Sprawdź nas też tutaj

Wideo

Bilon: „Hemp Gru się zmienia, ale kręgosłup zostaje nieruszony”

Raper opowiada o zawieszeniu i reaktywacji składu.

Opublikowany

 

Na kanale DIIL.TV pojawił się nowy odcinek cyklu, a jego bohaterem jest Bilon. BPP mówi m.in. jak zmieniło się Hemp Gru przez 20 lat, o procesie twórczym albumu „Eter” oraz o tym, jak odbiera obecne trendy w hip-hopie.

W 2012 roku Wilku, Bilon i Żary zawiesili zespół informując, że zamierzają skupić się na solowych karierach. Ci dwaj ostatni wydali solowe wydawnictwa, wciąż jednak oczekujemy krążka WDZ. – Jakieś dwa lata temu zaproponowałem Wilkowi, żeby z powrotem wrócić na orbitę HG i zrobić album – ujawnia Bilon o krążku „Eter”.

Jakie zmiany zaszły w Hemp Gru? – Hemp Gru się zmienia, niemniej kręgosłup pozostaje niezmienny, nieruszony jeżeli chodzi o postrzeganie i podejście do kultury i wartości. Ewoluuje w kierunku muzycznym i lirycznym. Szukamy nowych tematów i rozwiązań muzycznych i inspiracji – tłumaczy raper.

 
6 komentarzy

6
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
gardzę ulicą sezamkową

Kręgosłup z żelków. Pamiętasz, co odjebałeś przy płycie 3xNie? Jebać sklepy muzyczne, jebać pośredników, którzy tną na kasie rapierków, płyta miała być finalnie sprzedawana w skateshopach, a finalnie w dniu premiery wylądowała w empiku i na spotifajach. A Tfu. O zaatakowaniu jutubera, wywołaniu go do tablicy, a potem o przeprosinach nawet nie będę wspominał. KRĘGOSŁUP Z ŻELKÓW I PUSTE PIERDOLENIE.

sada

Bilon ma za uszami „akcje na grobach”, na cmentarzu żurom o tym mówił w wywiadzie

EnWuJot

Co sie niby zmienia ? Teksty macie monotonne ze ja pierdole. Nie rozumiem waszego fenomenu naprawde.Pozdrawiam Gucci Mane

Odb

Kręgosłup – „Bilon zmienia się Hemp, zostaje ale nieruszony Gru”

gówno nie płyta, pyta

> szukamy nowych tematów
> ciągle nawijamy o zielsku i paleniu
Wybierz jedno. Kłamco.

DSADASDAS

Popularne