Sprawdź nas też tutaj

News

Białe winyle od Taconafide rozchodzą się w zawrotnym tempie

Produkt znika z półek, ale wiemy gdzie jest jeszcze dostępny.

Opublikowany

 

Taconafide winyl
2 LP Taconafide "Soma 0,5 mg"

Wspólny album Quebonafide i Taco Hemingwaya „Soma 0,5mg” to największe muzyczne wydarzenie tego roku. Krążek wydany 13 kwietnia pokrył się podwójną platyną sprzedając się w 60-tysięcznym nakładzie. Teraz został zaprezentowany również w wersji winylowej.

„Soma 0,5mg” w wersji 2 LP trafiła tylko do kilku sklepów. QueShop.pl wyprzedał już cały swój nakład, ale wosk można jeszcze nabyć m.in. na Taconafide.pl, Preorder.pl czy AsfaltShop.pl. Nakład wydawnictwa nie jest znany.

Poniżej tracklista oraz zdjęcia podglądowe winylu. Data premiery wydawnictwa w formacie 2 LP odbędzie się 19 października 2018.

Tracklista

STRONA A
01. Intro
02. Metallica 808
03. Art-B
04. Ekodeisel

STRONA B
01. Wiem
02. Kryptowaluty
03. PIN

STRONA C:
01. 8 kobiet
02. Tamagotchi
03. Nóż
04. Visa

STRONA D:
01. Mleko & miód
02. Giro d’Italia
03. Sectumsempra
04. Soma

Opis

Po dziś dzień zaledwie kilka muzycznych kolaboracji zapisało się na kartach historii polskiej muzyki dużymi literami. Nie jest tajemnicą, że zderzenie dwóch różnych umysłów, perspektyw i wrażliwości artystycznej potrafi zaowocować produkcjami, które z czasem zostają uznane zasłużonym mianem klasyków. Może być także przysłowiowym strzałem w kolano. Z tym wyzwaniem postanowiło się zmierzyć dwóch najpopularniejszych obecnie raperów młodego pokolenia. „Soma 0,5mg” to wypadkowa zderzenia dwóch wyjątkowych postaci – Quebonafide oraz Taco Hemingway’a.

Zdjęcia winylu

Taconafide 2LP winyl

Taconafide 2LP winyl

Taconafide 2LP winyl

 
10 komentarzy

10
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
cydży

moge nasrac na te winyle zlozyc je i bedzie nalesnik dla fanow popdiscopolowcow tackonapizde

viprator

nakład na pewno mocno ograniczony w ilości 10 tysięcy sztuk żeby każdy się rzucił myśląc że nabędzie coś unikatowego, podobny zabieg zastosował kiedyś kękę którego preorder płyty był mocno ograniczony do ilości 10 tysięcy sztuk. no ale kasa sama się nie zrobi. mimo wszytko wolałbym dokonać zakupy korka analnego

MANAGER KOKOZIEŁ
wujo dobra rada

PO CHU KOMU TO GÓWNO NA WINYLU?

kurt_rolson

Robią pape na gimbach bo modne sadboye, robił hajs tede bo modne były kodeiniarskie rapy jak schoolboy q, przed jacem była modna jeszcze gangsterka i hajs kręciły patolniaki jak Ciemna Strefa Prosto itp a kurwa za pięć lat będzie znowu ktoś inny o tych dzisiaj zapomną wszyscy a oni zostaną z wytatuowanymi mordami

Nhhha ev

i chuj

Kross

ciekawe

wujo dobra rada

PO CHUJ KOMU TO GÓWNO NA WINYLU?

Rychuj Cwela Gejowka

W pizdzie

cydży

on szczy pizdą, albo ma takiego malutkiego jak pół kciuka

Popularne