Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Beteo nie zarabia już 5 kół, a wydaje 100k i to z Żabsonem

Raper przerywa ciszę wydawniczą.

Opublikowany

 

Po wieloletniej przygodzie z SBM Label, Beteo zaliczył transfer do Warner Music i to właśnie w tej wytwórni ukaże się jego nowe wydawnictwo. Fani musieli czekać na nie niemal dwa lata, chociaż pierwszy singiel promujący nadchodzący album miał już premierę w sierpniu zeszłego roku. Co zatem w tym czasie przygotował dla słuchaczy Adrian?

„100K” to kolejny numer (po wspomnianym we wstępie „Blicky’m”, do którego dograł się Mata) zwiastujący piątą już płytę Świebodzinianina. Dograł się do niego Żabson, a ten duet dobrze znany jest wszystkim miłośnikom trapowego brzmienia. Razem z premierą klipu, zostały odsłonięte niektóre karty odnośnie innych gości, a także poznaliśmy okładkę i termin wypuszczenia krążką „FREE AGENT”.

Obok Beteo na trackach usłyszymy Waimę, Bambi, White’a 2115 oraz Młodego Westa. Obecność pierwszej dwójki nikogo nie powinna dziwić, patrząc na ostatnie ruchy rapera. Zdecydowanie należy on do przyjaciół Baila Ella Records. Wracając jednak do samego projektu – na pierwszy rzut oka wydaje się być bardzo krótki. Dostaniemy jedynie 8 numerów, a preorderowicze dwa bonusowe (z czego jeden to ten z młodym Matczakiem). Premiera zaplanowana jest na ostatni dzień maja.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

 
Kliknij i skomentuj
Subscribe
Powiadom o

teledysk

Kizo jest kierownikiem

Banger King powrócił.

Opublikowany

 

Przez

Kizo serwuje słuchaczom esencję swojego stylu – blichtr, humor i bezpośredniość. „Kierownik” to utwór, który pokazuje, że artysta nie zwalnia tempa i nadal dostarcza bangerów, na które czekają jego fani.

Tekst przepełniony jest charakterystycznym dla Kizownika luzem i pewnością siebie. W czarnych okularach nie widzi przeszkód, a rzeczywistość to dla niego plac budowy, na którym on jest niekwestionowanym kierownikiem.

Nowy singiel to także symboliczny moment otwarcia nowego etapu w karierze artysty. Jak napisał Kizo na swoim Instagramie: „Koniec czegoś pięknego i początek czegoś wielkiego”. Raper publicznie podziękował Bletce za wspólną trasę koncertową i cały projekt „PATOPOP” jednocześnie informując, że ich drogi artystyczne się rozchodzą.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

Fazi – z rapu do metalu. Weteran dołączył do nowego zespołu

Raper i jego nowa ekipa wydają płytę.

Opublikowany

 

Przez

fazi tassack

Fazi, weteran polskiej sceny rapowej, frontman Nagłego Ataku Spawacza próbuje swoich sił w metalu. Pod koniec ubiegłego roku Fazi ogłosił, że dołączył do poznańskiej kapeli Tassack i nagrywają wspólnie album.

Materiał utrzymany będzie w klimatach crossover thrash metalowych, na wzór takich grup jak Biohazard, D.R.I. czy Suicidal Tendencies. W sieci można usłyszeć już dwa single z tego projektu, utwór „Ekoterrorysta” i „Warkot”.

Zespół Tassack

To nie pierwsza styczność Faziego z Tassackiem, ekipy grały wspólną trasę koncertową z okazji 30 urodzin N.A.S. i 10 urodzin Tassacka. Również na muzycznej płaszczyźnie doszło już miedzy nimi do współpracy, ponieważ na ostatnim dotychczas krążku TSCK, Spawacze dograli feat. Mowa tu o utworze „Szajse Musik”.

Premiera wspólnej płyty Faziego i Tassacka pt. „Warkot” już 4 kwietnia. Wtedy też odbędzie się koncert premierowy w Warszawie. Lider N.A.S. twierdzi, że to będzie najlepsza polska płyta metalowa od czasu „Are you a Rebel?” Acid Drinkers.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

Oki ft. Sobel „Szary blok” – premiera wyczekiwanego numeru

„Nie widziałem nic po za nim, nie lubiłem go”.

Opublikowany

 

Przez

oki sobel szary blok

O północy w serwisach streamingowych pojawił się się „Szary blok”, czyli wyczekiwany numer Okiego z udziałem Sobla, który znamy z koncertów.

Kawałek „Szary blok” był prezentowany podczas koncertów. Po wielu snippetach, nagranie w końcu trafiło do sieci. W nocy z niedzieli na poniedziałek odbyła się jego oficjalna premiera na Spotify i w innych serwisach streamingowych.

Szary blok, szary blok
Nie widziałem nic po za nim, nie lubiłem go
Chciałem stąd uciec, ale dokąd?
Dzisiaj wiem, najlepiej byłoby znów wrócić do…
– nawija w refrenie Sobel.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

Penx „Bragger 8” – finałowa podróż reprezentanta Patokalipsy

„Zróbmy burzę mózgów, a ty mów mi Flash Gordon”.

Opublikowany

 

Przez

„Przewrócone Osiem” to finał oraz wymowna interpretacja podróży rozpoczętej w poprzednich czterech rozdziałach projektu Penxa „Disstrickt”, gdzie zła strona mocy prowadzi dobrą przez sinusoidę życia i śmierci.

Utwór pełen introspekcji, refleksji nad tożsamością, wyborami i poszukiwaną prawdą. Instrukcja trasy znajduje się w trzeciej części kawałka. To opowieść o trudach drogi ku wewnętrznej przemianie. Tutaj wszystko się zaczęło i wszystko pozornie się kończy – bo przecież koniec nie istnieje.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

KoNe o pokoleniu „02” – mocna, oldschoolowa pozycja od 22-latka

„Pokolenie 02, jeszcze brzemię matki i ojca”.

Opublikowany

 

Podkarpacki raper KoNe wraca w tym roku z nową muzyką. Pierwszą propozycją otwierającą 2025 jest numer „02”.

KoNe wspomina o pokoleniu urodzonym po 2000 roku. Na swoim przykładzie pokazuje, na czym się wychował i wspomina czasy dzieciństwa.

– Pierwsze rapowe nagrywki pokazał mi kuzyn, kiedy miałem 7 lat. Swoją twórczość publikuję od 4 lat, a pierwsze teksty pisałem w wieku 11 lat. Na ten rok planuję rozruszać swój kanał wieloma nowymi utworami – komentuje KoNe.

Za oldschoolowy podkład odpowiada lucasajpg, a za mix i master hugizrecords.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

Rufuz „Lewangoalski” – w hołdzie dla Roberta Lewandowskiego

„Przyleciałem wczoraj prosto z Polski, wygrać życie jak Lewandowski”.

Opublikowany

 

Przez

rufuz

„Lewangoalski” to utwór Rufuza luźno inspirowany postacią Roberta Lewandowskiego.

Numer ten zapowiada movement Rufuza i Szweda o nazwie „INDIHEAD” i powstał podczas wyjazdu do Barcelony. Misją projektu będzie zrzeszanie artystów, indywidualistów, kreatywnych ludzi, którzy sami tworzą i kreują swój wizerunek oraz przyszłość.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Popularne

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2025.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)

error: