Sprawdź nas też tutaj

News

Białas & Lanek dorzucają do preorderu darmowy mixtape

Album „HYPER2000” został wzbogacony o dodatkowy mixtape.

Opublikowany

 

Białas

Białas i Lanek odpowiedzieli na powtarzające się od startu preorderu pytanie dotyczące dodatków do zamówień. Będzie nim kontynuacja mixtape’u „In Hajs We Trust”.

Wszystkie osoby zamawiające drugi wspólny album Białasa i Lanka mogą spodziewać się dodatkowej płyty z unikatowym mixtapem. „DJ Johny prezentuje In Hajs We Trust 2: Poland’s Most Wanted” to spontaniczny mixtape, na którym pojawi się cała plejada gości. Featuringi na mixtape’ie zostaną ogłoszone w najbliższych dniach.

Jak dotąd światło dzienne ujrzały trzy single promujące album „HYPER2000” – „Cyka Blyat”, „Milion długu” oraz „Polack”. Kolejne wkrótce.

Album ukaże się 5 października. Preorder „HYPER2000” jest dostępny tutaj.

 
10 komentarzy

10
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
elo

gówno + gówno gratis. rolnik przedsiębiorca

Potwierdzone info

Nadmiar łajna na polu to rozdaje za darmo

cydży

Powinni dolaczyc stymulatory prostaty i dilatory cewki moczowej.

[̲̅Y̲̅σ̲̅υ̲̅т̲̅υ̲̅b̲̅є̲̅я̲̅ ]

TO TEN CO GO ŚLIWA ROZJEBAŁ?

[̲̅Y̲̅σ̲̅υ̲̅т̲̅υ̲̅b̲̅є̲̅я̲̅ ]

dłamat xD

Pindol

Yo

cydży

A ja czekam aż wrzucą odcinek u Kuby Wojedódzkiego z Żabsonem bo to musi być sztos

cydży

Kurwo wez zdychaj szmato podszywajaca sie

cydży

to ty się podszywasz fejku jebany

ProfesorNauk

Tfu! Trzy czte ry i. Siemanko mordeczki, z tej strony Mahatma Gun D, wraz z obecnym tu Młodym G tworzymy nowy skład Mobbyn. Płyta uhqqow jest owocem naszej wspólnej drogi na przekór babilonu. Wraz z naszymi braćmi stworzyliśmy dla Was unikalny, kozacki materiał, który zapisze się w historii wielkimi literami. Obecnie dodajemy ostatnie szlify, dodajemy smaczki i przygotowujemy dla Was zajebiste niespodzianki. Wraz z wydaniem płyty rozpoczynamy również akcję rekompensat dla osób, które były jakkolwiek poszkodowane przEZ NASZ LABEL. Jako małą gratkę dla Was ogłaszam dwa konkursy. Jeden dla chłopaków a drugi dla dziewczyn. Więcej na naszym nowym fanpejdżu. Yyy link do fanpejdża znajdziecie w opisie na insta. Elo emamama..
 https://youtu.be/NaRbmQF-o04

Popularne