Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Bilon i Kaczy limitują płytę, ale zwiększają też cenę

Znamy tracklistę i pierwszy singiel.

Opublikowany

 

kaczy bilon

Bilon i Kaczy uruchomili dzisiaj preorder wspólnej płyty „BRY.S”, a także ujawnili trackliste, okładkę oraz pierwszy singiel. Do sieci trafił numer „Bez szans”, w którym gościnnie pojawia się Żary.

Pierwszy wspólny album warszawskich raperów jest limitowany do 2000 sztuk. Za kolekcjonerskie wydanie, na które składa się płyta, plakat, vlepy oraz bandana trzeba zapłacić 79,99 zł.

– Namiastka przeżytych chwil. Miejski sznyt wypowiedzi, wiarygodny głos ulicy w historiach ciemnych i brutalnych jak u drapieżników. Gdzie nie ma sentymentów, a nadzieja dawno zawinęła się na pięcie. Jaskrawo zaznaczona forma kryminalnych rytmów wychodząca z głębi miejskiego chaosu. Idą z nami ci, których skomplikowane drogi przecinają się z prostymi uderzeniami szarej rzeczywistości. Wolni ludzie. Jebać system. Bry.s – Kto ma, wiedzieć ten wie, a kto nie, wie ten nigdy się nie, dowie 1312 Scenariusz i reżyseria. Życie. – brzmi opis krążka.

Traklista

  1. Chodź ze mną Ft. Bob One
  2. Który to już raz
  3. Fook Ft. Nizioł
  4. Bez szans Ft. Żary
  5. Nonon
  6. Gniew Ft. Nizioł
  7. Kiermana Ft. Teeks
  8. Gdzie
  9. Moja sprawa Ft. Duke 102Boyz
  10. Nie ma cie tu Ft. Hewra

Bonus:
Kiermana OPIAT RMX
Brudny Hajs Ft. Egon
Cafe katastrefa

 
52 komentarze

52
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
haha

Aż się uśmiałem jak przeczytałem ten opis krążka

haha

Odb

Bidon i Kwaczy limitują kąpiele, ale zwiększają ilość wody.

typowep0lki

Problem z p0lkami nie jest w tym, że są roszczeniowe – kobiety na zachodzie też są…

Tylko, że roszczeniowa Amerykanka do związku wnosi swój samochód, wysoką pensję zarobioną w międzynarodowej korporacji, po rodzicach odziedziczy wielki dom, w codziennym życiu będzie cie wspierać w twoich poczynaniach.

Roszczeniowa p0lka wnosi bombelka, kredyt w Providencie, za pracę uznaje pomalowanie się i leżenie na kanapie przed telewizorem, po rodzicach odziedziczy długi i puszkę gwoździ, a w wolnej chwili będzie drzeć na ciebie mordę za zmarnowanie (xD) jej życia…

Spawn

Problem jest taki że wylewasz tu żale po swojej matce i robisz śmietnik.
Już raz cI pisałem:nie mierz wszystkich swoją miarą. To że twoja stara, siostra i ciotka wraz z babką to brudne kurwy, co nięmcowi dupę do biała liżą za 2€/h nie oznacza że cały świat tak wygląda.
Przekonany jestem że spotkasz Polkę, która zauroczy cię intelektem oraz swym fizis. Pewnie nawet da się zaprosić na coś do zjedzenia. Mała rada dla ciebie: jak wystrzeli do kibla nie czekaj za długo. Ona już nie wróci. Takie chwasty się wyczuwa i nie masz żadnych szans na poznanie kogoś porządnego.

To tfoje tutaj pierdolenie jest właśnie tego wyrazem. Matka cię kopała, w szkole szcali do tornistra, największe kaszaloty miały od zawsze wyjebane na tfe umzgi.
Zamieniłeś się w starą, zrzędliwą kurwę i już się nie podniesiesz.
Dodam tylko że chuj ci na grób

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Czyli musisz być w to kurwo spawn zamieszany

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

To ty jesteś beznadziejny bo skończysz w kryminale

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

To chyba nie było do mnie spawn pomyliłam sie

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Spawn pomyliłam się to nie do ciebie

Sjee

Myślę że jakby pierwsza lepsza polka zaproponowała by że wysra ci się do ryja to mimo iż piszesz tu takie rzeczy to poprosiłbyś o dokładkę waląc konia i mówiąc do niej wasza wysokość zwykły masturbant internetowy co wącha ciociom majtki jak siedzi u nich na imieninach i zlizuje z nich brąz

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Notatka uległa zmianie :
(Czasami notatka jest dopisywana),

Oto lista pedofilów (media już to powoli nadają)bada to szanowny pan Ziobro ,sprawa z zatoki sztuki i nie tylko :

