GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

Bezczel nie żyje ✞

Raper miał 37 lat.

Opublikowany

 

bezczel nie żyje

We wtorkowy wieczór dochodzą do nas smutne wieści. Nie żyje Bezczel, 37-letni białostocki raper, reprezentant składu Fabuła, były zawodnik RPS Enterteyment i Step Records.

Bezczel zmarł w wieku 37 lat

O śmierci Bezczela jako pierwsi poinformowali m.in. Peja, Kafar i TPS. Szczegóły śmierci rapera nie są na razie znane. Jeżeli pojawi się więcej informacji, będziemy na bieżąco was informować. Stanowisko w sprawie ma także niedługo zabrać rodzina Bezczela.Michał Banaszek był mężem Sylwii. Miał syna, Oskara. Jego dyskografię zamyka album “8 bila” wydany w czerwcu 2018 roku.

Środowisko hip-hopowe żegna Bezczela

– RIP BEZCZEL. Żegnaj bratku. – Peja.

– Rip Bezczi…Brak jakichkolwiek kurwa słów. Do zobaczenia Wariacie. – Kafar.

– Bracie spoczywaj w pokoju… Michał za wcześnie :((((((( – Rozbójnik Alibaba.

– RIP Bezczel. Spoczywaj w pokoju Ziom… – Paluch.

– Za szybko ;( Bezczel – Dj Decks.

– JPRDL. Słowa nie wyrażą tego co teraz czuję. Najgłębsze wyrazy współczucia dla rodziny Michała. Do zobaczenia po 2 stronie chłopaku. – Liroy.

– Spoczywaj w pokoju, Michał [*]. Dziękujemy Ci za wszystkie, nie tylko muzyczne, chwile. Na zawsze w naszych sercach… – Step Records.

– Spoczywaj w pokoju bratku. – Młody M.

– Aż nie chce mi się wierzyć… Michał… – Pih.

– Szok, niedowierzanie i brak słów. Na tą chwilę nawet nie wiem co napisać… R.I.P przyjacielu i do zobaczenia po drugiej stronie. Twoja muzyka będzie żyła wiecznie w naszych sercach. – Buczer.

– Oj piorunująca wiadomość, która nadeszła zdecydowanie za szybko… Spoczywaj w pokoju wariacie i do zobaczenia po drugiej stronie [*] – Rafi.

– Michaś. – KaeN.

– Nie wierzę. Spoczywaj w pokoju Bezczi. – RX Produkcja.

– Serce mi pękło. Tragedia…Nie wierzę…Spoczywaj w Pokoju Michaś… – Brożas PTP.

– R.I.P BEZCZEL NIE WIERZĘ… 2 LATA TEMU DZWONIŁEŚ DO MNIE MIELIŚMY ZROBIĆ COVER „CZY NA PEWNO” 2 SZKODA… SPOCZYWAJ MICHAŁ W POKOJU… – Fu.

– RIP BEZCZEL. – Cypis.

* Komentarze w artykule zostały wyłączone.

Popularne