GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

Biletomat.pl ma nową aplikację

Newsy, bilety, koncerty i społeczność.

Opublikowany

 

fot. Kamil Rosiak

Biletomat APP to skarbnica potrzebnych informacji, idealna dla każdego fana muzyki, ale i nowoczesne oraz intuicyjne narzędzie do komunikacji z uczestnikami imprez.

Jedna appka, by władać wszystkimi wydarzeniami

Wiele się zmieniło od czasów, gdy jeżdżąc na festiwale musieliśmy korzystać z rozkładanej broszurki, na której mogliśmy sprawdzać line-upy, godziny i doczytywać przy słabym świetle sceny informacje o artystach. Dziś appki są nieodłączną częścią większych imprez, ale nawet te najlepiej zaprojektowane mają jedną wadę – prawdziwy fan muzyki musi za każdym razem i przy każdym wydarzeniu ściągać nową, nierzadko korzystając ze słabego internetu. A potem uczyć się funkcjonalności takiej aplikacji od podstaw, by po maksymalnie kilku dniach skasować ją z telefonu. A co, jeśli istniałaby jedna appka, której działanie wykraczałoby daleko poza zwykłe sprawdzanie rozpiski? Portal internetowy, bileteria, społeczność i komunikator w jednym. Sprawdźcie Aplikację Biletomat APP – miejski przewodnik, dzięki któremu zawsze znajdziecie coś dla siebie. Niezależnie gdzie i na jakim wydarzeniu akurat jesteście.Imprezowy przewodnik

Szukacie imprez w swojej okolicy? Interesują was ciekawe wydarzenia odbywające się w najbardziej znanych klubach w całej Polsce? Biletomat APP to coś między osobistym przewodnikiem i planerem. Aplikacja pozwoli wam na dostęp do nieustannie aktualizowanej listy kilku tysięcy wydarzeń odbywających się w całej Polsce. Dzięki sortowaniu wydarzeń po lokalizacji, miejscach i gatunkach, każdy w prosty i intuicyjny sposób znajdzie coś dla siebie – obojętnie, czy jesteście fanami metalu, kabaretów, czy interesuje was weekendowy rave.

Twoje bilety w twoim portfelu

Znaleźć idealną imprezę to jedno, ale trzeba jeszcze zdobyć na nią bilety. Na szczęście aplikacja Biletomat APP została stworzona przede wszystkim do tego. Łatwo, intuicyjnie, z wykorzystaniem ogromnej bazy wydarzeń, aby nie tracić czasu na szukanie wejściówek przed eventem. Wygodnym rozwiązaniem jest też portfel biletowy – w Biletomat APP można kupować bilety na wydarzenia oraz przechowywać je w wygodny sposób bezpośrednio w aplikacji.Newsy i artykuły z naszych portali

Biletomat APP to naturalne przedłużenie naszych portali – znajdziecie tam najnowsze newsy, opinie, dłuższe artykuły i recenzje płyt. Szeroko rozumiana popkultura z Rytmy.pl, muzyka elektroniczna znana z Muno, a także trance i EDM, o których pisze FTB czy hip-hop, z którym kojarzy się przede wszystkim GlamRap. Wszystko w jednym miejscu. Ta funkcjonalność przyda się w każdej sytuacji, a szczególnie w tzw. międzyczasie. Na przykład w drodze na event lub kiedy chcecie zabić czas czekając na znajomych przed koncertem czy odpocząć w trakcie imprezy w chillroomie.

… i wiele, wiele więcej dla fanów muzyki i koncertów

Biletomat APP oferuje także całą masę funkcjonalności, które mogą ułatwić życie fanom muzyki. Na przykład licznik kroków, który doceni każdy, kto kiedykolwiek musiał przemieszczać się po kilkanaście razy w ciągu dnia między oddalonymi od siebie scenami. Albo powiadomienia push o wydarzeniach – skonfigurowane tak, aby maksymalnie dopasować się do użytkownika, donosząc mu o ulubionych artystach, festiwalach, gatunkach muzycznych oraz miejskich akcjach. Jest też fanzone, dzięki któremu można śledzić swoje ulubione kluby i festiwale, otrzymując także playlisty, timetable i wiele innych rzeczy. A wszystko w jednej aplikacji na telefon – Biletomat APP.

Linki do pobrania aplikacji: Sklep Play | Apple Store

 


5 komentarzy
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Albert
1 miesiąc temu

artykul sponsorowany

Redakcja G(L)amrap.pl
1 miesiąc temu
Reply to  Albert

Tak dostaliśmy przelew. Zazdro?

Pegiek
1 miesiąc temu

Ta? To dawajcie na solo cweliki, bez sprzętu, do odciny lub odklepki, wtedy zobaczymy

Vagin Zbereźniak
1 miesiąc temu

STOP NIUSKULIZACJI POLSKIEGO RAPU

Imię róży
1 miesiąc temu

Kody qr dla zaszczepionych też mają czy jeszcze nie ?

Popularne