Sprawdź nas też tutaj

Odsłuch płyty

Białas & Lanek „HYPER2000” – odsłuch

Dojrzały i osobisty album.

Opublikowany

 

Drugi wspólny album duetu Białas & Lanek ujrzał światło dzienne 26 września 2018 roku. Teraz materiał w całości można sprawdzić również na YouTube.
Następca „POLONu” okazał się albumem dojrzalszym, bardziej osobistym i poważniejszym. SB Maffija udostępniała kolejne odsłuchy kawałków, aż do dzisiaj, kiedy na kanał trafił ostatni z nich – „Upadły demon”. Teraz, niemal dwa miesiące po premierze, kiedy emocje opadły, można sprawdzić album jeszcze raz.

Wcześniej na w całości trafił również dołączany do preorderów „HYPERa” mixtape „In Hajs We Trust 2”, utrzymany w skrajnie odmiennej stylistyce. Białas & Lanek szykują się teraz do kolejnych koncertów HYPER TOUR – 10.11 w Bydgoszczy, 23.11 w Katowicach, 30.11 w Warszawie i 7.12 w Sopocie.

Tracklista

01. Cyka Blyat
02. Przestań się bać
03. Polack
04. Milion długu
05. Prawdziwy Trap
06. Blizny na rękach
07. Unplugged
08. Karmamachanam
09. Kochaj nas i żegnaj
10. Lustra
11. Tlen
12. Upadły demon

Okładka

Białas i Lanek "Hyper2000" - okładka płyty

 
6 komentarzy

6
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
lol

jak album może być dojrzały skoro rolnik jest mentalnym gimnazjalistą, a teksty tego wysrywu są na pozimie spierdoliny umysłowej. jedyne co w tym siada to bity

Darcie pizdy

01. Cyka Blyat
02. Przestań się bać pracy w polu
03. Rolnick
04. Milion dotacji rolniczej
05. Prawdziwa Wieś
06. Blizny po zbiorach
07. Untraktoring
08. Paszamachanam
09. Oraj Pole i żegnaj
10. Traktory
11. Gnojówka
12. Upadły rolnik

Young Pablo Twice aka kids nightmare

Hyper 2000? Tede pewnie pomyśli że to jakiś nowy lek na potencję. Biedaczysko. Tyle chemii już wpierdolił w tego flaka

cydży

Mieszanka pasz dla trzody chlewnej HYPER2000 od rolnika.

werwolf

Możecie hejtować, ale fakt jest taki, że Rolnik napierdala metafory z głębią, jest to wyszukane pod względem językowym, technicznym, ekspresyjnym i ma przekaz.
Moim zdaniem to bardzo dobra płyta, ale nie dla pół-debili. Spadek z OLIS po 3 tygodniach to nieporozumienie, biorąc pod uwagę jak długo utrzymują się tam Kebabofidel, czy Tesco Hemingay.

głos rozsądku

Może i jest to poważniejsze niż poprzednie materiały ale nie wiem czy chce mi się słuchać przekmin kierowanych jak nazwa wskazuje dla gimbow z rocznika 2000. Nawijka albo przekombinowana albo nudna, z singli jedynie Milion Długu jak dla mnie niezle.

Popularne