TAXITA,DZIARMA,CLEO,MARGARET,GABI,ADMA,MARIANNE,WDOWA,KATARZYNA PORYCKA,MARYSIA STAROSTA
PALUCH,SPONS,BIAŁAS,JONGMAN,QUEBONAFIDE,TAQONFIDE,TACO HEMINGWAY,SŁOŃ który chciał mnie wywieść za granice,KARTKY,ŻABSON,BONUS RPK,MALIK MONTANA,BEDOES,SOKÓŁ I CAŁA WYTWÓRNIA PROSTO,KIZO,BORYGA, CHILLWAGON,wanna ogółem,Young Igi,KĘKĘ,PEZET,TEDE i wszyscy od Tedego z wytwórni,Marek Sobie,BORIXON,MAJOR SPZ Peja bezele i KaeN , TPS,Kaz Bałagane i Bonson !!!Belmondo to też jakiś dziwoląg hahaha Rafalala też …
A jeszcze ten pierdolnięty Aleksander Olsen z Żoliborza podający się za dziennikarza chuj wie co ode mnie chciał się nie z liścia nie z chuja przypierdolil do mnie..Jeszcze Julka i Ej Ty Kolo i wkurwiony chuj i Wnuk Tedego/Norbi ,typ podający się za Roberta Lewandowskiego w komentarzach portalu glamrap strasznie bronią pedofili,wiadomo-pedofil broni pedofila…i pewnie inni jeszcze o których nie wiem a też są w TOKU !!!!
Innych osób nie ruszam z rap sceny,to jest siatka pedofilska i handel ludźmi i dziecmi
Pisze to w obronie mojego synka Michałka
Odpierdolcie się ode mnie
WON !!
Z DALA ODE MNIE I MOJEGO MAŁEGO SYNKA PEDOFILSKIE POPIERDOLEŃCE
!!!!!!!!
#antymasonka
#katoliczka
#nacjonalistka
#islamofobka

Spawn

member parchu-nieogarze. Pięknie pokazałeś że to twoja robota, te śmieci tutaj. Wylogować się chujku zapomniałeś XD
Sram ci do ryja jak i innym tym twoim multikontom
#pOlki…
#profesor
#odb ytniczak
#cydzy
#kredensik
#ta kurwa co niby sra, a tak naprawdę siada na siusiak
I wiele innych gówien.
Jebać cię trzy pokolenia wstecz. Ave glamrap

EJ TY KOLO!

░░░░░░░░░░░█▀▀░░█░░░░░░
░░░░░░▄▀▀▀▀░░░░░█▄▄░░░░
░░░░░░█░█░░░░░░░░░░▐░░░
░░░░░░▐▐░░░░░░░░░▄░▐░░░
░░░░░░█░░░░░░░░▄▀▀░▐░░░
░░░░▄▀░░░░░░░░▐░▄▄▀░░░░
░░▄▀░░░▐░░░░░█▄▀░▐░░░░░
░░█░░░▐░░░░░░░░▄░█░░░░░
░░░█▄░░▀▄░░░░▄▀▐░█░░░░░
░░░█▐▀▀▀░▀▀▀▀░░▐░█░░░░░
░░▐█▐▄░░▀░░░░░░▐░█▄▄░░░
░░░▀▀▄░░Bilon░░░▄▐▄▄▄▀░░░
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

EJ TY KOLO!

░░░░░░░░░░░█▀▀░░█░░░░░░
░░░░░░▄▀▀▀▀░░░░░█▄▄░░░░
░░░░░░█░█░░░░░░░░░░▐░░░
░░░░░░▐▐░░░░░░░░░▄░▐░░░
░░░░░░█░░░░░░░░▄▀▀░▐░░░
░░░░▄▀░░░░░░░░▐░▄▄▀░░░░
░░▄▀░░░▐░░░░░█▄▀░▐░░░░░
░░█░░░▐░░░░░░░░▄░█░░░░░
░░░█▄░░▀▄░░░░▄▀▐░█░░░░░
░░░█▐▀▀▀░▀▀▀▀░░▐░█░░░░░
░░▐█▐▄░░▀░░░░░░▐░█▄▄░░░
░░░▀▀▄░░Kaczy░░░▄▐▄▄▄▀░░░
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Uważają się za gangsterów w rapie a tak naprawdę nie znają podstawowych zasad jak funkcjonują zasady w kryminale haha podział w pudle jest tylko na grypsujących i cweli ,nie ma osoby żadnej w półśrodku haha wszyscy pedofile zamykani w kryminale zostają cwelami i przejebane mają u wszystkich grypsujących,ja miałam kiedyś w przeszłości partnera grypsujacego i wiem jak to wygląda,w kryminale najbardziej dojeżdzane są osoby odbywające wyrok za pedofilię oraz przejebane mają wszystkie osoby które siedzą za znęcanie się fizyczne i psychiczne nad kobietami i dziecmi ,to są zasady kryminału ,więc wy kurwy masońskie pedofilskie nie wyjeżdżajcie do mnie z żadnym konfidenctwem haha bo ty wy będziecie mieć przejebane,każdy grypsujacy zawsze potwierdzi że za pedofilię i znęcanie można zgłaszać bo takie kurwy jak wy nawet w kryminale są dojeżdzane,właśnie widać jacy z was śmieszni gangsterzy bo nawet o podstawowych prawach ulicy nie macie pojęcia

