Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Białas & Lanek – „Ghetto Flex”

Utwór pochodzi z niedostępnego projektu „Totalnie Nic Mixtape”.

Opublikowany

 

„Totalnie Nic Mixtape” w wersji fizycznej trafił jedynie do gości VIP SB FFestivalu Vol. 3 oraz SBM Space. Teraz jeden z premierowych numerów trafił na YouTube, a to nie koniec niespodzianek.

Na kanale SBM Starter pojawił się utwór „Ghetto Flex”, który pierwotnie powstał z myślą o albumie „HYPER2000”, ale ostatecznie nie znalazł się na trackliście. To właśnie przy nim Białas & Lanek wyszli na scenę SB FFestivalu Vol. 2, żeby odebrać złote płyty za album „POLON”. To pierwszy z mixtape’owych kawałków, który trafił do sieci. Cały materiał „Totalnie Nic Mixtape” można sprawdzić w serwisach streamingowych na profilu SB Maffija. Dodatkowo cała zawartość trafiła na soundcloud z opcją downloadu.

Na mixtapie znalazło się 7 premierowych, lub niepublikowanych dotąd utworów w tym m.in. wspólny kawałek Solara i Eripe, Bedoesa i Blachy czy collabo duetu Białas & Lanek z Molim i Płochem.

Cały mixtape do odsłuchu i pobrania tutaj.

Okładka

15 komentarzy
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Miodowe Lata
3 lat temu

Getto chcieli ci pokazać chłopaki z Dix37 ale zamiast się flexować to się obsrałeś raperze Solar-Białas parówo jebana

Tadzik do góry
3 lat temu
Reply to  Miodowe Lata

O jakim obsraniu mówimy. Dixy nie pstryknęły nawet palcem w stronę Białasa po tym jak ich ośmieszył i zjadł. Chyba, że Ci się Białas z Bedoesem pomylił…to nie wiem co gorsze, że jeszcze nie zeszła Ci fazka po miękkich czy jesteś umysłowy impotent.

Miodowe Lata
3 lat temu

Nobocoto coś ci mówi? Myślisz, że kto tam wpadł, urząd skarbowy? Spytaj się Żabsona od kogo liścia dostał jak znowu wynajmiecie domek letniskowy na Mazurach na kakaowy weekend

Odb
3 lat temu
Reply to  Miodowe Lata

Lanek flexuje białasa w ghettcie

Staszek
3 lat temu
Reply to  Miodowe Lata

Te dicksony37 też kurwa mocne prawilniaki, szkoda że w 300 nie chodzą tylko w 30, typowe sebixy a gdyby szedł sam, wpadłbyś na niego to by cie przepraszał i językiem buty szorował pet.

Oskar Pam Pam
3 lat temu
Reply to  Staszek

Tia, powiedział agresywny słuchacz sb maffiji… Rest i Kafar coś tam trenują, sztuki walki też wchodzą w grę, więc akurat takich twojego pokroju pozamiatali by liściem, ale co się ponapinasz to twoje

Żabsyn
3 lat temu

nie wiem kto to jest ten raper solarbialas ale liść na odmułkę by mu się przydał

Ostry Dyżur Psychiatryczny 24H
3 lat temu

Obserwując prowadzoną na forum dyskusje zauważyliśmy kilka charakterystycznych postaci, które po krótce opiszemy. Chcemy wam przekazać że cały czas jesteśmy otwarci na wasze problemy i zapraszamy do konsultacji w naszym ośrodku.
1. ProfesorNauk: osoba ponad przeciętnie inteligentna. Nie pozbawiona dużej dawki autoironii. Prawdopodobnie w okresie szkolnym pełnił „funkcje” klasowego błazna. Osoba taka zawsze potrafi rozładować atmosferę udanym żartem. Osoby te są spoiwem i dobrym duchem grupy. Niestety w „dorosłym” życiu bywają uważane za nie poważne i nie dojrzałe. Prawdopodobnie użytkownik ten rozładowuje swoje frustracje na forum, które stało się dla niego substytutem klasy w okresie edukacyjnym.
2. BestiaZWadowic: Osoba obsesyjnie poszukująca atencji. Poprzez agresywne wypowiedzi na temat pedofilii a także obrażanie powszechnie cenionych autorytetów liczy na wywołanie szoku u innych użytkowników. Wielce prawdopodobnym jest że w okresie dorastania związany był z takimi subkulturami młodzieżowymi jak „metale”, „punkowcy”,”emo” lub innymi które kontestują powszechny system wartości.
3.Cydzy: osoba silna i poddawana codziennie dużej odpowiedzialności, jak np trudny, stresujący i ryzykowny zawód. Bardzo prawdopodobne że jest osoba na stanowisku kierowniczym i ponosi odpowiedzialność za wyniki innych pracowników. Relaks psychiczny przynosi autoagresja i opisywanie swojej uległości seksualnej w relacjach homoseksualnych, co ma to bilansować codzienny stres życia pod dużą presją.

Innertia
3 lat temu

No dobra, a co powiesz o Odb ?

BALAGANE WPIERDALA MAKOWCA
3 lat temu

Nie ma podjazdu do Kukona

głos rozsądku
3 lat temu

Chujowe jak zawsze

Obsrane pantalony mam, i w nich sobie gram!
3 lat temu

Rolnik Szuka Zony & Analanek – Village Ghetto Flex

Jacusiaki
3 lat temu

Lane? Lane to on miał szczochy do mordy, jebał pies tego przewiezionego nosacza, typa o aparycji bazarowego przekupa. A ten białas cały wokal ma jak gówno, tembr głosu ma jakby srał ale stolec stanal mu klinem w dupie, tekstów pisać nie potrafi, to że stał się czołowym pl raperem świadczy tylko i wyłącznie o głupocie i braku elementarnej wiedzy oraz gustu muzycznego u rodzimego słuchacza.

reklamka
3 lat temu

acapelle-rapsy.pl – wokale polskich raperów.

Winicjusz Bartkow
3 lat temu
Reply to  reklamka

Twoja stara to kurwa, nie wyszła by z pudła, bo tak by się jej tam podobało tej kurwie!

Popularne