Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Pierwszy legalny album Beteo – „Nowy Pop” trafił na rynek blisko 1,5 miesiąca temu. Dziś na kanał SBM Label trafił kolejny klip promujący album – „Meow” z ReTo.

Zamów album: Beteo – „Nowy Pop”

Stylistyczna mieszanka dwóch newschoolowych flow w numerze łączy się z przebojową melodią w refrenie. Za surowy, czarno-biały teledysk do kawałka odpowiada ekipa ToMaSens. „Meow” to piąty kawałek z płyty, który doczekał się teledysku, a wcześniej ukazały się również znajdujące się na „Nowy Rap EP” single „Złoty sikor, złoty wisior” oraz „Buziaki mama”.

 
11 komentarzy

11
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Xa za

W 2004 zwykło się to nazywać hip hopolo, w 2018 jest to nowy pop i wszystko jest ok. Co za pojebane czasy. Przeproscie Mezo, 1,8L Ascetoholixow i Jedkera wy kurwy jebane

cydży

a czego ojcowie reta sie dolaczyli na feat. czyli don donaszan i prince pener

xSzogunPL

Był wcześniej jeszcze album beteo nazywał się bejbi

JANusz PAWulon DWójA

A płyta pt. Bejbi to co kurwa była nielegalem? Co za dzbany piszą te artykuły. O ciągłych literówkach nawet nie wspomnę, kurwa beka z was. Nawet komentarze z instagrama raperów, które wystarczy skopiować mają błędy słowne w waszych artykuły.

massivewp

https://www.youtube.com/watch?v=AJeWEBZKiTY

Jak początki wyglądały w innych krajach? Dlaczego zdaniem bohaterów nagrania, forma wykonania jest często ważniejsza od samego tekstu? Które z walk z USA są ich ulubionymi? Czy wszyscy battlerzy dobrze freestyle’ują? 🙂 Sprawdźcie ten filmik!

Specjalne wydanie Massive Word Play!

Z okazji Mikołajków oddaję w wasze ręce przetłumaczony jeden z odcinków VERSUS: FRESH BLOOD 4. Możemy w nim zobaczyć jak Oxxxymiron – lider drużyny Gołębi, aby przedstawić swoim podopiecznym korzenie hip-hopu, tym razem zdecydował się zaprosić niemiecką gwiazdę battle rapu – Tierstara, znanego z organizacji takich battle-lig jak „Rap At Mittwoch” czy „TOPTIER TAKEOVER” (która miała przyjemność gościć Dizastera czy Pat Staya). Cała banda również oglądała wspólnie zachodnie battle dyskutując o istotności formy wykonania występu (performance) na rzecz samego tekstu, a także spróbowała swoich sił we freestyle’u pod klasyczne bity. Po obejrzeniu tego odcinka stwierdziłem, że musicie to zobaczyć. Miłego seansu!

(w opisie filmu znajdziecie również parę słów o tym, czym jest FRESH BLOOD)

Placzezarapem

Za mietka 190 props a ta piosnka to gowno do potegi entej.. Nie pozdrawiam

MIRAS X

Weekendowy relaksik https://www.youtube.com/watch?v=UNsSLrlsbhg ZDRAPKA projekt 144

rfff
Bozia

właśnie czegoś takiego potrzebaowałem

Bozia

Polecą minusy ale to naprawde dobry numer

dzban

niezly traczek panowie XDDD

Popularne