Sprawdź nas też tutaj

News

Berson dziewiątym Młodym Wilkiem Popkillera 8

Rapowy czołg.

Opublikowany

 

Rapowy czołg z charakterem jak Gattuso. Potężny wokal, charyzma, świeży głos warszawskiej ulicy i przykład na to, jak zgrabnie przenieść drillowe brzmienia w polskie warunki. Berson kolejnym Młodym Wilkiem!

Berson (’96) – „Palę se topa jak Żelbeton Solo” – tę linijkę Frostiego o tegorocznym Młodym Wilku z numeru „Nic za darmo”, i nie tylko, zna każdy fan warszawskiej ekipy SP ZOO. Berson to reprezentant Warszawy i członek Def Jam Recordings Poland. Jego zeszłoroczna współpraca z Atutowym zaowocowała serią różnorodnych singli spiętych potem w EP-kę „Żelbet”. W tym roku raper szykuje solowy, legalny debiut „ŻELBETON SOLO”.

Charyzma – pierwsze słowo, jakie kojarzy się z rapem Bersona, czyli cecha, której nie może zabraknąć żadnemu porządnemu MC. Raper pierwsze kroki stawiał na kanale SP ZOO 6 lat temu jeszcze pod ksywką Don Beron. Na swoim koncie ma dwa nielegale „JOSEF” i „BOBON”, a większy rozgłos uzyskał wraz featuringiem u Kaza Bałagane na „Polsce Gotówkowej” i podpisaniem kontraktu w Def Jamie. Późniejsza współpraca z Atutowym okazała się strzałem w dziesiątkę. Bery pokazał, że potrafi się pokazać na każdym podkładzie, a nawet na nowych brzmieniach nie traci klasycznego pazura i sznytu.Wystarczy odpalić sobie drillowego „Gattuso” czy nostalgiczny „Plan”, by przekonać się, że reprezentant Def Jamu ma spory potencjał. Mocny wokal i prosty, ale dobitny styl sprawiają, że Berson sunie po uk-drillowych bitach jak czołg, pokazując jak przenieść modne uliczne brzmienia w nasze warunki.

Aż do 9 marca będziemy poznawać kolejnych uczestników akcji, codziennie o godzinie 17:00, wcześniej na kanałach Popkillera znajdować będą się podpowiedzi i tropy. Limitowany preorder albumu znajdziecie na defjam.pl/popkiller-mlode-wilki12 komentarzy
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
uami guffka
1 rok temu

https://www.youtube.com/watch?v=d6h50uEQD6U

prawie codziennie swieza dawka najchujowszego rapu jaki miales tylko nieprzyjemnosc sluchac,smiech po pachy,pelne nachy,zapraszam kazdego kto ma uszy wolne od kutasow,pozdrawiam !!!

WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ
1 rok temu

BERY DOBRY GOŚĆ TYLKO NA CHUJ W TYCH WILKACH Z TYMI KASZTANAMI GARBATYMI BĘDZIE KAWAŁEK ROBIŁ

grx
1 rok temu

chyba ciebie pojebalo. skoro tak mowisz to albo jestes przećpanym łbem z zerwanym gwintem i nie masz pierdolonego mózgu albo po prostu masz 12 lat

WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ
1 rok temu
Reply to  grx

MOŻESZ MI MOJA BRUDNĄ TRUSKAWE PO 8H PRACY OBLIZAĆ MAŁY ŚMIECIU A NIE PISAĆ JAKIEŚ FARMAZONY. ZERWANY GWINT MA TWOJA SIORA KTÓREJ SZCZAM NA RYJ

kozojebca
1 rok temu

dobry chyba w sapaniu na bicie i pierdoleniu tego samego co wers

Odb
1 rok temu

Transon dziewiątym Młodym Tranzolem Popanalera 8

Magister pigularzu
1 rok temu

Najgorsza edycja młodych ,,wilków” w historii.

tede.flac
1 rok temu

to zawsze było jebane ścierwo, więc się nie podniecaj kukoldzie

Magister pigularzu
1 rok temu
Reply to  tede.flac

Wszystkie edycje były słabe, ale ta jest po prostu najgorsza, więc się nie spinaj incelu.

kozojebca
1 rok temu

typ się ledwo bitów trzyma, 3/4 jego tekstów to „czołg”, „żelbeton solo”, „pale zioło”, „żelbeton solo” „rucham frostiego”, „żelbeton solo”, „robie sos”, „żelbeton solo”
brzmi jak nieudany patus ubrany w lumpie a nawija o gangsterce

lindax
1 rok temu

Dzień. Najlepszy serwis dla szukających dziewczyn do seksu http://relax24.club

Alham
1 rok temu

Moga to byc najlepsze młode wilki !

Popularne