEQD6U

prawie codziennie swieza dawka najchujowszego rapu jaki miales tylko nieprzyjemnosc sluchac,smiech po pachy,pelne nachy,zapraszam kazdego kto ma uszy wolne od kutasow,pozdrawiam !!!

WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ
10 miesięcy temu

BERY DOBRY GOŚĆ TYLKO NA CHUJ W TYCH WILKACH Z TYMI KASZTANAMI GARBATYMI BĘDZIE KAWAŁEK ROBIŁ

grx
10 miesięcy temu

chyba ciebie pojebalo. skoro tak mowisz to albo jestes przećpanym łbem z zerwanym gwintem i nie masz pierdolonego mózgu albo po prostu masz 12 lat

WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ
10 miesięcy temu
Reply to  grx

MOŻESZ MI MOJA BRUDNĄ TRUSKAWE PO 8H PRACY OBLIZAĆ MAŁY ŚMIECIU A NIE PISAĆ JAKIEŚ FARMAZONY. ZERWANY GWINT MA TWOJA SIORA KTÓREJ SZCZAM NA RYJ

kozojebca
10 miesięcy temu

dobry chyba w sapaniu na bicie i pierdoleniu tego samego co wers

Odb
10 miesięcy temu

Transon dziewiątym Młodym Tranzolem Popanalera 8

Magister pigularzu
10 miesięcy temu

Najgorsza edycja młodych ,,wilków” w historii.

tede.flac
10 miesięcy temu

to zawsze było jebane ścierwo, więc się nie podniecaj kukoldzie

Magister pigularzu
10 miesięcy temu
Reply to  tede.flac

Wszystkie edycje były słabe, ale ta jest po prostu najgorsza, więc się nie spinaj incelu.

kozojebca
10 miesięcy temu

typ się ledwo bitów trzyma, 3/4 jego tekstów to „czołg”, „żelbeton solo”, „pale zioło”, „żelbeton solo” „rucham frostiego”, „żelbeton solo”, „robie sos”, „żelbeton solo”
brzmi jak nieudany patus ubrany w lumpie a nawija o gangsterce

lindax(@lindax)
10 miesięcy temu

Dzień. Najlepszy serwis dla szukających dziewczyn do seksu http://relax24.club

Alham(@alham)
10 miesięcy temu

Moga to byc najlepsze młode wilki !

Popularne