Sprawdź nas też tutaj

News

BILON „3XNIE” – ZADAJ PYTANIE I WYGRAJ PŁYTĘ

Opublikowany

 

29 maja odbyła się premiera pierwszej solowej płyty Bilona "3xNie". Z tej okazji dajemy Wam możliwość zadawania pytań raperowi – najciekawsze z nich nagrodzimy płytami.

Łącznie z bonus trackiem nowy album Bilona to aż dziewiętnaście pozycji, wśród których pojawiły się takie ksywki jak Sokół, Paluch czy Ero. Zgodnie z hasłem "Poza sytemem" nowe wydawnictwo Bilona jest dostępny jedynie w Hempszopach i lokalnych skateshopach oraz na Hempszop.pl. Raper całkowicie zrezygnował z promocji albumu w wielkich sieciach sprzedażowych. To jednak nie wszystko, członek Hemp Gru zainicjował także akcję "Żywy Rap na ulicach" – o wyznaczonej godzinie można go zobaczyć w jakimś miejscu w Polsce, gdzie po prostu wychodzi z majkiem na ulice i rapuje. 

Pytania do Bilona możecie zadawać przez poniższy formularz do 20 czerwca. Zachęcamy do zadawania przemyślanych, ciekawych i spójnych pytań, bo tylko takie zostaną przekazane raperowi. Gotowy wywiad pojawi się później na łamach naszego portalu. Dwa najciekawsze pytania nagrodzimy płytami "3xNie"! (Niezbędne jest zostawienie swojego adresu e-mail w celu kontaktu ze zwycięzcami).

{jcomments off}

 

Zadaj pytanie:

czas na zadawanie pytań minął.

 


Kliknij i skomentuj
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Popularne