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/wyznania-bylego-straznika-pedofile-maja-pieklo-za-kratami-pedofile-w-wiezieniach/khvh9s5

ŁOOOO

Pamiętam Glamrap jak już Malik tutaj karierę kończył a Hugokopter wrzucał jakieś zdjęcia odkurzaczy więc nie było to też niewiadomo ile lat temu. Wchodziło się dla komentarzy i chociaż 1/5 komentarzy była albo trafna albo zabawna. Patrzę jak to wygląda po renowacji i stypa, komentarze to psychiatryk i zlot bezbeków wściekłych na wszystko i wszystkich. Ale lipa

Robert Lewandowski

Szczerze to jeszcze się nad tym nie zastanawiałem

EJ TY KOLO!

I DOBRE BYŁO JAK KOPROBO WBIJAŁ Z BEZBECKIMI PRZERÓBKAMI ZDJĘĆ

KIEDYS TO BYLO KWIII

Dokladnie! Rzary, Kredens, Air Jordan, Koprobo, Asap Eldoky, Pomaranczowy Krol i reszta swirow. Jak to czytacie to pozdro! piekna beka byla!

Spawn

Szczyt egocentryzmu-pozdrawiać samego siebie.
Jaką trzeba być niedowartościowaną kurwą, nie przytulaną przez mamę, żeby takie akcje walić?

Jestem Wilku Nie Mam Zębów Kilku

Jak tylko wjedzie 500+ i zostanie mi po zakupie zapasu Harnasi i Rothmansów to kupię tę płytę. Inwestycja w ten krążek i wychowanie dziecka wg zasad tych artystów to świetne przygotowanie dziecka na życie bez perspektyw. Bilon i Kaczy to artyści którzy wychowali się pośród ludzi bez zębów, narkomanów i osiedlowej patologii a mimo tego są piśmienni. Szacunek HG JP HWDP

Popek z firmy

Jaką trzeba być amebą żeby kupić płytę bilona i kaczego.

Łukasz Ją mróz

Hewra? Jest ZAKAZ!

Chór gitów im. firmowego Pomidora

co tak smierdzi czosnkiem? a to hewra przechodzi mi pod oknem

..............

Przesłuchałem …

same truizmy i populizmy ….

Mietek Żul

Niech się jebia z tym swoim ulicznym przekazem. Dwa farmazony polskiej sceny cwelrapowej. Jeden rapuje z bezzębnym Wilkiem że jest przeciw jakimś tam mc’s co robią chujowe rapsy. Drugi przewiercony na wylot przez koleżków z celi bo zgrywa gangstera a jedyny pistolet jaki trzymał w swoim życiu to kutas swojego kolegi z celi jak ten na niego walił cumshota. Plakat? Co ten plakat będzie zawierać jak Bilon rucha Kaczego ? Nie dziękuję nie jestem taki spedalony by te ich wysrywy kupować. Ale oczywiście znajdą się jakieś gimby co to kupią i się będą spuszczać jak więźniowie na Kaczego w celi. Jeden z drugim niech idzie w pizdu z tymi swoimi ideałami. Naprawdę żałuję że słuchałem kiedyś polskiego rapu.

WnukTedego /Norbi

No to jedź do Warszawy powiedz że szukasz Kaczego i mu przeczytaj ten komentarz. Miłego jedzenia przez słomkę

Mietek Żul

Już jadę Kaczorku i Bilonku przeczytać Wam komentarz. Dajcie tylko adres to podjadę.

Taka prawda

Tutaj co drugi musiałby dostać w ryj od każdego rapera którego dotyczą tutaj wiadomości. Przecież na tym portalu to rzadko kiedy plusują polski rap.

Fani Hemp Gru i Kaczego

Ty chuju do szczania dojedziemy Cię. Znajdziemy Cię i Ci ryj skujemy. Gadaj gdzie mieszkasz i pod jakim adresem Cię znajdziemy. Zobaczysz Twoje Ojce pedały Cię nie poznają. Zobaczysz będziesz miał cipe zamiast chuja.

