Sprawdź nas też tutaj

News

Białas gościem Majora & Matheo

Posłuchajcie kawałka „5 Minut”.

Opublikowany

 

Białas

Dwa tygodnie po premierze albumu „Nitro” Major & Matheo udostępniają do odsłuchu wspólny kawałek z Białasem „5 minut”. W nagraniu udział wziął również Chór Markato.

Wspólny krążek Majora & Matheo jest dostępny w sprzedaży na Wiadomo-shop.pl. W najbliższą niedzielę, 6 października na łamach GlamRap.pl ukaże się wywiad z autorami „Nitro”.

 
8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Kaszysz

Bialas, przyznaj się publicznie, że płyta którą wydałeś jest chujnią opakowaną w plastik, a twoja wytwórnia promuje pedałów i zjebów

Zbyszek

On akurat umie rapować i robi to ciekawie a taka łajza jak ty co najwyżej może mu zazdrościć. Wypad na przyre gamoniu

Odb

Major mateło w oborze u rolnika

pierdolony huj

kto to gowno w ogole sprawdza? major to tylko suchodolski

wkurwiony huj

Pierdolony kto? Ty kurwo, ty chamie!

YOLO

Hirschfeld, przebywając na wygnaniu we Francji, wspominał ten okres, kiedy trzy lata przed dojściem nazistów do władzy w jego instytucie leczono pacjenta, który utrzymywał kontakty seksualne z Ernstem Rohmem, jednym z założycieli NSDAP i szefem SA.
Byliśmy z nim [pacjentem] w dobrych stosunkach i opowiedział nam trochę o tym, co działo się w jego środowisku. Wówczas jednak nie zwracaliśmy prawie uwagi na to, co mówił. Najdziwniej wyrażał się o Adolfie Hitlerze. „Adi jest najbardziej zboczony z nas wszystkich. Jest niczym bardzo miękka kobieta, teraz jednak robi wielką propagandę wokół bohaterskiego morale”.

Miras

Widać progres czekam na H8M5 jak popierdolony

Białas rolnik

czekaj lepiej na pyry, marchew i buraki od twojego idola balasa

Popularne