Sprawdź nas też tutaj

Wideo

Bilon, Wilku, Żary i Szwed oczami innych

Album „Eter” jest już dostępny”.

Opublikowany

 

Na kanale DIIL.TV pojawił się nowy odcinek cyklu pt. „Bilon, Wilku, Żary i Szwed oczami innych”, w którym o reprezentantach Hemp Gru opowiadają Ero, Kaczy, DJ Gram, Dudek P56, Wujek Samo Zło, Wojciech Orłowski, DJ Cent oraz Chonabibe.

 
12 komentarzy

12
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Klapejron

Moimi oczami : menele, przećpane i przepite menele. W dodatku geje lubujące się w ostrym analnym seksie bez wazeliny.

Gural

Gdyby byli menelami przecpanymi to nie doszli by do tego co udalo im sie osiagnac. Zajarac lubi duzo ludzi mlodych i starych. Nie oceniaj kogos jak go nie znasz !

Tomus

Wnioskując z tego co piszesz to musiał cię kiedyś skrzywdzić taki typowy zaszczany menel pod gs-em w Bobrownikach ;). Pewnie brzydko cię dotykał. Nie mam pojęcia kim jesteś i dla czego nazywasz kogoś menelem wilk nie wstawia zębów i dla tego charakterystycznie świszcze. Snoop dog jest bardziej zajebany ale wiesz ilu ludziom pomogl? Poczytaj pomagają dzieciakom oni Leszek (Eldo) czy Pono -hej przygodo- Eldo zresztą cierpi na lekki autyzm i wyjdź do ludzi jak od nich stronisz. Stan przed lustrem wydepiluj cipkę i ja zaklejone bo śmierdź starym słoikiem po Ala matias’ach. Widzisz naubliżać to żaden wyczyn. Nie bierz do siebie przecież Cię nie znam.

Odb

Bilku, Wilon, Żawed i Szary oczach innymi

00:12 i 17

WIDEOBilon, Wilku, Żary i Szwed oczami innych
Album „Eter” jest już dostępny”.
Opublikowany 8 godzin temu Przez Redakcja

Hujson

Possaj jaja Mikołaja przykrasie

Grammatika

KUPUJCIE POLSKIE RAP PŁYTY!

massivewp

https://www.youtube.com/watch?v=q1Op18ouBtQ

Data premiery napisów do filmu produkcji EMINEMA – „BODIED”

JANusz PAWulon DWójA

Wypierdalaj stąd kurwo jebana

ProfesorNauk

Muszę z tym skończyć. Jeśli nie dla siebie to zróbcie to dla mnie. Jestem uzależniony od glamrapu. Wpadam w gniew gdy np. jadę dłuższy czas samochodem i nie mogę sprawdzić czy jest jakiś nowy artykuł albo jeśli już jest to nie mogę się w pełni rozpisać podczas jazdy. Wkurwiam się nawet jak odświeżam stronę, któryś raz z rzędu a nie ma nowego newsa do skomentowania.  Pieprzona obsesja żeby pierwszy komentarz był zawsze mój. Proszę pomóżcie mi! Ostatnio uderzyłem żonę bo chciała się miziać podczas gdy pisałem komentarz…69 łapek w górę pod tym komentarzem i słowo się rzekło. Honor nie pozwoli mi tu zaglądać i coś pisać.

ProfesorNauk

Wy pewnie myślicie że dacie mi te 69 łapek w górę a ja Was zrobię w bambuko i dalej będę tu coś pisał. Gwarantuję że nie. 69 łapek i opuszczam glamrap! 69 pod tym komentarzem lub pod którymś z poprzednich

STOP DOPALACZOM

Może poszukaj pracy? Na pewno w jakimś pobliskim markecie potrzebują osoby, która będzie odstawiać wózki na swoje miejsce.

Popularne