Beka z Was gimbusy

Hahaha burza w szklance wody. O boże o kurcze ktoś obraził nasze hg kochane o nie musimy mu zapierdolic. Śmiać mi się z Was chce. Wyświęcić zespół który rapuje ponad wszystko. Postawcie im ołtarz. Przeczuwam że jakby ktoś napisał tutaj jebać Legię, Lecha, Wiśle i cała resztę tych podwórkowych drużyn co się mienią panami i władcami europejskiej piłki a tak na dobrą sprawę dostają wpierdol od San Marino 10:0 to piszą o wypadek przy pracy. Śmiać mi się z Was chce narodowi idioci co się sprzedają za 500 plus. Weź się jeden z drugim do roboty i wtedy się wypowiadaj. Ale nie boże ktoś ciśnie po hg i ich obraza przecież jesteśmy ich żołnierzami ulicy. One Man Army … Chyba One Gay Army. Wszyscy tacy mocni przez neta i w zbiorowisku. Wyskocz jeden z drugim jeden na jeden to zobaczymy kto jest mocny w słowach i czynach a kto tylko w gebie. Dresiki marki sebix tylko mocne w zbiorowisku bo w kupie siła. Krzyczą Jp i chwdp a jak zobaczą policję to spierdalaja gdzie tylko moga, a jak ktoś ich złapie to Panie Władzo ja nie chcialem, to koledzy mnie namowili. Jak masz fistaszka zamiast mózgu to tak to właśnie kończy. Nara.

Czorizo

8 dych za 10 tracków? No i kto będzie słuchać ulicznych opowieści od lamusów płacących haracz?

Glos Ludu

Apeluje do szanownej redakcji portalu Glamrap, azeby wzmozyc dzialania moderatorskie. Niepodobna, by na najlepszym portalu o muzyce rap szerzyla sie cyber wykroczenia w postaci spamu i niestosownych kombinacji liter i znakow. Panie Cieplota, Panie Jop, niechze panowie zrobia cos, liczymy na panstwa profesjonalizm!

Z powazaniem
Uzytkownicy portalu http://www.glamrap.pl

Redakcja

Szczerze to jeszcze się nad tym nie zastanawialiśmy

Do Głosu Ludu

Jakie ty chujozo podpisująca się głos ludu masz prawo do wypowiedzi za wszystkich ? Prosiles mnie o zgodę na przyklad? Kij Ci w dupę za to może wtedy się naprostujesz na ludzi bo widać że to siedzenie przed kompem nie wychodzi ci na zdrowie.

Vox populi

Mam za soba prawo racji czlowieka rozumnego!

EJ TY KOLO!

Chyba że ma rozdwojenie jaźni. Ja tylko czekam na wieczór jak ojce do mnie krzykną EJ TY TOALETA!

Klon Sławomira Nowaka

He he, Bilon antysystemowiec z siecią franszyzowych knajp i Mareczek Kaczy z Wilczej, cale życie koło komendy mieszkający, teraz będą dukać o ulicznym syfie.

Cydży

Jop przyjacielu co ty znowu pierdolisz?

Ukasz

Bilon i Kaczy imituja pyte, ale zwiekszaja takze cele

żENADA

TA A PÓŹNIEJ REEEDYCJA I REEDYCJA REEEDYCJI I TAK SIĘ NA WAS KOSI HAJS DEBILE

Bilon Kaczy dwóch farmazoniarzy

Elo ziomeczku. Trzeba wiedzieć jak kroić frajerów i gimbów.

Stach

Nie dla sławy i nie dla pieniędzy…

Rafer Alston

Kurwa ktos tych gamoni wogule jeszcze slucha?

Redakcja Glamrap.pl

Prawilnie przypominamy klasyka.
https://youtu.be/m5-XcfYJ_DI

Henryk

Bylem Ruchany Y. Siusiakiem

Pissing Cock

Zakazać tego procederu! Procedera znowu zamknąć!

Zapamietajqs

Co za qrwa komentarze?! Jest praca jest płaca, tylko lamusom nie długo to przestanie się opłacać

Ten który pracuje na bandę nierobów

Dokładnie pracuj a będziesz mial.

ZIÓŁKO 420 HE HE

Ale mi się kurwa kłucą nasze bombyyyyyy

Pan i władca

Widzę że tu chuja na rapie się znacie. Jebac was Yong yongi.

liror

To nie rap, tylko patusiarskie disco polo.

Spoko

Spoko kawałek bicik kozacki

Popularne