Sprawdź nas też tutaj

News

Białas i Lanek ujawnili gości nowej płyty i mixtape’u

Album „HYPER2000” ukaże się w październiku.

Opublikowany

 

Białas
Białas

Jacy goście pojawią się na „HYPER2000” Białasa i Lanka i dołączonym do niego mixtape’ie „In Hajs We Trust 2”?  Przeszło trzy tygodnie temu poznaliśmy tracklistę drugiego albumu Białasa i Lanka, która nie uwzględniała jednak featuringów. Ze względu na osobisty charakter materiału i pełne skupienie na spójności albumu, na płycie nie znajdziemy żadnego gościnnego udziału. Rekompensatą będzie plejada gwiazd, którą usłyszymy na drugiej części mixtape’u „In Hajs We Trust 2”.

Dodawany do preorderu materiał od „jedynki” różni się tym, że w zdecydowanej większości oparty jest o autorskie bity Lanka, który po raz kolejny pojawi się na nim także na mikrofonie. Oprócz Białasa & Lanka na płycie będziemy mogli usłyszeć Żabsona, Bedoesa, Malika Montanę, Jana-rapowanie oraz Blachę.

Rozszerzony preorder albumu „HYPER2000”, który ukaże się 5 października dostępny tylko na SBStuff.pl, od dziś można zamawiać także w opcji „za pobraniem”.

Playlista „HYPER2000”

 
13 komentarzy

13
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Piotrulo

„Plejada gwiazd” XD

Dorian

podziwiam tego balasa że mimo ciężkiej pracy na roli znajduje czas na nagrywanie rapsów

Lil Pee

Oprócz Białasa & Lanka (…) Żabsona, Bedoesa, Malika Montanę, Jana-rapowanie oraz Blachę.

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_MfFllZJtwzaYN7G56NjeVob71GLmAHfa.gif

ja pierdolę

To są te gwiazdy? XDDDDDDDDDDDDDD

[̲̅Y̲̅σ̲̅υ̲̅т̲̅υ̲̅b̲̅є̲̅я̲̅ ]

CHUJ KOGO OBCHODZI TEN ŁAK CO PRZEGRAŁ BEEF ZE ŚLIWĄ

ProfesorNauk

Tfu! Trzy czte ry i. Siemanko mordeczki, z tej strony Mahatma Gun D, wraz z obecnym tu Młodym G tworzymy nowy skład Mobbyn. Płyta uhqqow jest owocem naszej wspólnej drogi na przekór babilonu. Wraz z naszymi braćmi stworzyliśmy dla Was unikalny, kozacki materiał, który zapisze się w historii wielkimi literami. Obecnie dodajemy ostatnie szlify, dodajemy smaczki i przygotowujemy dla Was zajebiste niespodzianki. Wraz z wydaniem płyty rozpoczynamy również akcję rekompensat dla osób, które były jakkolwiek poszkodowane przEZ NASZ LABEL. Jako małą gratkę dla Was ogłaszam dwa konkursy. Jeden dla chłopaków a drugi dla dziewczyn. Więcej na naszym nowym fanpejdżu. Yyy link do fanpejdża znajdziecie w opisie na insta. Elo emamama..

https://youtu.be/NaRbmQF-o04

StaryTwuj

Kurwa ten pseudoraperzyna blacha to powibien nagrac kawalek na odmułkę

Bonifacy

Oprócz Jana rapowanie, blachy, zabsona, malika Montany , bedoesa i Białasa to props

kukon

malik montana vel maluch do szczania to ten ciapaty „gangster” za hajs ojca wlasciciela kebsow w niemczech, ktory drukuje sobie wezwania do abw z bledami ortograficznymi zeby zwiekszyc shit credit i robi dla 15 latkow koszulki z napisem „prostytucja”?

lanek dzieki za bity na nowa epke

Paul

Kim Dzong Un

massivewp

https://youtu.be/XawDabJBZGc

Format battlów, którego jeszcze nie było na kanale, czyli
COMPLIMENT BATTLE (battle komplementów)!

Czy na pewno prawienie komuś komplementów jest łatwiejsze niż obrzucanie go mięsem i punchlinenami? A może zupełnie odwrotnie?

Sprawdźcie jak z tym zadaniem poradzili sobie dwaj kumple w specjalnej walce rosyjskiej ligi VERSUS.

Walka została opublikowana pierwszego kwietnia 2018 roku, kiedy to w Rosji obchodzony jest „Dzień Śmiechu”, czyli polski Prima Aprilis.

MC Pohoronil VS Halloween

00:12 i 17

16:04

cydży

Na tym mixtape’ie tylko Jan-Rapowanie i Żabson reszta do wyjebania

Popularne