Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Dzień przed oficjalną premierą debiutanckiego legala Beteo prezentuje klip do tytułowego numeru ze swojego albumu – „Nowy Pop”.

Zamów album: Beteo – „Nowy Pop”

Pierwszy legalny krążek w dorobku Beteo trafi do sklepów płytowych w całym kraju już 26 października 2018 roku. „Nowy Pop” to tytułowy singiel, do którego bit przygotował Deemz, a zrealizowany przez ekipę ToMaSens teledysk powstał w trakcie wyjazdu do Barcelony. Luźny banger z przebojowym refrenem to zarazem prosty i jasny wyraz podejścia Beteo do tworzenia muzyki. Na dzień przed premierą fani otrzymują kwintesencję zawartości krążka.

 
7 komentarzy

7
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Stefan

Przecież on sprzeda 500 sztuk.

KITZNIGHTRIDER

UWAGA, PATRZCIE JAKI ZE MNIE NOSTRADAMUS!
Beteło aka ścierwozryja nie sprzedaje nawet 200 egzemplarzy płyty, wyświetleniami jedynie psuje wizerunek i tak już zjebanej wizerunkowo wytwórni SB łakiji! Solar i Białas po koleżeńsku starają mu się wytłumaczyć, że nie chcą już inwestować hajsu w te jego tanie gówno… Beteło się obraża i postanawia wydać się sam, a że jest imbecylem bez najmniejszego pojęcia o świecie i odciętym od życia bezmózgiem finalnie nie wydaje płyty. 2 lata później spotykamy go za kasą w McDonalds proponującego frytki do zamówienia.
Dziękuje za uwagę!

PREZES

rzeczywiście pop, a nie rap

PULKOWNIK SZTAUFENBERG

NOWE GOWNO

NO TAK

https://www.youtube.com/watch?v=Xg-nldqh_mY

DOBRA NAGRAŁEM COŚ, SPRAWDZ I POCISNIJ, ALBO OLEJ ELO

głos rozsądku

Brawo Beteo! Może dalej jest chujowo, ale przynajmniej nie beznadziejnie

cydży

pop to dobre slowo do tego co odpierdalacie wy pedaly, ale musisz dodac nowy gowniany pop

Popularne